הסופר-ירח הכחול של 31 באוגוסט 2023 יערער מאוד את 3 המזלות האסטרולוגיים הללו! גלה מדוע

אסטרולוגיה וירח תמיד חלקו מערכת יחסים אינטימית. ה מופעי הירח משפיעים על מצב הרוח, ההתנהגות והאנרגיה שלנו. בין תופעות הירח המסקרנות ביותר, יש לנו את הסופר-ירח הכחול, אירוע שמימי נדיר המתרחש כאשר ירח מלא שני מתרחש באותו חודש. זה של 31 באוגוסט 2023 מבטיח להיות אינטנסיבי במיוחד. אם כל סימן ירגיש את השפעותיו, שלושה מהם יהיו נסערים במיוחד. בואו נגלה יחד אילו ולמה.

ירח כחול סופר

1. סרטן

סרטן, שכבר נשלט על ידי הירח, רגיש במיוחד לשינויים בירח. הסופר ירח הכחול יעצים את הרגשות והאינסטינקטים של מזל מים זה. ילידי סרטן עשויים להרגיש עלייה של רגשות בלתי מוסבריםמוצא את עצמו מתנדנד בין אופוריה למלנכוליה., זה לא בהכרח שלילי: זו יכולה להיות הזדמנות לצלול עמוק לתוך עצמך ולהבין רגשות או זיכרונות מודחקים מסוימים. עצה לסרטן: קחו זמן לעצמכם, עשו מדיטציה, רשמו את רגשותיכם. תקופה זו עשויה לתרום להתבוננות פנימית עמוקה.

2. גדי

מול מזל סרטן על הגלגל האסטרולוגי, מזל גדי, מזל אדמה, הוא בדרך כלל יציב ופתיר. אבל עם הירח הכחול במיוחד, צפו למעט תהפוכות. בני מזל גדי עשויים להרגיש מעורערים, פחות בטוחים לגבי הבחירות שלהם והתוכניות ארוכות הטווח שלהם. ספקות בלתי צפויים עלולים להתעורר, שאלות על הדרך שנבחרה, מקצועית או אישית. אבל זו גם הזדמנות לשלט הזה לבחון מחדש את סדרי העדיפויות שלו, ליישר קו עם ערכיו האמיתיים. לבני מזל גדי מומלץ לא לקבל החלטות פזיזות בתקופה זו. לנשום, לחשוב, והכל יתבהר שוב לאחר שלב זה.

3. טלה

מזל טלה, סימן של אש ותמיד מוכן ללכת על זה, יכול להרגיש פרץ אדרנלין יוצא דופן במהלך הירח הכחול הזה. אנרגיה זו יכולה להיות חרב פיפיות. מצד אחד, מזל טלה יכול לצאת להרפתקאות חדשות, להתחיל פרויקטים חדשים במרץ מחודש. אבל מצד שני, אנרגיה זו יכולה גם להפוך לאימפולסיביות, או אפילו תוקפנות. חיוני למזל טלה לתעל את האנרגיה הזו, אולי באמצעות ספורט או כל פעילות הדורשת מאמץ גופני.

באותו נושא :  סוף השבוע הזה מבטיח להיות בלתי נשכח עבור 3 המזלות האלה של גלגל המזלות! גלה מדוע

למה ההשפעה הזאת?

לסופר-ירח הכחול יש את הייחוד של הגברת אנרגיות הירח שכבר קיימות. מזלות שהם באופן טבעי בתהודה עם הירח, או אלה המנוגדים ישירות לאנרגיות אלה, מרגישים שינויים אלה בצורה מוגברת. בנוסף, סופר-ירח כחול זה הוא תופעה נדירה, האנרגיה שלו חזקה עוד יותר. הוא מביא איתו רגעים של התבוננות פנימית, גילויים, אבל גם תהפוכות.

מסקנה:

למרות ששלושת המזלות הללו יושפעו במיוחד מהסופר-ירח הכחול של 31 באוגוסט 2023, חשוב לזכור שכל שלב ירחי הוא הזדמנות לצמיחה, למידה והתפתחות. מדובר בהבנת האנרגיות האלה, בעבודה איתן, לא נגדן. אמצו רגע זה, לא משנה כיצד הוא מתגשם עבורכם, ואתם תצאו חזקים ומוארים יותר.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.