הקנאה באוויר! שני המזלות האלה הם הפרועים ביותר באהבה לכולם.

כשמדובר במערכות יחסים רומנטיות, חלק ממזלות הכוכבים נוטים יותר מאחרים לתת לקנאה שלהם להשתולל. בואו נגלה יחד מי הכי נוטה להתנהגות קנאית ורכושנית בהקשר של סיפור אהבה

עקרב: נלהב וקנאי

מזל עקרב הוא ללא ספק אחד המזלות האסטרולוגיים שסביר להניח שיוכרע על ידי קנאה באהבה. זה לא נדיר עבור סימן זה להרגיש במערכת יחסים מאוימים על ידי תשומת הלב של בן זוגם לאחרים. הצד הרכושני שלו יכול להפוך במהירות לדרמה אם הוא לא יכול לשלוט ברגשותיו.

תחושה המוחמרת על ידי רכושנותו של עקרב

סימן זה נוטה לראות בכל דבר שיכול לשים אותם בתחרות עם אדם אחר כאיום פוטנציאלי על מערכת היחסים שלהם. זה יכול לנוע בין שיחות פשוטות למבטים או סימנים אחרים של חיבה, אפילו תמימה. עקרב יכול אז לאמץ התנהגות פולשנית וחונקת כלפי בן הזוגמנסה כל הזמן לוודא שהוא נשאר מושא כל תשומת הלב שלה.,

ההשפעות המזיקות של קנאה חולנית

למרות שחלקם עשויים להחמיא על ידי מחויבות מוחלטת זו לעצמם, קנאת עקרב יכולה בסופו של דבר לדחוף את בן הזוג שלהם מעבר לקצה. אכן, חשד תמידי זה ו הצורך בבלעדיות הורס לעתים קרובות מערכות יחסיםבסופו של דבר מרחיק את יקיריו מעקרב, שמתגלה כאויבו הגרוע ביותר.,

שור: מחובר ורכושני

מזל אסטרולוגי נוסף המושפע במיוחד מקנאה באהבה, שור מאופיין ברגשנות עמוקה ובהתקשרות חזקה לאנשים שהם אוהבים. מצד שני, זה יכול להפוך לאובססיה כשמדובר בבן הזוג שלך.

הקשר הקרבי של מזל שור

אוהבי ביטחון וזקוקים ליציבות בחייהם, מזל שור הוא מאוד מוקדש לביסוס והגנה על מערכת היחסים הרומנטית שלהם. ברגע שהוא עוסק ברומן אהבה, הוא יצפה לאותה נאמנות וחיבה מבן זוגו שהוא עצמו מפגין.

באותו נושא :  אלה 3 סימנים של גלגל המזלות יהיה עצב גלם בימים הבאים: לגלות את הסיבות!

קנאה כצורך בהרגעה

בעוד שתשומת לב מסוימת יכולה להיתפס כרומנטית, בני מזל שור נוטים לנעול את עצמם בבועה מגוננת עם החצי השני שלהם. לכן, הטיולים שלהם, שיחות, ופעילויות חברתיות אחרות מנוטרים כל הזמן על ידי מזל שור אשר מבקש מעל לכל להיות רגוע על מצב היחסים. הצורך הזה בשליטה יכול לפעמים להפוך ל קנאה בלתי נשלטת.

קנאה במזל שור: זרז לוויכוחים

במקרים הגרועים ביותר, הקנאה החולנית הזו תדחוף את מזל שור לרגל כל הזמן ולעקוב אחר בן זוגו. לא להיות מסוגל לסבול את הצורה הקלה ביותר של בגידה, גם אם זה נחשב מופרך, שור יכול לעורר משברים אצל בני הזוג כי לעתים קרובות בסופו של דבר מקבל את הטוב יותר של האהבה ההדדית שלהם.

קנאה ואסטרולוגיה: מה לזכור?

ראשית, יש לזכור כי בעוד אסטרולוגיה היא דיסציפלינה משחקית המאפשרת לנו להצביע על נטיות כלליות מסוימות אצל כל אדם על פי מזל השמש שלו, זוהי גם משמעת מהנה המאפשרת לנו לזהות נטיות כלליות מסוימות. לא צריך להיחשב מדע מסוגל לחשוף אמיתות מוכנות מראש על החיים הסנטימנטליים, המקצועיים או המשפחתיים שלנו.

  1. כל אדם הוא ייחודיללא קשר לתצורתו האסטרלית;, לכן לא ניתן לצמצם כל אדם שנולד תחת סימן נתון לתווית סופית וקבועה.
  2. לנוכח קנאה, אהבה ללא תנאי נשארת הנשק הטוב ביותר: חשוב לטפח אמון בעצמך ובאחרים ולא לנעול את עצמך לעמדות רכושניות או מדכאות.
  3. עדיף עובדים על
    חוסר הביטחון שלהם והדיאלוג שלהם עם בן זוגם
    מאשר לתת לעצמך להיטרף על ידי קנאה וחוסר ודאות. ואכן, מצבים מסוימים תורמים ללידתה של מערכת יחסים מספקת עבור שני בני הזוג, בעוד שאחרים יכולים להוביל אותם לסבול או להתרחק זה מזה.
באותו נושא :  הגיע הזמן: 4 המזלות האלה של גלגל המזלות יראו את המשאלות שלהם מתגשמות בסוף השבוע של 8-9 ביולי!
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.