הירח המלא במאזניים ב-25 במרץ מעדיף 4 מזלות עם מזל ומזל לשבוע

ה 25 במרץ ירח מלא מסמן רגע מיוחד בלוח השנה האסטרולוגי. המתרחש בסימן האלגנטי וההרמוני של מאזנייםהירח המלא הזה מציע לנו הזדמנות ייחודית לאזן את חיינו, וחלק מהמזלות ייהנו במיוחד מהאנרגיות החיוביות הללו. גלה מהם ארבעת המזלות האסטרולוגיים שייהנו מהירח המלא הזה על ידי פיתוח מזל ומזל במהלך השבוע:

1. שור (20 באפריל – 20 במאי)

מזל שור ידוע בדרך כלל בהתמדה ובמעשיות שלו, אך הירח המלא הזה במאזניים יביא מזל ויברציות חיוביות לילידי מזל זה. צפו לראות את מאמציכם מתוגמלים, בין אם באופן מקצועי או אישי.

טקסים וקריסטלים מומלצים

כדי למשוך עוד יותר מזל בתקופה זו, מומלץ כי שור לעבוד עם קריסטלים כגון קרנליאן, אזוב אגת, או ג'ספר אדום. אבנים אלה יעזרו לכם להישאר מקורקעים וממוקדים במטרות שלכם תוך הגברת האנרגיה החיובית שלכם.

טקס טוב כדי למשוך מזל יהיה לעשות מדיטציה עם קריסטלים אלה בבירור לדמיין את הכוונות והרצונות שלך. כמו כן, אל תשכחו לטהר ולחייב אותם באופן קבוע כדי לנצל את מלוא היתרונות שלהם.

2. אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

מזל אריה נשלט על ידי השמש והאנרגיה התוססת שלו מביאה בדרך כלל הצלחה והכרה. עם הירח המלא הזה במאזניים, המזל והמזל יחייכו במיוחד לבני מזל אריה שינצלו את ההזדמנויות שנקרות בדרכם ויתנו לכוח היצירתי שלהם לזרוח.

טקסים וקריסטלים מומלצים

כדי לעזור למזל אריה להיות פתוח עוד יותר לאנרגיות מועילות אלה, מומלץ לעבוד עם קריסטלים כגון סיטרין, עין הנמר או ענבר. אבנים אלו מקדמות ביטחון עצמי, מוטיבציה ושגשוג.

טקס פשוט אך יעיל יהיה לשאת את האבנים הללו על האדם שלך ולהחזיק אותן בידיים שלך ברגעי מפתח, כגון פגישה עסקית חשובה או ראיון עבודה, על מנת להגביר את הביטחון העצמי שלך ולהצליח בוודאות.

באותו נושא :  תקופה של התחדשות מגיעה עבור 2 המזלות הללו! שנה חדשה לחיים חדשים?

3. מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

מכיוון שהירח המלא מתרחש במזל משלו, למאזניים יהיה יתרון מסוים מבחינת מזל ומזל במהלך השבוע הזה. לילידי מזל זה יהיה קל יותר למצוא איזון והרמוניה בכל תחומי חייהם, ויראו את מעשיהם הקודמים משתלמים.

טקסים וקריסטלים מומלצים

מאזניים יכולים לשפר את האנרגיה המועילה הזו על ידי עבודה עם גבישים כמו אופל ורוד, קוורץ ורוד או טורמלין שחור. אבנים אלה מביאות שלווה פנימית, אהבה עצמית והגנה אנרגטית.

כדי להפיק את המרב מקריסטלים אלה, מומלץ לסדר אותם סביב מרחב המחיה שלכם בצורה של רשת ריפוי או לענוד אותם על גופכם כדי למשוך וליצור הרמוניה בין אנרגיות חיוביות אלה.

4. מזל דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

המזל היצירתי והאמפתי של מזל דגים יהיה מועדף גם על ידי הירח המלא הזה במאזניים. ילידי מזל זה יתפסו את האינטואיציה המוגברת שלהם ואת יכולתם להתחבר עם אחרים ברמה עמוקה יותר, ויפתחו את הדלת להזדמנויות בלתי צפויות ומזל.

טקסים וקריסטלים מומלצים

עבור מזל דגים, מומלץ להשתמש בגבישים כגון אמטיסט, לברדוריט או פלואוריט כדי להגביר את תפיסותיהם ולהיפתח לחלומותיהם ולשאיפותיהם. אבנים אלה יסייעו גם לשמור על יציבות רגשית מסוימת לנוכח התנודות של תקופה מסוימת זו.

טקס פשוט לביצוע יהיה לעשות מדיטציה עם קריסטלים אלה, לוודא לדמיין את המטרות שלך ולבקש עזרה ממדריכי רוח כדי להשיג אותם. אתה יכול גם להניח את האבנים האלה מתחת לכרית שלך כדי לקדם שינה נינוחה וחלומות מעוררי השראה.

הכיוון שיש לקחת

במהלך השבוע הזה, חיוני להקשיב לאינטואיציה שלכם ולחפש איזון בכל תחומי חייכם. עבור אלה שמזלותיהם האסטרולוגיים מועדפים על ידי הירח המלא הזה במאזניים, זהו זמן אידיאלי לנצל את ההזדמנויות המציגות את עצמן ובכך למשוך מזל ומזל. אל תהססו לגזוםטקסים ועבודה עם הקריסטלים המומלצים כדי להפיק את המרב מהאנרגיות המועילות שמציע אירוע שמימי זה.

באותו נושא :  אסטרולוגיית קיץ ולהבות תשוקה, 3 מזלות ירטוטו מאהבה בסוף השבוע הקרוב
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.