הנה הדירוג של הסימנים האסטרולוגיים שלוקחים את הסיכונים ביותר באהבה

אהבה היא לעתים קרובות שם נרדף להפתעות, הרפתקאות, ולפעמים אפילו כאוס. במסע סנטימנטלי זה, חלק מהמזלות אינם מהססים לקחת סיכונים כדי למצוא את הנפש התאומה שלהם או לתבל את חיי האהבה שלהם. הנה הדירוג של הסימנים האסטרולוגיים ההרפתקניים ביותר באהבה.

1. טלה: טבע אימפולסיבי ומלא תשוקה

הסימן הראשון לדירוג הוא לא אחר מאשר רם. מזל אש זה, הנשלט על ידי מאדים, ידוע באופיו הלוהט והאימפולסיבי. בני מזל טלה פועלים לעתים קרובות בלי לחשוב, אפילו במערכות היחסים הרומנטיות שלהם. הוא לא חושש להתאהב במהירות, להרבות כיבושים ולחיות סיפורים אינטנסיביים. כשהוא פוגש מישהי שמוצאת חן בעיניו, הוא לא מהסס ללכת עד הסוף ולקחת סיכונים. עם זאת, לקיחת סיכונים זו אינה תמיד חיובית ויכולה לעיתים להוביל לאכזבה.

2. עקרב: טעם לאינטנסיביות

במקום השני נמצא עקרבסימן מים מסתורי וחושני., עקרב נשלט על ידי פלוטו, ונהנה מאתגרים וממצבים מורכבים. באהבה, זה מתורגם לחיפוש מתמיד אחר תשוקות עזות ומערכות יחסים יוצאות דופן. בני מזל עקרב אינם חוששים להתעמת עם הלא נודע, לסכן את עצמם, או לחקור נתיבים לא מתוירים כדי לחוות אהבות סוערות ובלתי נשכחות. הוא מתגלה כשותף נלהב שמושקע לחלוטין במערכות היחסים שלו, גם אם זה אומר להפר איסורים מסוימים.

3. מזל קשת: מסע נצחי לחופש

הסימן השלישי בדירוג הוא קשתיליד נלהב והרפתקן השייך ליסוד האש., נשלט על ידי יופיטר, מזל זה מחפש כל הזמן לדחוף גבולות ולחוות חוויות חדשות. באהבה, גישה זו מתבטאת בצמא שאינו יודע שובע לתגליות ולבלתי צפוי. בני מזל קשת מוכנים לעתים קרובות להיות גמישים מאוד ולהסתגל במערכות היחסים שלהם וזה לא נדיר עבורם להכפיל פלירטוטים וסטוצים של לילה אחד. עם זאת, משיכה זו ללקיחת סיכונים באהבה יכולה גם לשחק עליו טריקים ולהוביל אותו למצבים עדינים.

באותו נושא :  הגנוזים מתוך זיק המזלות הזה יקבלו הפתעה יפה ב-13 באוגוסט 2023

4. תאומים: סקרנות וחוסר יציבות

במקום הרביעי נמצא ג'מינימזל אוויר הנשלט על ידי מרקורי., יליד זה עם מזג אנרגטי ומהיר מחשבה תמיד מחפש חידוש וגירוי. מוחו החקרני ונטייתו לשעמום מובילים אותו לפעמים לקחת סיכונים באהבה, לטוב ולרע. בני מזל תאומים נמשכים לעתים קרובות למערכות יחסים לא טיפוסיות או מורכבות ואוהבים לשחק עם גבולות בתוך סיפורי האהבה שלהם.

כמה דוגמאות ללקיחת סיכונים של מזל תאומים

  • ניהול מערכת יחסים ארוכת טווח למרות האתגרים הכרוכים בה
  • קבלו הצעת אהבה מקורית סביב פוליאמוריה או צורות אחרות של מערכות יחסים לא קונבנציונליות
  • לחוות סיפורי אהבה קצרים אך אינטנסיביים שבהם הכל מואץ במהירות

עם זאת, אופי נועז זה יכול להוביל את מזל תאומים ללכת שולל ולחוות אכזבות סנטימנטליות.

5. דלי: ממציאים מחדש את האהבה

לבסוף, הסימן האחרון בדירוג הוא דלי. מזל אוויר הנשלט על ידי אורנוס, למזל דלי יש צורך פנימי לחשוב מחוץ לקופסה ולאתגר מוסכמות מבוססות. באהבה, זה מתורגם לרצון לחקור מערכות יחסים חלופיות והתנגדות מסוימת לשים את עצמך בתיבות שנקבעו מראש. כאשר מזל דלי לוקח סיכונים באהבה, זה בעיקר במטרה של התפתחות אישית וחופש מנורמות חברתיות. כמו הסימנים האחרים שהוזכרו לעיל, מחויבות זו יכולה לפעמים להיות מכשולים ולהוביל לכאוס.

בקיצור, חמשת המזלות האסטרולוגיים הללו בולטים בנטייתם לקחת סיכונים באהבה, בין אם כדי להבטיח ריגושים ובין אם כדי לאתגר נורמות מבוססות. עם זאת, יש לזכור כי נטילת סיכונים זו יכולה גם להוביל לסיבוכים ואכזבות סנטימנטליות. לכן חיוני ללמוד כיצד לתעל אנרגיה נועזת זו ולנהל את כוחותיה בהתאם למטרות האהבה שלכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.