הנה המקומות הטובים ביותר למצוא שותף, על פי המדע

העידן הדיגיטלי שינה את החיפוש אחר נפש תאומה, והפנה רווקים ורווקות רבים לאפליקציות היכרויות וברים אופנתיים. עם זאת, סקר שפורסם לאחרונה ב מדע ישיר מנער את הפרקטיקות המודרניות הללו בכך שהוא חושף כי מקומות מסורתיים אינם בהכרח היעילים ביותר למציאת בן זוג לטווח ארוך. תשכחו מהחלקות ימניות ודייטים ראשונים בבתי קפה צפופים, כי המדע מעודד אותנו לבחון מחדש את ההרגלים שלנו כדי לבנות קשרים אותנטיים ומתמשכים יותר.

המקומות הבלתי צפויים של אהבה מתמשכת

המחקר שצוטט על ידי מדע ישיר מציע נקודת מבט רעננה על מציאת שותפים יציבים. בניגוד לדייטים הארעיים המשויכים לעתים קרובות לאפליקציות, היא מדגישה את יעילותם של מקומות מפגש קונבנציונליים יותר. לפיכך, חדר כושרעם האווירה המניעה והבריאה שלה, מתגלה כסביבה מועדפת ליצירת קשרים משמעותיים., באופן דומה, חוגים וסדנאותמקומות לשיתוף ידע ותחומי עניין, מקדמים מפגשים עמוקים, העשויים להוביל למערכות יחסים מתמשכות.,

העצה הטובה ביותר למציאת נפש תאומה

ג'רמי ניקולסון, פסיכולוג אוסטרלי נודע, מדגיש השתקפות זו בכך שהוא מעודד אותנו לטבול את עצמנו בסביבות התורמות לאינטראקציות חברתיות-תרבותיות. הוא מציע להשתתף באופן פעיל בחיי הקהילה באמצעות מפגשים שכונתייםאו לחקור חוגים אינטלקטואליים כגון., בתי קפה ספרותיים, חנויות ספרים ו ספריות. כל כך הרבה מרחבים שבהם השיחה סובבת סביב אינטרסים משותפים, המספקים בסיס מוצק לבניית מערכת יחסים רצינית.

נכס התשוקות המשותפות

בלב המלצות אלה עומדת האמונה כי הקיימות של מערכת יחסים מושרשת לעתים קרובות באינטרסים משותפים. שיתוף תשוקות ופעילויות מחזק את השותפות ומאפשר לך לפתח אינטימיות טבעית ועמוקה. זו הסיבה שהבחירה להיפגש בהקשרים שבהם זיקות אלה באות לידי ביטוי ופורחות נראית כהשקעה נבונה בחיפוש אחר קשר מתמשך.

המסקנה: חשיבה מחוץ לקופסה

רחוק מלהיות מוגבל לתמונה שחורה או לבנה של חיי אהבה, המחקר מדגיש את החשיבות של פתיחות מחשבתית בחיפוש אחר בני זוג. היא מזמינה אותנו לנטוש את הנתיבים שפוסעים בהם טוב מדי ולהתנסות בדרכים חדשות להיפגש. חידוש גישות, קבלה לצאת מאזור הנוחות והרגלי ההיכרויות כדי לגלות אופקים חדשים היא ללא ספק גישה מעשירה ומבטיחה אושר משותף.

באותו נושא :  יש לך חוש התבוננות מרשים מאוד אם אתה מוצא את הפורץ תוך פחות מ -20 שניות!
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.