המזלות האסטרולוגיים שבירך קופידון הקיץ: אהבה קוסמית באופק

הקיץ הוא לעתים קרובות שם נרדף למפגשים רומנטיים וחילופי דברים נלהבים, אבל גם לפעמים אכזבה. למרבה המזל, כמה מזלות אסטרולוגיים יהיו מועדפים במיוחד העונה כשמדובר באהבה.

גלה אם השלט שלך הוא בין אלה שייפגעו מהחץ של קופידון בקיץ הקרוב.

טלה: אהבה נלהבת

המזלות האסטרולוגיים שהתברכו על ידי קופידון הקיץ

אנשים שנולדו תחת הסימן של רם יהיה מזל במיוחד מאוהב הקיץ. ואכן, מאדים, כוכב האנרגיה והתשוקה, יעבור במזל שלהם, מה שישפיע על הדגשת המגנטיות שלהם וכוח הפיתוי שלהם.

כך, למזל טלה תהיה כל הזדמנות לחיות סיפור אהבה לוהט ומלא תשוקה במהלך החודשים הקרובים.

תקופות מפתח למזל טלה

כדי לנצל את מלוא סיכויי האהבה הללו, מזל טלה יצטרך להיות קשוב לשני רגעי מפתח:

  • מה-29 ביוני עד ה-22 ביולי: ונוס, כוכב האהבה, יצטרף למאדים במזל טלה. חיבור אסטרלי זה יציע לילידי מזל זה הזדמנויות יוצאות דופן לפגוש את הנפש התאומה או לחזק את הקשרים הקיימים עם בן זוגם.
  • מה-14 באוגוסט עד ה-5 בספטמבר: מאדים ונוגה יהיו בשילוש עם יופיטר, כוכב ההתפשטות והמזל. מעבר זה יעדיף במיוחד בני מזל טלה הרווקים שיוכלו ליהנות מיד מסייעת של הגורל כדי למצוא אהבה.

סרטן: רגשות על קצה העור

ילידי הסימן האסטרולוגי של סרטן יחיה גם קיץ תחת סימן האהבה. רגישים ורומנטיים, הם יראו את מערכת היחסים הסנטימנטלית שלהם פורחת הודות לנוכחותו הנדיבה של יופיטר במזל שלהם.

סרטן אצל זוגות יוכלו לגבש את האיחוד שלהם ולהביע את רגשותיהם ללא מעצורים.

תקופות מפתח לסרטן

שני רגעים יתרמו במיוחד למפגשים רומנטיים לחולי סרטן:

  • מה-11 ביוני עד ה-4 ביולי: ונוס תעבור במזל סרטן, ותציע לילידים תקופה אידיאלית לפתות ולהתפתות. לסרטן הרווק תהיה כל הזדמנות לפגוש אנשים שיכולים להפוך לסיפורי אהבה אמיתיים.
  • מה-9 בספטמבר עד ה-1 באוקטובר: הירח, פילגשו של מזל סרטן, יהיה צמוד לנוגה, מה שמדגיש עוד יותר את הרגישות והרומנטיקה של הילידים של מזל זה. תקופה זו תתרום אפוא להצהרות אהבה ודחפים נלהבים.
באותו נושא :  תחילת 2024 קשה מאוד מבחינת האהבה לשני המזלות האסטרולוגיים הסיניים הללו

מזל קשת: אהבה הרפתקנית

ילידי הסימן האסטרולוגי של קשת יהיה גם מפונק מאוהב הקיץ. בחיפוש תמידי אחר הרפתקאות וחידושים, הם יוכלו לסמוך על השפעתו של יופיטר במזל דגים כדי לחיות חוויות אהבה יוצאות דופן.

לרווקים בני מזל קשת תהיה כל הזדמנות לפגוש מישהו שיחלוק איתם את הצמא שלהם לגילוי ואת הרצון שלהם לחיות סיפור אהבה ללא הפרעה.

תקופות מפתח למזל קשת

שני רגעים יהיו מועדפים עבור בני מזל קשת בחיפוש אחר אהבה:

  • מה-27 ביולי עד ה-16 באוגוסט: ונוס תעבור במזל ההפוך למזל קשת, מזל תאומים, ובכך תקדם מפגשים וחילופי דברים מרגשים עם אנשים מרקעים שונים.
  • מה-18 בנובמבר עד ה-10 בדצמבר: מרס יהיה יחד עם ונוס במזל קשת, מה שיגביר את הביטחון העצמי והפיתוי של הילידים של מזל זה. תקופה זו תהיה אידיאלית למפגשים רומנטיים וסיפורים מלאי תשוקה.

בקיצור, טלה, סרטן וקשת יהיו ברי מזל במיוחד באהבה בקיץ הזה. אבל אל תשכחו שהאסטרולוגיה רק נותנת אינדיקציות לאנרגיות הנוכחיות: על כולם לנצל את ההזדמנויות שעולות ולהגשים אהבה קוסמית.

לכן, פקחו את עיניכם לרווחה ותנו לעצמכם להיות מודרכים על ידי הכוכבים לחיות קיץ תחת סימן האהבה!

ארמל מגלן

בלוגרית בישול, אני משתפת את המתכונים האחרונים שלי באתר שלי.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.