הירח המלא הבא (במזל קשת) ב-23 במאי צפוי לערער עמוקות את 3 המזלות האסטרולוגיים הללו

תחת ההברקה המיסטית של ירח מלא במזל קשת23 במאי מבטיח להיות נקודת מפנה אסטרולוגית משמעותית., שלושה מזלות מתכוננים לקבל את פני תמורות עמוקות בואו נגלה יחד מי יהיו הנבחרים של ריקוד הירח הזה.:

השפעות הירח על האישיות

מחזורי הירח מפעילים השפעה שאין להכחישה על סביבת כדור הארץ, מאדוות הגאות והשפל ועד למקצבי הקציר. באסטרולוגיה, הירח המלא נחשב כמאיר את נופי הרגש שלנו בעוצמה, ולעתים קרובות מזרז גילויים והבנות. במזל קשת רחב הידיים, הירח המלא הזה שם דגש על חיפוש אחר אמת ומשמעותדוחף אותנו לחקור אופקים אישיים חדשים.,

האנרגיה של מזל קשת, מזל אש הנשלט על ידי יופיטר, מקדמת אופטימיות וצמיחה. ירח מלא זה יכול אפוא לעודד רוח הרפתקנית יותר ולהזמין אותנו ללכת מעבר לגבולותינו הרגילים. היא גם קוראת לנו לשקול את מערכת היחסים שלנו עם פילוסופיית החיים והאתיקה האישית, ומצביעה על התאמות הדרושות כדי להתאים טוב יותר את פעולותינו לאמונות העמוקות ביותר שלנו.

תאומים – רגע של התגלות

עבור ילידי מזל תאומים, הניגוד עם הירח המלא במזל קשת מכריז על תקופה המסייעת ל גילויים חשובים. מעבר הירח הזה יכול להדגיש סתירות פנימיות או להדגיש רצונות לשינוי שהוזנחו עד כה. בני מזל תאומים, בחיפוש מתמיד אחר גירויים אינטלקטואליים, עשויים למצוא את עצמם מתמודדים עם אמיתות שגורמות להם להעריך מחדש את סדרי העדיפויות ומערכות היחסים שלהם.

לבני מזל תאומים מומלץ לאפשר לעצמם זמן להתבוננות וניתוח עצמי. פתיחות מחשבתית וגמישות, תכונות הטבועות בסימן שלהם, ישרתו אותם היטב בתקופה זו. שיתוף עם אחרים וכתיבה יכולים להיות כלים רבי ערך לתקשור והבהרת הרעיונות הסוערים שעלולים להתעורר בהזדמנות זו.

מזל בתולה – תשאול הכרחי

בני מזל בתולה יוזמנו ל התבוננות פנימית עמוקה במהלך הירח המלא הזה. בני מזל בתולה, הידועים בתשומת הלב שלהם לפרטים ובצורך שלהם בשליטה, עשויים לחוש טלטלה של אי נוחות לנוכח אמיתות לא נוחות או הצורך בשינוי. מודעות זו יכולה לבוא לידי ביטוי בחייהם המקצועיים או האישיים, ולדחוק בהם לבחון מחדש את יעילות השגרה והשיטות שלהם.

באותו נושא :  הזדמנויות פיננסיות נראות באופק עבור חלק בסוף השבוע הזה של 13-14 ביולי.

כדי לעבור את השלב הזה בצורה הטובה ביותר האפשרית, ילידי מזל בתולה ייהנו מהיכולת הטבעית שלהם לנתח ולתכנן. אימוץ גישה גמישה כלפי הבלתי צפוי וקבלה להרפות מהיבטים נוקשים מסוימים בחייהם יסייעו להם למקסם את תקופת החקירה הזו כדי לצאת ממנה כשהם גדלים ומתחדשים.

מזל דגים – רגשות בסערה

בהשפעת הירח המלא במזל קשת, בני מזל דגים יכולים למצוא את עצמם על רכבת הרים רגשית. מזל מים זה, המונע על ידי אינטואיציה חדה ורגישות רבה, יחיה תקופה זו באינטנסיביות, עשוי להרגיש מוצף ברגשות עמוקים או שאיפות. הירח המלא עלול לחשוף חלומות נשכחים או רצונות לברוח.

זה חיוני עבור מזל דגים לחפש פעילויות מרגיעות ולגלף רגעים של בדידות עבור מדיטציה או תשומת לב. כתיבה ביומן, בילוי זמן ליד המים או תרגול יוגה יכולים להיות מועילים במיוחד לתיעול האנרגיה היצירתית והרגשית שלהם. זוהי הזדמנות לריפוי פנימי ולשחרור אנרגיות עומדות.

מקסום היתרונות של הירח המלא

ירח מלא זה במזל קשת מייצג הזדמנות לכל המזלות לנצל תנועה קוסמית עוצמתית. גישה של פתיחות לשינוי ופרספקטיבות חדשות תהיה בעלת הברית הטובה ביותר שלך. אימוץ נקודת מבט חיובית ונכונות להתחבר לשאיפות האותנטיות ביותר שלכם יכולים להפוך את הזמן הזה לקרש קפיצה אמיתי לצמיחה אישית.

בין אם זה לטהר את מרחב המחיה שלך עם מרווה, מדיטציה תחת אור הירח או פשוט לקחת את הזמן כדי לצפות בשמי הלילה, הטקסים שלהם יכולים לעזור ליצור הרמוניה בין הרטטים שלנו לבין קצב הירח. כל אחד בדרכו שלו יכול לאמץ את השלב הזה כדי ליישר מחדש את נתיב חייו לקראת יותר משמעות והרפתקה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.