הירח המלא יעורר זיכרונות קבורים עבור שלושת המזלות הללו

מחזורי הירח נחקרו זה מכבר בשל השפעתם על מצב הרוח, הרגשות והנפש שלנו. בין שלבי הירח השונים הללו, הירח המלא נחשב לעתים קרובות לטריגר אנרגטי רב עוצמה המשפיע במיוחד על מזלות מסוימים. במאמר זה נחקור כיצד הירח המלא יכול להחיות זיכרונות קבורים בשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו וכיצד התגלות זו יכולה לשנות את חייהם.

רגישות מוגברת עקב הירח המלא

מקובל כי השפעות הירח המלא מורגשות בכל הסימניםאבל יש כאלה שעבורם השפעה זו בולטת עוד יותר., במהלך תקופה זו, אנשים מסוימים עשויים להרגיש רגשיים במיוחד או להרגיש כאילו הזיכרונות שלהם עולים לפני השטח. תגובה זו משתנה בעוצמתה בהתאם לאדם ולסימן האסטרולוגי שלו, אך ישנם כמה סימנים שיהיו בעלי סיכוי גבוה יותר לחוות תופעה זו.

השפעת הירח על רווחתנו הנפשית

מחקרים שונים הראו כי הירח המלא יכול להשפיע על הבריאות הנפשית שלנו ועל רמות האנרגיה שלנו. מחקר זה מצביע על כך שהפרעות שינה מסוימות, כגון נדודי שינה או סהרוריות, עלולות להחמיר בתקופה זו. אבל בנוסף לביטויים הפיזיים האלה, הירח המלא יכול להביא איתו גם רגשות וזיכרונות מפתיעים שנקברו בעבר בלא-מודע שלנו.

סרטן: מפגש אינטימי עם העבר

המזל הראשון שעשוי להרגיש את ההשפעות של ירח מלא עמוק הוא סרטן. כסימן מים, אנשים שנולדו תחת סימן של סרטן הם בדרך כלל רגישים מאוד רגשית. הם מזדהים בקלות עם אחרים ולעתים קרובות יש להם מערכת יחסים חזקה עם האינטואיציה שלהם. אופיים האינטרוספקטיבי הופך אותם לפגיעים במיוחד לתנודות האנרגיה של הירח.

לחיות מחדש ולרפא את פצעי הלב

במהלך הירח המלא, בני מזל סרטן יכולים למצוא את עצמם מוצפים בזיכרונות כואבים או חרטות שהיו חבויים קודם לכן עמוק בתוך ישותם. גילוי זה יכול להיות קשה להתמודדות, אך הוא גם מציע הזדמנות לאנשים אלה להתעמת עם רגשות אלה ולעבוד לקראת ריפוי פצעיהם הרגשיים בעבר.

  • זיהוי דפוסים חוזרים הירח המלא יכול לספק הזדמנות ייחודית לבני מזל סרטן לזהות דפוסים שסימנו את חיי האהבה שלהם ולגשת אליהם בחמלה ובהבנה.
  • עזרה לאחרים על ידי שיתוף החוויה האישית שלך בני מזל סרטן שמסוגלים לפתור את הבעיות הקשורות לזיכרונות הקבורים שלהם יכולים לעורר השראה בסובבים אותם ולתמוך בהם במסע הרגשי שלהם.:
באותו נושא :  סוף השבוע של 13-14 באפריל יהיה נפלא עבור שלושה מזלות, על פי האסטרולוגים

מזל דגים: קריאה להתבוננות פנימית וסליחה

מזל דגים, מזל מים נוסף, צפוי גם הוא לחוות את ההשפעות של ירח מלא בעוצמה. נשלט על ידי כוכב נפטון, הילידים של סימן זה הם לעתים קרובות מיסטי. אינטואיטיבי ואמפתי מאוד. כתוצאה מכך, הם יכולים גם להרגיש עמוק את תנודות האנרגיה הנגרמות על ידי הירח המלא. תקופה זו היא אפוא הזדמנות עבורם לחקור את פיתולי נפשם ולהשתחרר מעול העבר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.