הירח החדש ביום ראשון, 10 במרץ מבטיח הפתעות ל-3 מזלות אסטרולוגיים

ה ירח חדש ליום ראשון, 10 במרץ הוא אירוע שמימי שיביא הפתעות ושינויים עבור כמה מזלות אסטרולוגיים. ואכן, שלושה מזלות יושפעו במיוחד משלב זה של הירח: דגים, גדי ושור. הסברים.

מולד הירח במזל דגים מגביר את האינטואיציה והיצירתיות

מולד הירח במרץ נמצא במזל דגים, אשר ייתן גוון מיסטי, אינטואיטיבי ומלא דמיון לאירוע שמימי זה. בני מזל דגים יריחו את האינטואיציה פי עשרה, היצירתיות שלהם מוגברת והם ירגישו שקל להם להתחבר לרגשות שלהם ושל אחרים.

סומכים על האינטואיציה שלך כדי לקבל החלטות

 • למזל דגיםתקופה זו תתרום לפרויקטים אמנותיים, רוחניים והומניטריים., הם יוכלו לנצל אנרגיות יפות אלה כדי ליישם רעיונות שהם חשבו עליהם במשך זמן מה, ולסמוך על האינסטינקטים שלהם לנוע קדימה.
 • מזל גדי צריכים גם להרגיש את ההשפעות המיטיבות של הירח החדש הזה במזל דגים על האינטואיציה שלהם. ילידי מזל זה, בדרך כלל פרגמטיים וארציים יותר, עשויים להיות מופתעים מהבזקי השראה או תחושות מוקדמות.
 • הבולסמצד שני, תהיה להם הזדמנות להתחבר לצד הרוחני שלהם בתקופה זו., הם עשויים להרגיש פתוחים יותר למזלות היקום, ועליהם לנצל את ההזדמנות להעמיק את הידע שלהם על התפתחות אישית.

הירח המלא בחודש הבא: הפתעות באהבה

לא רק הירח החדש מביא איתו הפתעות למזלות האסטרולוגיים השונים, אלא גם הירח המלא של החודש הבא. זה יתרחש ב -20 באפריל במזל מאזניים, ויביא אנרגיה מועילה ליחסים רומנטיים.

מציאת אהבה או גיבוש מערכת יחסים קיימת

 • דגים יהיה בר מזל במיוחד מאוהב בתקופת הירח המלא. ואכן, הם יוכלו לפגוש את הנפש התאומה שלהם, או לחזק את קשריהם עם בן זוגם הנוכחי הודות לתקשורת שלהם המועצמת על ידי השפעת הירח.
 • מזל גדימצידם, תהיה להם הזדמנות לבחון את חיי האהבה שלהם במהלך הירח המלא הזה., זה יאפשר להם לזהות מה הם באמת רוצים במערכת יחסים רומנטית, ולקבל החלטות חשובות על זה.
 • באשר לטאוריאניםתקופה זו תתרום גם להרהור על היחסים הרגשיים שלהם., לכן עליהם לנצל את הירח המלא הזה כדי לשאול את עצמם את השאלות הנכונות וליישם שינויים במידת הצורך.
באותו נושא :  אמצע אפריל יהיה חיובי מבחינה כלכלית עבור 3 המזלות הללו

כיצד נוכל להפיק את המרב מאנרגיות הירח הללו?

כדי להפיק את המרב מההשפעות האסטרליות הללו, חשוב לאמץ הרגלים מסוימים שישמרו על כולם ערוכים עם האנרגיות החיוביות של הירח החדש והמלא:

 1. מדיטציה באופן קבוע לפתח את האינטואיציה והרוחניות של האדם.
 2. הביעו את היצירתיות שלכם באמצעות פעילויות אמנותיות שונות: ציור, מוסיקה, כתיבה ועוד. על מנת לשחרר חסימות רגשיות.
 3. הישאר על המשמר לשלטים נשלח על ידי היקום, כדי לא להחמיץ הזדמנויות או מפגשים גדולים.
 4. טיפוח עצמי ואהוביו, המטפחים רוח נדיבה ומבינה כלפי כולם.
 5. היו עם ראש פתוח להתמודד עם מצבים שונים שאנו נתקלים בהם, כדי להבין ולנהל אותם טוב יותר.

לכן, במהלך הירח החדש ב -10 במרץ והירח המלא של החודש הבא, דגים, גדי ושור יצטרכו להקשיב לרגשותיהם ולהראות יכולת הסתגלות רבה על מנת ליהנות באופן מלא מההפתעות והשינויים שמחכים להם. שני שלבי הירח האלה מבטיחים יופי רגעים של צמיחה אישית עבור מזלות אסטרולוגיים אלה, כל עוד הם מוכנים לאמץ אנרגיה חדשה זו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.