הירח הכחול הוא להיום! איזו השפעה ישירה על הדמות שלך? אסטרולוגיה עונה לכם!

הקסם השמימי עומד להתגשם בצורה מרשימה ב-31 באוגוסט, עם הופעתו של הירח הכחול במיוחד. תופעה זו, המתרחשת כאשר שני ירחים מלאים מתרחשים באותו חודש קלנדרי, תמיד ריתקה אסטרולוגים וחובבי אסטרולוגיה. ולאחר מכן איזו השפעה תהיה לסופר-ירח הזה על האופי שלכם בהתאם למזל האסטרולוגי שלכם? אנחנו נספר לכם הכל.

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

מזל סרטן, הנשלט על ידי הירח, ירגיש את ההשפעות של סופר-ירח כחול זה בעוצמה רבה יותר. אתם עשויים להיות מוצפים ברגשות, שמחים ועצובים כאחד. האינטואיציה שלכם תהיה בשיאה, ורצוי לסמוך על האינסטינקטים שלכם בתקופה זו.

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

מול מזל סרטן בגלגל המזלות, מזל גדי לא יישאר בחוץ. מזל ארצי זה, בדרך כלל יציב ופרגמטי, עלול לחוות תהפוכות. אתה תטיל ספק בהיבטים מסוימים של חייך, אשר יכולים להיות חיוביים כדי להגדיר מחדש את סדרי העדיפויות שלך.

ירח כחול

מזל דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

גם מזל דגים, מזלות מים כמו סרטן, יושפעו מאוד. הרגישות והאינטואיציה שלכם יודגשו. צפו לתקופה מלאה בחלומות וחזיונות שעשויים בהחלט לתת לכם רמזים על נושאים לא פתורים.

באותו נושא :  אילו מזלות צפויים לנסוע בסוף יוני 2023?

מזל תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

מזל תאומים, בדרך כלל כל כך חברותי, עשוי להרגיש מופנם יותר בתקופה זו. הסופר ירח הכחול יגרום לכם לחשוב יותר לפני שאתם מדברים ועשוי לחשוף צד מתחשב ורציני יותר של עצמכם.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

מזל מסתורי פר אקסלנס, עקרבים יראו תכונה זו מחמירה. תרצו לסגת לתוך עצמכם, אולי לעשות הערכה אישית או לחשוב על טרנספורמציות לעשות בחייכם.

שור (20 באפריל – 20 במאי)

מזל שור, לעתים קרובות בחיפוש אחר יציבות, עשוי להרגיש מעט מבולבל על ידי האנרגיה העוצמתית של ירח כחול סופר. זהו זמן טוב להיפתח לחוויות חדשות, גם אם זה גורם לך קצת לא נוח בהתחלה.

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

מזל טלה, בדרך כלל אנרגטי ואימפולסיבי, עשוי להרגיש פרץ מתח במהלך תקופה זו. הסופר ירח הכחול יכול להגביר את הרצון שלכם לפעול ולקחת יוזמה. השתמש באנרגיה זו כדי להתחיל פרויקטים חדשים, אך היזהר לא לפעול בחופזה רבה מדי.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

אריות, בדרך כלל בטוחים בעצמם וראוותניים, יכלו לראות את הכריזמה שלהם גדלה פי עשרה תחת השפעת הירח הכחול במיוחד. זהו הזמן המושלם לשים את עצמכם קדימה, אך היזהרו מגאווה מוגזמת ומהפיתוי לשלוט באחרים.

מזל בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

בני מזל בתולה ידועים לעתים קרובות בתשומת הלב שלהם לפרטים ובזהירות. במהלך תקופה זו, אתם עשויים להרגיש השראה לארגן מחדש את חייכם ולמיין את מה שכבר לא משרת אתכם, הן מבחינה חומרית והן מבחינה רגשית.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

מאזניים עשויים להרגיש צורך מוגבר בהרמוניה ואיזון במהלך הירח הכחול הזה. אם סכסוכים לא היו פתורים, זה עשוי להיות זמן טוב לפתור אותם ולהחזיר קצת שלווה פנימית.

באותו נושא :  מדוע השבוע הבא יהיה קדחתני מאוד עבור 4 המזלות הללו?

מזל קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

בני מזל קשת, שתמיד חיפשו הרפתקאות וידע, יכלו לראות את הצמא הזה מתעצם. עם זאת, הסופר-ירח הכחול יכול גם לגרום לכם להיות מודעים לכמה מגבלות שלא חשבתם עליהן. היו מוכנים להתאים את התוכניות שלכם בהתאם.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

בני מזל דלי, לרוב אוונגרדיים ועצמאיים, עשויים לחשוב מחדש על חלק מהרעיונות או הפרויקטים שלהם. הירח הכחול מציע הזדמנות להטיל ספק בוודאויות שלכם ולקחת נקודת מבט חדשה.

למה ההשלכות האלה על האופי?

כל גלגל המזלות נשלט על ידי אלמנטים וכוכבי לכת מסוימים. לסופר-ירח הכחול, בהיותו תופעת ירח, תהיה השפעה בולטת יותר על מזלות המים ועל הניגודים שלהם בגלגל המזלות. אבל באופן כללי, כל ההשפעות האלה הן הזדמנויות להתבוננות פנימית וצמיחה.

כיצד לנווט בתקופה זו?

  1. הקשבה פנימית פנו זמן למדיטציה או להרהור.:
  2. הביעו את רגשותיכם אל תהסס לתקשר או לכתוב כדי להבין טוב יותר איך אתה מרגיש.:
  3. חיפוש אחר הטבע שהייה בחוץ יכולה לעזור לך להתרכז.:

מסקנה

ה ירח העל הכחול של 31 באוגוסט הוא אירוע שמימי שמבטיח להיות מרתק באותה מידה שהוא משפיע. אם אתם מקשיבים לעצמכם ופתוחים למסרים שהיקום מנסה לשלוח לכם, תקופה זו יכולה להיות ברכה אמיתית להתפתחותכם האישית והרוחנית.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.