הפעל במהירות תכונה חדשה זו של מפות Google. הנה הסיבה

אם חשבתם שמפות Google הגיעו לשיא עם התכונות הנוכחיות שלו, חשבו שוב. ב-3 באפריל 2024 הניעה גוגל את האפליקציה המפורסמת שלה בקרב משתמשי הסמארטפונים, והציגה חידוש מפתה: “הוראות ניווט ברורות”. תכונה חדשה זו, שנועדה לייעל ולפשט עוד יותר את חוויית הגלישה היומית שלך, מתגבשת להיות מוצר חובה במכשירי iOS ו- Android. בואו נסתכל למה זה הכרחי להפעיל את המצטרף החדש הזה לפנתיאון של כלי ניווט.

מפות Google החובה ממציאות את עצמן מחדש

מאז השקתו, מפות Google ביססה את עצמה ככלי חיוני למשתמשי סמארטפונים, המספק להם יכולות ניווט מדויקות ואמינות. עם היסטוריה עשירה שהיא עדות להצלחתה ולאימוץ ההמוני שלה, האפליקציה לוקחת אותה כעת צעד אחד קדימה עם מעודכן מה שמבטיח להעשיר עוד יותר את חווית היוממות.

העידן החדש של ניווט ברור

תארו לעצמכם שותף לנסיעה שלא רק אומר לכם הוראות הגעה, אלא גם מציג אותן באופן חזותי, אפילו מבלי שתצטרכו לפתוח את נעילת הטלפון שלכם. החדש ” הוראות ניווט ברורות מפות Google עושות בדיוק את זה. בין אם אתה הולך, רוכב על אופניים או נוהג, הוא מציג את הסיבובים הבאים וה-זמן הגעה משוער ישירות במסך הנעילה, המפשט כל שלב במסע שלך.

פשט את המסע שלך בכמה לחיצות בלבד

הפעלת החידוש פורץ הדרך הזה היא משחק ילדים. נתראה ב הגדרות מפות Googleחפש את ” נקה הוראות ניווט בעת ניווט“, והדליק אותו. מאותו רגע ואילך, חוויית הניווט שלך תשתנה, ותאפשר לך לשמור את עיניך על הכביש תוך כדי הדרכה יעילה.

סבלנות וציפייה: ההשקה ההדרגתית

בעוד התכונה צפויה מאוד, הזמינות שלה מגיעה בטווח הארוך. בהדרגה. הפריסה ב -3 באפריל 2024, ייתכן כי כל טלפונים חכמים של iOS ו- Android עדיין לא ראיתי אותו מופיע באפליקציה שלהם. שימו לב לעדכונים במפות Google כדי שלא תפספסו את ההזדמנות להפעיל תכונה חדשה זו ולשפר משמעותית את הנסיעות שלכם.

באותו נושא :  תכונה לא ידועה זו של Google מאפשרת לך לצפות ביותר מ -1000 ערוצים בחינם
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.