הפיצ’ר החדש עם אימוג’י אודיו מגוגל כבר יצא לדרך בישראל

דמיינו שאתם מסוגלים להביע את רגשותיכם לא באמצעות סמלים, אלא באמצעות צלילים שובי לב במהלך שיחות הטלפון שלכם. זה מה שגוגל מבטיחה עם התכונה החדשה והמהפכנית שלה: אימוג’י אודיו. בעוד גוגל מתכוננת לשנות את הדרך בה אנו מתקשרים, החידוש הזה צפוי לעורר תגובות חזקות, במיוחד בקרב הישראלים, שמחכים בקוצר רוח אך גם קורטוב של ספקנות למצגת הרשמית המתוכננת בכנס המפתחים Google i/o במאי 2024.

מגע צלילי בתקשורת

ה אימוג’י אודיוהצעה חדשה ל גוגלנראה מוכן להוסיף ממד אקוסטי לחילופי הדברים במהלך שיחות טלפון., הם יאפשרו למשתמשיםשליחת קטעי צליל קצריםהבעת מגוון רגשות או תגובות, המשלימים את דבריהם., התקדמות זו מבקשת להעשיר את טווח התקשורת בתוך שיחה, ולספק דרך נוספת להעביר רגשות בצורה משחקית ואינטואיטיבית.

הדופק של חובבי הטכנולוגיה

התגובות הראשונות לשמועה על חידוש זה לא היו פה אחד. חלק מהמשתמשים מביעים התרגשות מהאפשרות לבחון אימוג’י אודיו, בציפייה לדרך חדשה ומהנה ומלאת חיים לתקשר. אחרים, לעומת זאת, פחות נלהבים, חוששים מעומס יתר של רעש במהלך שיחותיהם או מפרשנות שגויה אפשרית של הודעות קוליות. מגוון הדעות ממחיש את טבעה המשבש של טכנולוגיה זו.

קח שליטה על חוויית השיחות שלך

נראה כי גוגל מודעת למלכודות האפשריות ומציעה אפשרות להשבית אימוג’י אודיו. עבור אלה המעדיפים שיחות מסורתיות יותר או שאינם רוצים להיות מוטרדים על ידי צלילים בלתי צפויים, תכונת השתקה זו היא מצילת חיים, ומבטיחה חוויית משתמש הניתנת להתאמה אישית כך שתתאים להעדפות אישיות.

החשיפה המיוחלת בגוגל i/o

כל העיניים נשואות כעת לכנס המפתחים Google i/o מתוכנן למאי 2024. אירוע זה יהיה הזדמנות עבור גוגל לחשוף באופן רשמי אימוג’י אודיו ולהציג את שילובם בחיי הטלפון היומיומיים. יש הרבה ספקולציות לגבי איך גוגל תציג את התכונה הזו ואת ההשפעה שתהיה לה על תקשורת עתידית. נותר לראות אם המצגת תצליח להרגיע את הספקנים ולעורר התלהבות כללית.

באותו נושא :  אפל מפתיעה עם הפרסומת האחרונה שלה לאייפד פרו
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.