המזלות הבריאים והאנרגטיים ביותר

לעתים קרובות אנו מדברים על אנרגיה וחיוניות כאשר אנו מדברים על בריאות. כל אחד מאיתנו מרגיש צורך להרגיש התחדשות כדי להתמודד עם חיי היומיום עם דינמיות. בין שנים עשר המזלות האסטרולוגיים, חלקם בולטים באנרגיה הטבעית שלהם. הנה סיכום של המזלות הבריאים והאנרגטיים ביותר, בהתבסס על תכונותיהם ומאפייניהם.

טלה: מקור אנרגיה אינסופי

הסימן הראשון של גלגל המזלות ומיוצג על ידי טלה, הוא נחשב להיות אחד המזלות האנרגטיים ביותר. נשלט על ידי מאדים, אל המלחמה, זה נותן ליליד טלה מקור אנרגיה שלעולם לא נראה שמתייבש. לא משנה כמה קשה זה לוקח, הוא מסוגל לגייס את עתודות הכוח הפנימי שלו כדי לבצע את המשימות המוטלות עליו.

בריאות גופנית היא בעלת חשיבות עליונה עבור מזל טלה

בהתחשב בצורך זה באנרגיה מתמדת, בני מזל טלה מייחסים חשיבות מיוחדת לבריאותם הפיזית. הוא ייהנה מפעילויות הספורט הקבועות המבקשות את גופו כדי לנקות את המתחים הנגרמים על ידי חיוניות בלתי פוסקת זו. לכן יש להעדיף ענפי ספורט שבהם הוא יכול להתאמן באופן מלא על מנת להפיק מהם את המרב.

ההיבט המנטלי, נקודה שאסור להזניח עבור מזל טלה

בעוד הבריאות הגופנית חשובה, אסור לנו לשכוח את העובדה כי ההיבט הנפשי חשוב גם את החיוניות הכוללת של הפרט. עבור יליד טלה, לנקודה זו יש שני פנים: מצד אחד, הוא ניחן במוח מהיר המאפשר לו לשקול את כל הפתרונות האפשריים, אך מצד שני, אותה ערנות יכולה להוביל אותו לפעול באופן אימפולסיבי ולקבל החלטות חפוזות.

באותו נושא :  סוף הקיץ והחגים: הגיע הזמן ששלושת המזלות הללו ינקו את חייהם

שור: אנרגיה חסרת גבולות תחת שליטה

המזל השני של גלגל המזלות, המיוצג על ידי מזל שור, הוא סוג אחר של אנרגיה. נשלט על ידי נוגה, כוכב לכת של מגנטיות רבת עוצמה, ליליד מזל שור יש חוזק פנימי מוצק ויציב שהוא יודע להשתמש בו היטב כשצריך. הסיבולת יוצאת הדופן שלה בכל הפעילויות מאפשרת לה להיות פרודוקטיבית במיוחד.

עבודה, גורם מפתח באנרגיה של מזל שור

הקשר עם העבודה הוא חיוני עבור מזל שור, כפי שהוא שם כי הם ימצאו את האתגרים הדרושים כדי לשים את כוח החיים שלהם לפעולה. מזל אסטרולוגי זה יהיה קשוב אפוא להזדמנויות מקצועיות לפתח את כישוריהם ולתת דרור לאנרגיה שלהם תוך כדי תגמול.

רווחתו של מזל שור תלויה באיזון

על מנת למצות את פוטנציאל האנרגיה שלהם, בני מזל שור יצטרכו לדאוג למצוא מדיום מאושר בין פעולה למנוחה. חשוב למזל זה לאפשר לעצמם רגעים של רגיעה ורגיעה כדי לשמור על האנרגיה שלהם לאורך זמן.

מזל תאומים: ערנות יוצאת דופן של המוח

ניתן להבחין בו במזל השלישי של גלגל המזלות, המיוצג על ידי מזל תאומים. ערנות אינטלקטואלית ומנטלית מפתיעה. בני מזל תאומים משגשגים בכל מה שסביבם ויודעים להסתגל לכל מצב הודות לעקומת הלמידה המהירה שלהם ולכישורי הארגון המרשימים שלהם.

האנרגיה של מזל תאומים טמונה ברבגוניות שלה

מסוגלים ללהטט פרויקטים שונים בו זמנית, כוחם טמון ברבגוניות זו שהופכת אותם חיוניים לעמיתיהם או לחבריהם. לעתים קרובות הם נקראים לפתור בעיות מורכבות הודות ליכולתם לחשוב בהיגיון במהירות וביעילות.

פעילויות חברתיות מגבירות את הדינמיות של מזל תאומים

החיוניות של מזל תאומים משופרת גם על ידי האינטראקציות היומיומיות שלהם עם אחרים. ואכן, גלגל המזלות הזה אוהב חברה וכל הזמן יוצר קשרים חדשים כדי לגרות את מוחם ולהזין את סקרנותם. פעילויות חברתיות-מקצועיות יועילו לרווחתם היומיומית.

באותו נושא :  הנה 3 המזלות האסטרולוגיים הדינמיים ביותר בשבוע החזרה לבית הספר!

אריה: סמל הכוח והרצון

המזל החמישי של גלגל המזלות, המיוצג על ידי מזל אריה, נחשב סמל של כוח וכוח אופי. נשלט על ידי השמש, מקור בלתי נדלה של אנרגיה, מזל זה יודע איך לשאוב את המשאבים שלה כדי להשיג את מטרותיו. יכולת הריכוז שלו והביטחון העצמי שלו הופכים אותו לבן שיח אימתני.

מחויבות, גורם של חיוניות עבור מזל אריה

ליאו משגשג באתגרים ולא מהסס להשקיע את הלב והנשמה בפרויקטים שמרגשים אותו. האנרגיה המופרזת שלו יכולה להיות משרתת אחרים הודות ליש לו תכונות אנושיות חזקות ורוח צוות חזקה.

חשיבה חיובית וביטחון לשמירה על אנרגיית מזל אריה

חשוב להישאר ערניים להקשיב לעצמך ולחשוב באופן חיובי כדי למנוע כל הידרדרות של אנרגיה חיונית זו. נציג ראוי של השמש, לבנות את האושר שלך עם הרבה אופטימיות ולהחזיר את הביטחון שלך בעת הצורך.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.