המזלות הפעילים ביותר, 5 חובבי האסטרולוגיה המובילים

האסטרולוגיה מגלה לעיתים קרובות מאפיינים מרתקים של המזלות. ביניהם, כמה להתבלט שלהם אנרגיה ושלהם תאווה. בואו נגלה יחד את חמשת המזלות האסטרולוגיים הפעילים והנלהבים ביותר, אלה שלעולם לא עומדים במקום ושמים כל הזמן את הדינמיות שלהם בשירות שאיפותיהם.

מזל טלה הדינמי

בראש הרשימה שלנו, רם מגלמת את התגלמות העשייה וההתלהבות. נשלט על ידי מאדים, כוכב הפעולה, הילידים של מזל זה ידועים שלהם דינמיות והיכולת שלהם לקחת יוזמה. בחיי היומיום, בני מזל טלה הם לעתים קרובות הראשונים לצאת לפרויקטים חדשים או לחשוב על פעילויות חדשניות. ימיהם לעתים רחוקות משעממים, מלאים במשימות שמטרתן לכבוש אופקים חדשים.

בני מזל טלה אינם נרתעים משום אתגר, ומוצאים בתשוקותיהם מקור אנרגיה בלתי נדלה. בין אם זה בספורט, שם התחרותיות שלהם מובילה אותם לניצחון, או באמנויות שבהן היצירתיות שלהם עולה על גדותיה, החלוצים האלה יודעים לא לעשות דבר מלבד לקחת את ההובלה ולהתעלות על עצמם כל הזמן.

תאומים, סקרנים ותמיד בתנועה

ה ג’מינימזלות אוויר משתנים, שנשבה בסקרנותו הבלתי נלאית ובצורך התמידי שלו., גירוי אינטלקטואלי. כל הזמן מחפש ללמוד ולחקור, תאומים בולט בזכות הרבגוניות יוצאת הדופן שלו. מבורך בתקשורת אגדית, הוא יכול בקלות ללהטט בין פרויקטים ותחומי עניין מרובים, מה שהופך אותו לאחד המזלות הפעילים ביותר של גלגל המזלות.

להיות משועמם הוא כנראה הפחד הגדול ביותר של הילידים של סימן זה, ולכן הם ממלאים את לוחות הזמנים שלהם עם מגוון רחב של פעילויות. מסדנאות כתיבה ועד מסעות ספונטניים, בני מזל תאומים שואבים את האנרגיה שלהם מגילוי והתחדשות מתמדת, ולא משאירים הרבה מקום לשגרה בקיומם הפועם.

אריה, נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה

אם יש סימן אחד שתופס באופן טבעי את מרכז הבמה, זה אריה. מיוצג על ידי השמש, סמל של חיים ואנרגיה, מזל אריה מפריש ביטחון וכן חום אי אפשר להתעלם. הרצון שלהם לזרוח ולהשפיע באופן חיובי על הסובבים אותם מניע אותם לפעולה, בדיוק כמו מנהיגים מעוררי השראה אמיתיים.

באותו נושא :  סוף השבוע של 13 עד 14 באפריל מבטיח להיות נפלא עבור 4 המזלות האלה

התשוקות שלהם מכוונות לעתים קרובות לפעילויות שבהן הם יכולים לבטא את היצירתיות שלהם ואת הטעם שלהם לראווה. בין אם זה באמצעות קריירות אמנותיות או פרויקטים הומניטריים, האריות מחפשים הכרה תוך נתינה נדיבה. האמביציה שלהם מנחה אותם ופעילותם הבלתי פוסקת היא זרז להשגת חלומותיהם הגדולים ביותר.

מזל קשת, חופשי והרפתקני

ה קשת הוא שם נרדף לחופש, הרפתקה וצמא שאינו יודע שובע לידע. תחת השפעתו של יופיטר, כוכב ההתפשטות, בני מזל קשת שואפים להרחיב כל הזמן את אופקיהם, בין אם באמצעות נסיעות או רכישת ידע חדש. הגישה החיובית והאופטימית שלהם הופכת אותם לכדורי הליכה אמיתיים של אנרגיה.

פעילויות מלאות אדרנלין, כמו ספורט אתגרי או חקר ארצות רחוקות, מתאימות באופן מושלם לרוח ההרפתקנית של מזל קשת. באותו אופן, העניין שלהם בפילוסופיה או בהוראה הם היבטים של אישיותם שמובילים אותם להתעלות על עצמם ולהגן על האמונות העמוקות ביותר שלהם במרץ.

מזל דלי, חדשני וחושב קדימה

לבסוף, דליכאחרון מבין חמשת המובילים שלנו, פעיל לא פחות., מזל אוויר קבוע זה מונפש על ידי אורנוס, כוכב החדשנות והשינוי. בני מזל דלי ידועים ברוח החשיבה קדימה שלהם ובעניין שלהם בהתקדמות חברתית. הם מונעים ללא הרף על ידי הרצון לתקן ולשפר את העולם סביבם.

פעילותם מתבטאת פעמים רבות במחויבותם החברתית, התרבותית או הטכנולוגית. הם הראשונים לתמוך במטרה או להשיק יוזמות מקוריות. העצמאות המחשבתית שלהם והחזון הצופה פני עתיד מאלצים אותם להישאר פעילים, לחקור רעיונות שלעתים קרובות נראים אוונגרדיים מדי עבור האדם הממוצע, אך אשר, בתורם, עדיין חשובים מאוד.הם חיוניים לקידום האנושות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.