המזלות האסטרולוגיים האינטואיטיביים ביותר שגילו האסטרולוגים (יום ראשון, 12 בנובמבר)

ה יום ראשון, נובמבר 12ביקשנו מאסטרולוגים מכובדים לגלות אילו סימנים אסטרולוגיים הם האינטואיטיביים ביותר., המזלות משתנים במאפייניהם, ואנשים מסוימים עשויים להיות בעלי אינטואיציה חדה יותר מאחרים בהתאם לסימן שלהם. הנה מה שאסטרולוגים גילו:

מזל דגים הוא מלך האינטואיציה

באופן לא מפתיע, מזל דגים נמצא בראש רשימת המזלות האינטואיטיביים ביותר. מיוצג על ידי שני דגים השוחים בכיוונים מנוגדים, סימן מים זה קשור לעתים קרובות עם תעלומות והלא נודע. ילידי מזל דגים ידועים כרגישים במיוחד ורגשיים מאוד, מה שעשוי להסביר מדוע הם גם אינטואיטיביים מאוד.

לדברי אסטרולוגים, לבני מזל דגים יש רמה גבוהה במיוחד של אינטואיציה מכיוון שהם מחוברים למישור רגשי ורוחני עמוק. האמפתיה הטבעית שלהם מאפשרת להם לפענח בקלות את האותות והרגשות העדינים של אחרים, מה שגם מחזק את האינטואיציה שלהם.

השפעת הירח על מזל דגים

לירח, שהוא הכוכב השולט ברגשות ובאינטואיציות, יש השפעה חזקה על מזל דגים. מופע הירח יכול לשחק תפקיד בעוצמת האינטואיציה שלהם בכל זמן נתון. לילות ירח מלא, למשל, יכולים להגביר את הראייה הרוחית שלהם ואת תפיסתם את הדברים.

סרטן: עוד סימן מים אינטואיטיבי

כמו מזל דגים, מזל סרטן הוא מזל מים, מה שאומר שגם הם מושפעים מאוד מהרגשות שלהם. אסטרולוגים מאמינים כי סרטן הוא השני במונחים של אינטואיציה. סימן זה נחשב לעתים קרובות רגיש מאוד ומסוגל לחוש את האנרגיות והרגשות של האנשים סביבם.

סרטן ידוע כמגן וקשור למשפחתם הקרובה. רגישות זו לצרכים של אחרים היא חלק בלתי נפרד מאישיותם והופכת את האינטואיציה שלהם לעוצמתית עוד יותר.

באותו נושא :  4 סימנים אלה יחוו טלטלה רגשית.

סרטן והחוש השישי

חלק מהאסטרולוגים אפילו מאמינים שלמזל סרטן יש מעין "חוש שישי" המאפשר להם לתפוס דברים שאחרים עלולים להחמיץ. לעתים קרובות הם סומכים על האינסטינקטים והאינטואיציה שלהם כשמדובר בקבלת החלטות חשובות, ולעתים רחוקות הם טועים.

עקרב: מזל מסתורי ואינטואיטיבי

מזל המים האחרון של גלגל המזלות, עקרב ידוע גם כבעל אינטואיציה מסוימת. הוכרז במקום השלישי על פי האסטרולוגים המרואיינים, מזל אינטנסיבי ומלא תשוקה זה יש תכונות מסתוריות מאוד.

עקרבים נחשבים לעתים קרובות לשומרי מצוות מאוד. יש להם את היכולת לפענח סודות במהירות ויכולים לזהות בקלות רגשות נסתרים או שקרים. כישורי התצפית שלהם הופכים אותם לסימן נטייה לאינטואיציה.

השפעת פלוטו על עקרב

לפלוטו, השולט בתמורות ובכוח, יש השפעה חזקה על עקרבים. זה נותן להם אופי אינטנסיבי וצורך מתמיד לחדש את עצמם. זה יכול לפעמים לעורר אינטואיציה יוצאת דופן, כפי שהם מבקשים להבין דברים ברמה הרבה יותר עמוקה מאשר רוב הסימנים האחרים.

כיצד לפתח את האינטואיציה שלך בהתאם למזל האסטרולוגי שלך?

חשוב לזכור שכל המזלות יכולים לפתח את היכולות האינטואיטיביות שלהם, גם אם הם אינם חלק משלושת המזלות שהוזכרו קודם לכן. הנה כמה טיפים להגברת האינטואיציה בהתאם לסימן שלכם:

  • הקשיבו היטב לחלומות שלכם, מכיוון שלעתים קרובות הם מכילים מסרים חשובים שיעזרו לכם לפתח את האינטואיציה שלכם.
  • למד לסמוך על האינסטינקטים שלך ולעקוב אחריהם כאשר אתה צריך לקבל החלטה חשובה.
  • עשו מדיטציה באופן קבוע: מדיטציה מאפשרת לכם להתחבר למיינד שלכם ולשפר את היכולות האינטואיטיביות שלכם.
  • שימו לב לאותות שגופכם שולח לכם. יש אנשים שחווים תחושות פיזיות כאשר הם תופסים משהו חשוב, כגון צמרמורת או לחץ על המצח.

בסופו של יום, כל אדם הוא ייחודי ויש לו כישרונות ומתנות משלו. ללא קשר לגלגל המזלות שלכם, דעו שיש לכם גם את היכולת לפתח ולחדד את האינטואיציה שלכם לאורך זמן.

באותו נושא :  כוכבי הלכת עומדים בתור עבור 2 מזלות המים האלה שימצאו אהבה בשבוע הבא

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.