הנה הטיפים הטובים ביותר לצפייה בהודעות שנמחקו ב-WhatsApp

הרגע החלקתם את האצבע על הודעת וואטסאפ, בתקווה להתענג על הרכילות האחרונה או על הודעה מתוקה מחבר, אבל… זוועה, הפוסט נמחק לפני שהספקת לקרוא אותו! אל תיבהלו. אם תרחיש זה מוכר לכם ומעורר את סקרנותכם, מאמר זה מכיל טיפים שיאירו את עיניכם כיצד לקרוא הודעות שנמחקו בוואטסאפ, בין אם יש לכם אייפון או מכשיר אנדרואיד. חכו רגע, אנחנו צוללים לעולם הודעות הרפאים של וואטסאפ ואיך להחיות אותן!

הבעיה של הודעות שנמחקו בוואטסאפ

וואטסאפ, הלב הפועם של התקשורת היומיומית שלנו, אינה חפה מפגמים. אחת החידות המתסכלות ביותר שלה היא היעלמות פתאומית של הודעות, לעתים קרובות עקב מחיקה על ידי האדם ששלח אותן. למרבה המזל, ישנן שיטות לשחזר את המידע המתאדה יקר הערך הזה, הן עבור משתמשי iPhone ו- Android.

שיטות שחזור באייפון ובאנדרואיד

לבעלי אייפון, Dr.Fone – שחזור נתונים מופיע כמושיע. תוכנה זו מסייעת לשחזר הודעות שנמחקו ישירות מגיבוי iCloud או מהמכשיר עצמו. מצד שני, משתמשי אנדרואיד לא נשארים בחוץ עם אפשרויות שונות, כולל כמה אפליקציות צד שלישי או טכניות שמנצלות את גיבויי WhatsApp.

Dr.Fone – שחזור נתונים (iOS)

Dr.Fone הוא כלי רב-תכליתי לדאגות נתונים של iOS, כולל שחזור הודעות WhatsApp שנעלמו. התאימות שלו לגרסאות שונות של iOS הופכת אותו לבחירה המובילה עבור קהילת משתמשי האייפון.

שימוש ב- Dr.Fone ב- iPhone

השימוש ב- Dr.Fone הוא טיול בפארק. לאחר חיבור ה- iPhone למחשב, פשוט הפעל את Dr.Fone ובחר באפשרות שחזור הנתונים. לאחר מכן, הכלי סורק את המכשיר או את גיבוי iCloud לאיתור נתונים שאבדו, כולל הודעות WhatsApp שנמחקו, שלאחר מכן ניתן לשחזר.

שחזור באמצעות WhatsApp התקנה מחדש באייפון

טיפ נוסף למשתמשי אייפון הוא התקנה מחדש של וואטסאפ. בעת הסרת ההתקנה וההתקנה מחדש של האפליקציה, לעתים קרובות מתבקש לשחזר את היסטוריית הצ’אטים מגיבוי iCloud האחרון, שיכול לכלול את ההודעות שנמחקו לאחרונה.

באותו נושא :  כיצד להפחית אבק בבית שלך, 12 טיפים לעקוב

פתרונות למשתמשי אנדרואיד

תחת אנדרואיד, המצב שונה במקצת אבל לא פחות מבטיח. שחזור הודעות יכול להיעשות לעתים קרובות על ידי מניפולציה של גיבויי WhatsApp או שימוש באפליקציות שנועדו לשחזר מידע שנמחק. עם זאת, האפקטיביות עשויה להשתנות בהתאם לדגם הטלפון ולגרסת אפליקציית WhatsApp שבה נעשה שימוש.

תקציר הפתרון

ללא קשר לשיטה המועדפת, הדבר החשוב הוא לבצע את השלבים כראוי כדי למקסם את הסיכויים שלך למצוא את ההודעות האבודות. בין אם תבחר Dr.Fone באייפון או בשיטה אחרת באנדרואיד, המפתח הוא התמדה ושימוש בשיטות עבודה מומלצות לגיבוי.

על ידי הצטיידות בכלים ובידע המתאימים, שחזור הודעות שנמחקו ב-WhatsApp הופך לפחות קשה ויותר למשימה הניתנת לניהול. ולמי שמעוניין ללמוד עוד, נושאים קשורים כמו העברת WhatsApp ממכשיר אחד למשנהו, פתיחת מסך הטלפון או שחזור נתונים באופן כללי, מציעים לידים לשימוש מבוקר ושליו בתקשורת הדיגיטלית היקרה שלנו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.