הירח המלא בראשון, 1 באוגוסט 2023: אלה הם סמלי המזלות שנוטים לצד האפל!

הלבנה המלאה של ראשון לאוגוסט 2023 היא אירוע שמימי מתוכנן בלוח השנה האסטרולוגי, ומעניין לחקור את ההשפעה שלה על סימני המזלות השונים. למעשה, יש לכמה סימנים מגמה להתעמעם אל עבר הצד האפל בעת לבנה מלאה. בואו נגלה את הסימנים שעשויים לחוות את ההשפעות השליליות באוגוסט 2023.

ההשפעות הכלליות של לבנה מלאה על סימני המזל

ראשית כדאי לזכור שלבנה מלאה היא שלבת הירח הידועה ביותר בשל ההשפעה שלה על הרגשותינו ועל אנרגייתנו. היא יכולה לפעול כמקדש, חושפת פרטים מוסתרים באישיותנו או מחליקה את התנהלויות שכבר קיימות. לכן, טבעי שתקורה זו יכולה להשפיע באופן שונה על כל סימן במזל המדבר לפי רגישותם ותכונותיהם הייחודיות.

 

הירח המלא בראשון, 1 באוגוסט 2023: אלה הם סמלי המזלות שנוטים לצד האפל!

סימני המזל המתחממים לצד האפל בעת לבנה מלאה

הנה רשימת סימני המזל שהם הכי סבירים לראות את צדם האפל מתעורר בעת לבנה מלאה:

  1. סרטן: סימן המים הזה, שמושל בו הירח, יתרון מיוחד ממערכות הירח. סרטנים נמשכים להיות יותר רגישים וחשופים בעת לבנה מלאה, ועלולים לחשוף את צד הרקוב או המניפולטיבי שבהם.
  2. עקרב: עקרבים ידועים באופי האינטנסיבי והתשוקתי שלהם. אולם, בתקופת לבנה מלאה, האינטנסיטה הזו יכולה להפוך לקנאה, אלימות או אובססיה. לכן, עליהם לשמור על שליטה על רגשותיהם במהלך התקופה הזו.
  3. שור: במצב רגיל, שורים הם אנשים פראגמטיים ומתונים. אולם, לבנה מלאה יכולה לעורר בהם שאיפה מוגזמת, הופכת אותם לא ארמוניים וחומריים במאבק להשגת ההצלחה.
באותו נושא :  החזרה לבית הספר תשנה את חייהם של 3 המזלות האסטרולוגיים הללו. בשביל מה?
mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.