הימים הראשונים של אפריל יביאו שפע בלתי צפוי עבור 2 מזלות אסטרולוגיים אלה

אפריל מגיע עם לא מעט הבטחות והפתעות, בעיקר לשני סימנים שיראו את ניחוח השגשוג. התקרבו למזל טלה ולמזל שור, שעבורם נראה שהכוכבים מיושרים במיוחד בתחילת החודש הקסום הזה.

שגשוג תחת כנפי מזל טלה

הילידים של רםאימפולסיבי ודינמי, יכול לצפות שהימים הראשונים של אפריל יהיו תוססים במיוחד מבחינת סיכויים והזדמנויות., עם מאדים, כוכב הלכת השליט שלהם, המדגיש תעוזה ואנרגיה, טלה עשוי להיות הגיבור של רגעים משמעותיים המובילים לרווחים בלתי צפויים. זהו זמן אידיאלי עבורם לקחת יוזמה, במיוחד בתחום המקצועי שבו הצעות מועילות יכולות פתאום לצוץ.

הסיבה לכך היא שמזל טלה נמצא בעמדה אסטרולוגית של בחירה, המעוררת שאפתנות וכיבוש. בין אם זה באמצעות משא ומתן על חוזה, הפתעה בפיתוח הקריירה שלהם, או אפילו השקעה מוצלחת, טלה מייעץ למזל טלה להישאר פתוח להצעות ולסמוך על האינסטינקטים האגדיים שלהם כדי לנצל את ההזדמנויות הנכונות. זה גם זמן טוב לרענן את מצבם הכלכלי על ידי קבלת החלטות אמיצות אך מתחשבות.

יתרונות אסטרליים במזל שור

ה שורידוע ביציבותו ובסבלנותו, ייתכן מאוד שתקופת שפע זו תשפיע לטובה על טבעו הארצי., הכוכבים מציעים כי ילידים אלה נשארים על המשמר הזדמנויות פיננסיות חדשות שעשויות להגיע באופן בלתי צפוי, אולי בצורה של ירושה או רווחים מהשקעות עבר. ייתכן גם שבני מזל שור ימצאו את עצמם מול קידום או הכרה בסביבתם המקצועית, ובכך יגדילו את זרם ההכנסה שלהם.

כוכב הלכת ונוס, שליט מזל שור, מעדיף עסקאות חשובות והחלטות נבונות בשלב זה. שלט זה, שלעתים קרובות מושק לאט יותר, מעודד לצאת מאזור הנוחות שלהם כדי לחקור אפיקים שעשויים להיות רווחיים. ההשפעה של ונוס יכולה גם להוביל למפגשים חשובים שיוכיחו את עצמם כמועילים בטווח הארוך. מזל שור מומלץ לפקוח עין על הכספים שלהם, כך שאף הזדמנות לא חומקת מבין אצבעותיהם.

באותו נושא :  הוא הולך להימנע מוויכוחים בתחילת מאי על 5 המזלות האלה, על פי האסטרולוגיה

התצורה הפלנטרית החיובית

אפריל מתחיל בחסות חיובית במיוחד למזלות טלה ושור, הודות לתצורה פלנטרית יוצאת דופן. מעבר השמש דרך מזל טלה מזריק מנה נוספת של אנרגיה וביטחון, שהוא אידיאלי ליוזמות אישיות ומקצועיות. במקביל, החיבור של מאדים ונוגה מספק קרקע פורייה לרעיונות חדשים ולשיתופי פעולה פוריים.

גם מופעי הירח, ובמיוחד מולד הירח במזל טלה בתחילת החודש, משמעותיים. הם מהווים זמן אופטימלי לזרוע את זרעי הפרויקטים העתידיים שיכולים להתפתח בחודשים הבאים. עבור מזל שור, מיקומו של יופיטר מעודד התרחבות ומציע מזל טוב כמעט בכל מאמץ. השפעות שמימיות אלה הן כמו דחיפה אלוהית לעבר מימוש השאיפות של טלה ושור.

אזורי שפע למזל טלה ושור

עבור רםתחילת אפריל יכולה להתאפיין בשפע בתחום המחצבות והפיננסים., הכוכבים מצביעים על כך שחוסר הפחד הטבעי שלהם יכול להפוך למקור הכנסה, במיוחד אם המקצוע שלהם מאתגר אותם למתוח את גבולותיהם. מצד שני, מזל שור ימצא את השפע שלו על ידי התמקדות בהשקעות לטווח ארוך והזדמנויות לייצוב פיננסי.

גם בחזית היחסים, בני מזל טלה יכולים לקבל חדשות טובות: מפגש רומנטי בזכות הכריזמה שלהם או הגשמה זוגית בזכות היכולת שלהם לקחת יוזמה. עבור מזל שור, מערכות יחסים שכבר הוקמו יכולות לפרוח, ולהביא סיפוק אישי עמוק המשפר את הביטחון הרגשי שלהם. בכל מקרה, שני המזלות צריכים להישאר קשובים לכל אות מהכוכבים, ולזכור שהשגשוג מתבטא בצורות רבות – מוחשיות או לא.

טיפים למקסום השגשוג

יישור הכוכבים הוא רק ההתחלה; זה צריך להיות מלווה על ידיפעולות מכוונות. עבור רםהעצה תהיה לא להירתע מלדחוף את הגבולות הרגילים: שגשוג הוא לעתים קרובות מחוץ לאזור הנוחות., תוך שמירה על זהירות, סימן האש הזה יצטרך לסמוך על האינטואיציה שלהם ולקבל החלטות מהירות כדי לנצל את הסיכויים שיציגו את עצמם.

באותו נושא :  גלו את גלגל המזלות הנערץ על הכריזמה והנוכחות שלו

באשר ל שורהמפתח הוא גמישות., למרות שסימן זה אוהב ביטחון, זה יהיה מועיל עבורם לפתוח את עצמם להזדמנויות שעשויות להיראות לא טיפוסיות. חשיבות ניתנת למציאת איזון בין זהירות ופתיחות מחשבתית, כך שתוכלו ליהנות באופן מלא ממה שיש ליקום להציע. מכיוון שסבלנות היא אחת ממעלותיהם, מזל שור צריך להשתמש בה כדי להעריך בזהירות כל החלטה לפני שהם מתחייבים.

טיפים לשמירה על המומנטום לאורך כל החודש

אחרי התחלה משגשגת, הוא קריטי עבור רם ו שור כדי לשמור על המומנטום שסיפקה תחילת אפריל המשמחת הזו. כדי לעשות זאת, טלה צריך להמשיך לטפח את הרשת המקצועית שלו ולשמור על המטרות שלו באופק, שילוב האנרגיה הלוהטת שלו עם חזון אסטרטגי. פעילות גופנית, המותאמת לטבע האנרגטי שלהם, יכולה גם לעזור להם לשמור על דחף זה.

מזל שור, לעומת זאת, ירוויח מכך שתהיה מערכת למעקב אחר התקדמות והזדמנויות לחקור. ארגון ותכנון הם בעלי הברית הטבעיים שלהם, המספקים מגרש משחקים מוצק לרווחים ראשוניים לגדול ולהחזיק מעמד. אימוץ שגרה יומית הכוללת מדיטציה או כל תרגול מרגיע אחר יכול גם לעזור להם להישאר מרוכזים ומחוברים לכוונות החיוביות של החודש.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.