המזלות הכי תואמים והכי פחות תואמים: מיתוסים ומציאות

לעתים קרובות נאמר כי כמה סימנים אסטרולוגיים תואמים יותר זה לזה, בעוד שאחרים נוטים פחות להסתדר היטב. במאמר זה נחקור את המיתוסים והמציאות סביב תאימות בין המזלות. נגלה אילו סימנים נחשבים הכי תואמים והכי פחות תואמים, ומדוע.

תורת התאימות בין סימנים

הרעיון של התאמה בין מזלות אסטרולוגיים מבוסס על הרעיון ששילובים מסוימים של מזלות הרמוניים יותר מאחרים בגלל המאפיינים שלהם. לדוגמה מזלות אדמה (שור, בתולה וגדי) נוטים להיות יציבים, נאמנים ומעשיים, מה שיכול להיות מאוד משלים למזלות מים רגשיים (סרטן, עקרב ודגים).

על פי תיאוריה זו, ישנם מספר קריטריונים כדי לקבוע אם שני סימנים תואמים:

  • האלמנטים: לסימנים של אותו יסוד (אש, אדמה, אוויר או מים) תהיה התאמה טובה יותר מכיוון שהם חולקים תכונות אופי דומות.
  • קוטביות: מזלות זכריים (טלה, תאומים, אריה, מאזניים, קשת ודלי) יתאימו טוב יותר למזלות הנקביים (שור, סרטן, בתולה, עקרב, גדי ודגים), מכיוון שהם משלימים זה את זה מבחינת אנרגיה.
  • איכות: המזלות הקרדינליים (טלה, סרטן, מאזניים וגדי) יסתדרו טוב יותר עם המזלות הקבועים (שור, אריה, עקרב ודלי) ומזלות משתנים (תאומים, בתולה, קשת ודגים).

מיתוסים סביב תאימות בין סימנים

המזלות הכי תואמים והכי פחות תואמים

עם זאת, חשוב לציין כי תיאוריה זו של התאמה בין סימנים אינה מדע מדויק. אכן ישנם מספר מיתוסים המסתובבים בנושא זה. הנה כמה מהנפוצים ביותר:

מיתוס 1: שני סימנים מנוגדים מושכים זה את זה באופן בלתי נמנע

מקובל לשמוע כי מזלות אסטרולוגיים הפוכים משלימים לחלוטין ויש להם תאימות אהבה מצוינת. לדוגמה, איל, סימן אש, יהיה תואם מאוד עם קנה המידה, סימן אוויר. עם זאת, גם אם ניגודים אלה יכולים לפעמים ליצור משיכה אינטנסיבית, הם יכולים גם להוביל לאי הבנות וקונפליקטים במערכת היחסים.

באותו נושא :  ערב השנה החדשה ב -31 בדצמבר יביא קונפליקטים גדולים בין 2 המזלות האסטרולוגיים הללו

מיתוס 2: כל הסימנים של אותו אלמנט תואמים זה לזה

כאמור, יש הסבורים כי סימנים החולקים את אותו אלמנט תואמים באופן טבעי, שכן יש להם תכונות אופי דומות. עם זאת, סימנים של אותו אלמנט יכול גם להיות אישיות שונה מאוד ולא תמיד להסתדר.

מיתוס 3: מזלות אסטרולוגיים קובעים לחלוטין את הצלחת מערכת היחסים

יש החושבים שאם המזל האסטרולוגי שלך תואם לזה של בן זוגך, תהיה לך מערכת יחסים מוצלחת. עם זאת, חשוב לזכור כי המזלות הם רק היבט אחד של מערכת יחסים. גורמים רבים אחרים כגון ערכים, אינטרסים משותפים ותקשורת ממלאים תפקיד חשוב הרבה יותר בהצלחת מערכת יחסים רומנטית.

מציאות על תאימות בין סימנים

למרות מיתוסים אלה, נכון ששילובים מסוימים של סימנים אסטרולוגיים נראים הרמוניים יותר מאחרים. הנה כמה דוגמאות של השלמה בין השלטים :

  • שור ובתולה: שני מזלות האדמה הללו נוטים להיות מעשיים, נאמנים וקשובים זה לצרכיו של זה, מה שיכול לתרום למערכת יחסים חזקה ומתמשכת.
  • תאומים ומאזניים: שניהם מזלות אוויר וחולקים אהבה לתקשורת, שיכולה לחזק את הקשר הרגשי והאינטלקטואלי שלהם.
  • עקרב וסרטן: שני מזלות המים הללו אינטואיטיביים ורגשיים, ומאפשרים להם להבין ולתמוך זה בצרכיו הרגשיים של זה.

עם זאת, ישנם גם שילובים פחות טוביםכגון:

  • טלה וגדי: בני מזל טלה האימפולסיביים עשויים להתקשות להבין את מזל גדי בצורה מתחשבת וזהירה יותר, מה שעלול להוביל לחילוקי דעות תכופים.
  • אריה המזל דלי: לשני המזלות הללו יש גישות שונות מאוד לחיים, ויכול להיות להם קשה למצוא מכנה משותף במערכת יחסים רומנטית.

בסופו של דבר, התאמה בין מזלות אסטרולוגיים היא מורכבת ואין להתייחס אליה כאל אמת מוחלטת. מיתוסים ומציאויות מתערבבים לעתים קרובות, וחשוב לזכור זאת הצלחת מערכת יחסים תלויה בגורמים רביםכולל תקשורת, אהבה וכבוד הדדי., בעוד תאימות אסטרולוגית יכולה להציע רמזים מעניינים על איך שני אנשים יכולים לקיים אינטראקציה, זה לא צריך לשמש כקריטריון היחיד לשפוט אם מערכת יחסים תעבוד או לא.

באותו נושא :  סוף השבוע של 27-28 בינואר מבטיח להיות מתוח עבור שני המזלות הללו, על פי תחזיות אסטרולוגיות
mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.