המערבולת שמביא איתו הירח המלא בעקרב ב-24 באפריל תשפיע על 2 המזלות הללו

התכוננו לצלול למים העמוקים של ירח מלא בעקרב 24 באפריל. אירוע שמימי זה מבשר גלים שלרגשות ו המרותמבטיח להשפיע במיוחד על שור ו עקרב. הבה ניגע בהשפעות אסטרליות משמעותיות אלה.

הירח המלא בעקרב: תופעה טרנספורמטיבית

כאשר ירח מלא מקרין אל שמי הלילה של עקרבהאנרגיות מתרוצצות., מזל מים זה, הידוע בעוצמתו הרגשית ובחיפושו אחר האמת מתחת לפני השטח, מעורר בנו השראה להתבונן מעבר למראית עין. ב-24 באפריל, הירח, המסמל את רגשותינו ואת הלא מודע שלנו, נמהל באיכויות המסתוריות והחודרות של מזל עקרב. כל סימן ירגיש את ההשפעה, אבל באופן כללי, זוהי קריאה לשינוי ובחינה מחדש של ההיבטים הנסתרים לעתים קרובות של חיינו.

הירח המלא הוא באופן מסורתי זמן של שיא והתגלות. תחת השפעתו של מזל עקרב, היא יכולה להאיר סודות או לעורר אמיתות שלא נאמרו. אנשים מעודדים לאמץ שינוי, גם אם זה אומר לעבור מערבולת רגשית. מומלץ לנצל תקופה זו כדי להשתחרר מעול נפשי ודפוסים ישנים שאינם משרתים עוד את הצמיחה שלנו. ריפוי, לעתים קרובות תוצאה של הפרעות אלה, יכול לסלול את הדרך ללידה חוזרת אישית.

שור: מזל מול מראה רגשית

מול כוחו של הירח המלא בעקרב, שור מוצא את עצמו מול מראה רגשית. מזל אדמה זה, המעריך יציבות וביטחון, יכול להיות מזועזע במיוחד על ידי גילויים המתעוררים. בני מזל שור נקראים להעריך מחדש מה נותן להם נחמה וכמה עמוק הם מוכנים להתחייב לצמוח מעבר לאזור הנוחות שלהם. תקופה זו אולי נראית לו מטרידה, אך היא עשירה בלימוד על טבעם העמוק של רצונותיו ועל הצורך להרפות.

חיוני למזל שור לנצל את התקופה הזו כדי לקרקע את עצמם עוד יותר במציאות, תוך שמירה על פתיחות למסרים עדינים מהירח. מדיטציה, טיולים בטבע, או כל תרגול אחר שעוזר להישאר מחובר לעולם הפיזי יכול להיות מועיל. על ידי אימוץ הגלים הרגשיים יהפוך מזל שור תקופה סוערת זו לדלת פתוחה לאבולוציה אותנטית.

באותו נושא :  ראש השנה הסיני מביא מזל ואושר, לגלות את הסימנים המועדפים

עקרב: עוצמה וסערה פנימית

ה עקרבמזל הנשלט על ידי פלוטו, שליט המעמקים, מברך את הירח המלא שלו כפי שמאסטר מקבל את פני תלמידו., הוא נמצא בבית עם אנרגיות מוגברות משלו ונושאים של מוות ולידה מחדש שהובאו לידי ביטוי. זה יכול לעורר אפיזודות אינטנסיביות של השתקפות פנימית, הבנות פתאומיות, וצורך בלתי נשלט להתנתק מהעבר כדי לבנות מחדש טוב יותר. זה הזמן להיות אמיצים ולצלול לתוך המים הפנימיים הסוערים לעתים קרובות שלה.

עבור מזל עקרב, חווית האתגרים של הירח המלא היא תרגיל בחוסן ושינוי אישי. המפתח הוא לנווט במים הסוערים האלה במודעות, להכיר בהזדמנות להשאיר מאחור את מה שכבר לא משרת ולנוע לעבר אותנטיות ועוצמה אישית יותר. פרקטיקות כמו כתיבת יומן או טיפול יכולות לתרום רבות להכוונת אנרגיית העקרב באופן פרודוקטיבי בתקופה זו.

עצה לכולם: לאמץ שינוי

הירח המלא בעקרב הוא זמן טוב לכל המזלות להראותהתבוננות פנימית ולהתכונן ל שינוי. עלינו לפקוח עין על האותות שהיקום שולח לנו ולפרש אותם בקפידה. אם תזכירו לעצמכם שכל אתגר הוא הזמנה לצמוח, תוכלו להפוך את החוויה של הירח המלא הזה להרפתקה בונה.

אימוץ שגרה של הרפיה יכול גם לעזור לך להישאר מרוכז ולנהל את הלחץ הפוטנציאלי שנגרם על ידי זמן זה. בין אם מדובר ביוגה, מדיטציה או פשוט לקחת זמן לעצמכם, מציאת דרכים להישאר מאוזנים במהלך הטראנס הירחי הזה היא חיונית. זכרו, בזמנים של תהפוכות גדולות טמונים זרעי החוכמה העתידיתE נטועים ומתכוננים לעונות גידול חדשות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.