הכפילו את חיי הסוללה של הטלפון שלכם על-ידי השבתת אפשרויות מיותרות אלה

נמאס לכם לראות את רמת הסוללה שלכם צונחת כמו עלה בסתיו? כולנו מכירים את תחושת התסכול הזו כאשר הטלפון שלנו מראה סוללה חלשה מוקדם מדי ביום. עם זאת, הארכת חיי הסוללה של הטלפון החכם שלך יכולה לפעמים להיות רק עניין של כמה התאמות חכמות. במאמר זה, נראה לך כיצד לבטל אפשרויות חיצוניות במכשיר כדי להאריך את חיי הסוללה. התכוננו לגלות מחדש את הטלפון שלכם ואל תהיו נתונים יותר לחסדי המטען שלכם!

היסודות של סוללת הטלפון

הבנת אופן הפעולה של הסוללה של הטלפון החכם שלך הוא חיוני כדי לייעל את השימוש בו. רוב הטלפונים המודרניים משתמשים בסוללות ליתיום-יון, בעלות קיבולת ותוחלת חיים מוגבלות, המתבטאות לעתים קרובות במחזורי טעינה. שמירה על בריאות הסוללה חיוני כדי להאריך את חיי השימוש של הטלפון שלך, תוך הימנעות מאי הנוחות של טעינה שמתכלה במהירות עם הזמן.

הערך את השימוש שלך בתכונות

האם אתה באמת יודע אילו תכונות של הטלפון שלך צורכות הכי הרבה חשמל? הגיע הזמן לעשות ביקורת על ההרגלים שלך. השבתת אפשרויות ואפליקציות שאינן חיוניות יכולה להשפיע באופן משמעותי על חיי הסוללה. נתח את השימוש בסוללה בהגדרות הטלפון כדי לגלות מה יישומים תובעניים.

אפשרויות זוללות חשמל להשבתה

ה שירותי מיקום הם רעבתניים במיוחד במונחים של אנרגיה. הם משתמשים ב- GPS, Wi-Fi, ולפעמים אפילו בחיבור הנייד כדי לקבוע את המיקום שלך, מה שיכול לרוקן במהירות את הסוללה. באופן דומה, אם כי מעשי, בהירות אוטומטית עלול להוביל לשימוש מופרז בסוללה, במיוחד עם צגים ברזולוציה גבוהה של ימינו. שקול להתאים את הבהירות באופן ידני בהתאם לצרכים שלך.

סנכרון ועדכונים אוטומטיים

ה סנכרון נתונים אוטומטיבין אם מדובר בהודעות הדוא”ל שלך, בחשבונות חברתיים או בנתוני אפליקציות, יכול גם הוא להיות אוכל סוללה גדול., השבת אותו עבור יישומים שאינם קריטיים. כמו כן, היו סלקטיביים לגבי אפליקציות עם עדכונים אוטומטיים ; מעדיפים לעדכן אותם ידנית כאשר חיבור Wi-Fi ומקור חשמל זמינים.

באותו נושא :  וואטסאפ משנה צבע ומשתמשי האינטרנט לא אוהבים את זה

חיבורים אלחוטיים: Bluetooth, Wi-Fi ונתונים סלולריים

חשוב לחשוב על אופן השימוש שלך חיבורים אלחוטיים. Bluetooth ו- Wi-Fi צורכים חשמל רב כאשר אינם בשימוש. כבה אותם כשאין בכך צורך. כנ”ל לגבי נתונים ניידים; אם אתה מחובר לרשת Wi-Fi יציבה, אל תהסס לכבות את חיבור הנתונים.

התראות: זרימה מתמדת לוויסות

התראות יכולות להפריע לשקט הנפשי שלך, אך האם ידעת שהן יכולות גם לרוקן את הסוללה שלך? צמצם את זרימת ההודעות שתקבל ימזער הפעלות מסך מיותרות ובדיקות טלפון תכופות. הגדר את האפליקציות שלך לקבל הודעות חיוניות בלבד.

פתרונות משולבים ויישומים חוסכי אנרגיה

רוב הסמארטפונים כיום מציעים מצבי חיסכון מובנים בחשמל שיכול להאריך את חיי הסוללה על-ידי הגבלת הביצועים והתפעול של יישומים מסוימים. היו ערניים גם עם אפליקציות צד שלישי שמבטיחות להאריך את חיי הסוללהכמו כמה יכול להיות השפעה הפוכה., תמיד לעשות את המחקר שלך ולקרוא ביקורות לפני ההורדה.

הרגלי תחזוקה והעמסה

לאמץ הרגלי העמסה בריאים ; לדוגמה, הימנעו מלהשאיר את הטלפון טעון למשך הלילה ונסו לשמור עליו בין 20 ל-80 אחוזים כדי לקדם אריכות ימים טובה יותר. ה תחזוקה שוטפתכגון עדכוני מערכת הפעלה והחלפת סוללה בעת הצורך.,IRE, הוא גם בעל חשיבות עליונה כדי לשמור על הסוללה במצב טוב.

פיתוח שימוש מודע בטלפון שלך

אמץ גישה מינימליסטית השימוש בטלפון עשוי להיות הדרך היעילה ביותר לשמר את הסוללה. להעריך מה אתה באמת צריך להיפטר השאר. מדי פעם הערך מחדש את ההגדרות שלך יכול גם לעזור למקסם את חיי הסוללה ולהרחיק אותך משקעי חשמל קצת יותר בכל יום.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.