המתנה האהובה עליך תגלה מה הדבר שמעניין אותך הכי הרבה בגבר. הסקרנות שלך תתעורר לחיים עם המבחן הזה!

מבחן אישיות הוא מדידה פסיכולוגית שמודדת ומנתחת מגוון זרמים של זהות בתוך האדם. הבחינה משתמשת בדרך כלל בשאלות או הצעות בחירה חזותיות כדי להביא לאור את תכונות האישיות המיוחדות של האדם.

המבחן שבו אנו חוקרים היום מבוסס על תמונה מתוך מספר אפשרויות.

כל תמונה מייצגת מבט לעתיד, והבחירה שאת/ה עושה יכולה לחשוף אלמנטים מרתקים של האישיות שלך.

מבחן אישיות-מתנה-תכשיטים

בחנויות אנו יחד נחקר את השערות האפשריות על בחירות שלך. בנוסף, אם את/ה מעוניין/ת בבחינות אישיות, יש לנו מגוון מקורות שאנחנו מזמינים אותך לחקור.

בד: בקבוק ניחוח.

את/ה אישה חזקה ועצמאית. את/ה מחפש/ת בני זוג שמעריך את הייחוד שלך מבלי להפריע לאישיות ולרוח החופשית שלך. את/ה רוצה מישהו שמתמודד עם החיים באותה התלהבות שלך, ושאינו מתבייש להתמודד עם אתגרים.

ב: קופסת שוקולד.

רעיון המתנה שלך הוא קלאסי, כמו מתנות שרואים בסרטים רומנטיים לאורך שנים. את/ה רוצה מישהו עם נשמה פשוטה, בלתי-עדיף, בדיוק כמו קופסת השוקולד.

את/ה מושך/ת לאדם שמעניק לך תחושת ביטחון ומעניק לך תחושת יציבות. אדם שביכולתו להיות איתך בשמיכה על הספה ולארגן מרתון של צפייה בסרטים בערבי שישי.

ג: זר פרחים.

את/ה מעדיף/ה מתנה קלאסית, אבל את/ה מחפש/ת בני זוג שאינו שומר את המתנות לאירועים מיוחדים כמו ימי ההולדת. את/ה צריכ/ה מישהו שמעשי, שמבקש לחיות את החיים היומיומיים כארבע.

את/ה מרגיש/ה שחצי השני שלך הוא השותף שלך למסע, שבו את/ה יכול/ה לברוח בסוף השבוע או לבלות את הקיץ בחקירה של מדינות חדשות.

ד: שרשרת עם אבן יקרה.

על פי דמותך, את/ה מחפש/ת בני זוג שמעריך את הדברים המעודנים בחיים. את/ה אוהב/ת מישהו שתמיד נותן את המירב בשבילך ואינו דואג להוציא קצת יותר בשביל מחווה רומנטית.

באותו נושא :  מבחן אישיות: מה אתה רואה קודם, יד או פיל?

את/ה מחפש/ת מישהו שאיתו תוכל/י לנסות את המקומות המעניינים ביותר, ושיודע לאלתר כיצד להנות. בעצם, את/ה רוצה מישהו שיטפל בך כמו בנסיכה שאת/ה.

ה : נעליים ותיק של יד.

את/ה מחפש/ת אדם שמתוחכם, אלגנטי ושפתותי. חשוב שהבני זוג שלך יהיה שווה לך ברמה אינטלקטואלית ושיעורר באופן קבוע את המוח שלך.

את/ה מושכת גם לאנשים שיש להם דעות משלהם על נושאים ושאינם משנים בקלות לפי המערכת שלהם.

אנו מקווים שמצאת את המבחן האישיות הזה מעניין וחשוב. מבחנים אלו הם אמצעי מהנים ומדריך לחקר הזהות שלנו ולהבנת מה אנחנו מחפשים ביחסים שלנו. האם מצאת את התוצאות רלוונטיות בשבילך? אל תהסרב לשתף את הבחינה הזו עם אנשים קרובים אליך ולראות האם בחירותיהם משקפות את האישיות שלהם. זו דרך משעשעת ללמוד עוד על עצמנו ועל האחרים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.