היום הראשון של יולי מלא דינמיות עבור 3 סימנים, וההורוסקופ מכריז על התחלה מבטיחה

תחילת יולי מבטיחה להיות נוצצת עבור כמה מזלות. בעוד השמש זורחת בשמי הקיץ, טלה, אריה וקשת מפונקים במיוחד על ידי הכוכבים, מה שנותן להם דינמיקה חזקה להתחיל את החודש. תתכוננו לצאת לדרך בריצה!

טלה והאנרגיה הטבעית שלו

ה רםהמזל הראשון של גלגל המזלות, מקבל את חודש יולי במרץ מחודש, כאילו מועצם על ידי המיקום הנועז של הכוכבים., דינמי, אמיץ ולעתים קרובות אימפולסיבי, סימן אש זה מוצא בתחילת הקיץ מקור יוצא דופן של חיוניות. ילידי מזל טלה יהיו בעלי מוטיבציה גבוהה יותר להשיק פרויקטים חדשים או לסיים את אלה שכבר נמצאים בתהליך. האנרגיה הטבעית שלהם, יחד עם ההתלהבות הקוסמית של היום הראשון הזה של יולי, מבטיחה זיקוקים אמיתיים של יוזמות והתחייבויות.

לבני מזל טלה מומלץ לתעל את הלהט שלהם כדי לא להתפזר. תעדוף שאיפותיהם ותעדוף תשוקותיהם יכול לאפשר להם להפיק את המרב מהמומנטום הקוסמי הזה. זה גם זמן טוב להעז לצאת מאזור הנוחות שלך ולקחת סיכונים מחושבים. אם הם יצליחו לכוון את הלהט שלהם בתבונה, בני מזל טלה ללא ספק יוכלו לקצור את פירות התעוזה שלהם לאורך כל החודש.

אריה, מלך האופטימיות

במשחק האסטרולוגיה, אריה ידע לחצוב את חלקו של המלך, והראשון ביולי לא היה יוצא מן הכלל. בני מזל אריה, שהומצאו מחדש ושופצו מחדש על ידי אור השמש המשקף את אופיים הלוהט, ניגשים לחודש הזה עם ביטחון עצמי ואופטימיות שאינה יודעת גבולות. אנרגיות אסטרליות מגבירות את הכריזמה הטבעית שלהן ומושכות מבטים מעריצים והזדמנויות מרגשות. היום מסמן זמן טוב עבורם לבטא באופן מלא את היצירתיות והמנהיגות שלהם.

חיוני עבור הילידים של סימן זה להשתמש בכוח הקורן שלהם כדי לרתק את הקהל ולקדם את מטרותיהם. היכולת שלהם לעורר השראה באחרים תהיה כלי מפתח בהשגת המטרות שלהם. עם זאת, בני מזל אריה חייבים להיות זהירים כדי לשמור על איזון, לחלוק את האור עם אחרים. נדיבות ואכפתיות יאפשרו להם לבסס את השפעתם ולבנות מערכות יחסים חזקות שיעזרו להם להתקדם.

באותו נושא :  תיארוך לכמה סימנים ביום שבת הקרוב, 13 ביולי.

מזל קשת וקריאת ההרפתקה

עבור קשתהיום הראשון הזה של יולי הוא שם נרדף לקריאה להרפתקה., מזל אש זה, הנשלט על ידי יופיטר, נמצא בחיפוש תמידי אחר משמעות והתרחבות. עם האנרגיה של הכוכבים כרגע לטובת ראש פתוח ומזל, בני מזל קשת ירגישו צורך לחקור אופקים חדשים. יום זה יכול להיות נקודת המוצא למסעות, תגליות תרבותיות או מסעות אישיים, כל דבר שיכול להזין את צימאונם שאינו יודע שובע לידע וניסיון.

הגיע הזמן שבני מזל קשת יקשיבו לאינטואיציה שלהם ויחפשו את האפשרויות שמציתות את הניצוץ הפנימי הזה. הם צריכים לאפשר לעצמם לחלום בגדול ולקחת את ההובלה לראות את החלומות שלהם מתגשמים במציאות. המפתח יהיה להישאר מקורקעים ומאורגנים כדי להפוך את האידיאלים שלהם להישגים קונקרטיים. התלהבות מדודה ותכנון מושכל ינחו אותם בדרך להצלחה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.