המפגשים האסטרולוגיים של נובמבר, מי יהיה בר המזל?

כשהעלים נושרים מהעצים והסתיו מתמקם לאט, חודש נובמבר טומן בחובו הפתעות רבות מבחינת מפגשים אסטרולוגיים. האם אי פעם תהיתם איזה גלגל המזלות יהיה המזל הטוב ביותר באהבה או בחיים המקצועיים שלהם בתקופה זו? צללו איתנו לנושא המרגש הזה וגלו איזה מזל יהיה המזל!

אסטרל אנרגיות בפעולה בנובמבר

חודש נובמבר מצוין על ידי מעבר השמש דרך עקרב (23 באוקטובר עד 22 בנובמבר) וקשת (23 בנובמבר עד 21 בדצמבר). שני המזלות הללו מביאים כל אחד את שלו אנרגיות ספציפיותאשר ישפיע רבות על היבטים שונים של חיינו, כולל יחסים רומנטיים ומקצועיים.,

הקסם המגנטי של מזל עקרב

עקרב הוא מזל מים הנשלט על ידי פלוטו, כוכב הטרנספורמציה וההתחדשות. במהלך שהותה של השמש בעקרב, מתגלה אווירה מסתורית ואינטנסיבית, המעדיפה תככים מלאי אהבה ומפגשים מלאי תשוקה. בנוסף, אנשים שנולדו תחת סימן זה לעתים קרובות יש מגנטיות טבעית שתמיד מושך אליהם אחרים.

מאדים, כוכב האנרגיה והפעולה, ייכנס לעקרב ב-30 באוקטובר ויישאר שם עד ה-13 בדצמבר. זה יביא אנרגיה נוספת לעקרבים, שירגישו אפילו יותר לוחמניים ונחושים להצליח. דחיפה זו של אנרגיה תהיה מועילה במיוחד בתחום המקצועי.

האופטימיות המדבקת של מזל קשת

מזל קשת הוא מזל אש הנשלט על ידי יופיטר, כוכב ההתפשטות והמזל. כאשר השמש נכנסת למזל קשת, אווירה חמה ועליזה פולשת לליבנו. בהדרכת שלהם אופטימיות אגדיתבני מזל קשת הם אנשי חזון שאוהבים לחלוק את רעיונותיהם ובכך לעורר השראה בסובבים אותם. הם בדרך כלל אנשים עם סקרנות רבה וצמא לידע ללא גבולות.

באותו נושא :  האסטרולוגיה נחשפה: המזלות שמסתירים היטב את המשחק שלהם בסוף השבוע הזה! שימו לב אליהם

יופיטר ייכנס למזל דגים ב-29 בדצמבר, שם הוא יישאר במשך רוב שנת 2022. תצורה אסטרלית זו מעדיפה מאוד את בני מזל דגים, אשר יראו את האינטואיציה והיצירתיות שלהם מגורות עד למקסימום.

מזלות הכוכבים הכי ברי מזל בנובמבר

כעת, לאחר שגילינו את ההשפעות העיקריות של הכוכבים על חיינו במהלך החודש הספציפי הזה, הנה מבחר המזלות האסטרולוגיים שלנו שיהיה להם המזל הטוב ביותר בנובמבר:

  1. עקרב במקום הראשון, אנו מוצאים כמובן את מזל עקרב.: הודות לנוכחותם של השמש ומאדים במזל שלהם, העקרבים ייהנו מכריזמה יוצאת דופן ומאנרגיה חסרת גבולות במהלך החודש הזה. בין אם באהבה או במקצועיות, המזל יחייך אליהם!
  2. קשת מוקף בהילה חיובית מאוד, מזל קשת יהיה המנצח הגדול השני של החודש.: האנרגיה התקשורתית שלהם תמשוך אליהם הזדמנויות רבות, הן בתחום הסנטימנטלי והן בתחום המקצועי. עם זאת, תצטרך להיזהר לא להפיץ את עצמך רזה מדי כדי לנצל את ההזדמנות במלואה.
  3. דגים במקום השלישי נמצא מזל דגים. למרות שיופיטר לא נכנס למזל זה עד דצמבר, ההשפעה של גופים שמימיים אחרים תשחק במידה רבה לטובתם במהלך נובמבר. האינטואיציה המפותחת והיצירתיות חסרת הגבולות שלהם יהיו נכסים מרכזיים לניצול ההזדמנויות שיציגו את עצמם בפניהם.

המפגשים האסטרולוגיים המבטיחים של נובמבר

שילובים מסוימים של מזלות אסטרולוגיים נוחים יותר מאחרים במהלך חודש נובמבר. הנה כמה מהבריתות הטובות ביותר:

  • עקרב וסרטן האנרגיה העוצמתית של מזל עקרב משלימה באופן מושלם את העוצמה הרגשית של מזל סרטן. קשר עמוק וכנה זה יאפשר לשני המזלות לקיים מערכת יחסים רומנטית אינטנסיבית וארוכת טווח.
  • מזל קשת ומזל תאומים שני המזלות חולקים תשוקה לתקשורת ולידע.: מזל קשת מביא תקשורת אינטנסיבית וחילופי דברים אינטלקטואליים למערכת יחסים זו, בעוד תאומים מתפתה על ידי הצד ההרפתקני של מזל קשת.
  • מזל דגים ושור נלהב ומוכשר, מזל דגים יוצר ברית הרמונית עם החושניות היצירתית של מזל שור.: עמותה זו תאפשר לפתח סינרגיות מקצועיות ואמנותיות ספציפיות בין שני השותפים.
באותו נושא :  השבוע של 4 בספטמבר 2023: מימוש פרויקט גדול עבור 4 מזלות אסטרולוגיים אלה

לכן, חודש נובמבר מבטיח להיות עשיר במפגשים אסטרולוגיים מעניינים ומזל טוב למזלות מסוימים. בין אם אתה אחד מבני המזל או לא, זכור שכל יום חדש מביא את חלקו בהזדמנויות. לכן, הישארו קשובים לסימני היקום ותיהנו מכל רגע במלואו!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.