הטריק לגלות איפה אדם נמצא עם WhatsApp בלי שהם ידעו

בעולם שבו הטכנולוגיה מחוללת מהפכה מתמדת באופן שבו אנו מתקשרים, וואטסאפ היא אפליקציית הודעות חובה, המשמשת מיליארדי אנשים מדי יום. עם זאת, מעבר לתכונות הצ’אט ושיחות הווידאו הידועות שלה, הפלטפורמה מסתירה היבטים פחות ברורים אך מסקרנים לא פחות, כמו היכולת לאתר את מיקומו של אדם. במאמר זה, נגלה טיפים עדכניים לקביעת המיקום של איש קשר ב- WhatsApp, מבלי שהם יקבלו התראה, ידע שיכול להוכיח להיות שימושי כמו שהוא מעניין.

איתור באמצעות מחשב

תארו לעצמכם שאתם רוצים לבדוק איפה חבר נמצא בלי לשאול אותו ישירות. אם יש לך גישה ל מחשב אישיניתן לפשט את המשימה על-ידי מניפולציה., מנהל המשימות וה- קונסולת CMD (שורת הפקודה). החוכמה היא ליזום שיחת וואטסאפ עם האדם הנוגע בדבר ולאחר מכן להשתמש במנהל המשימות כדי לזהות פתיחה של יציאות רשת ספציפיות הקשורות לשיחה. על ידי הזנת סדרה של פקודות ספציפיות לתוך CMD, תוכל, תיאורטית, לזהות את הכתובת IP של איש הקשר שלך, ועם הכלים הנכונים, המיקום המשוער שלו.

איתור מסמארטפון

אם אתה מעדיף להשתמש ב טלפון חכםקיימת טכניקה נוספת., זה דורש שימוש בשירות מקוון המסוגל לזהות ו איתור כתובת IP. על ידי שליחת קישור שנוצר על ידי שירות זה לאדם באמצעות WhatsApp והזמנתו ללחוץ עליו, ניתן לאחזר את כתובת ה- IP שלו בעת פתיחת הקישור. לאחר מכן ניתן להזין כתובת IP זו בכלי מיקום גיאוגרפי של IP כדי לקבל מושג היכן האדם נמצא.

הגנת WhatsApp חדשה

חשוב לציין כי הטיפים שהוזכרו לעיל עשויים להיות פחות יעילים היום. וואטסאפ חיזקה את אמצעי האבטחה שלה על ידי הצגת התכונה “הגן על כתובת IP בשיחות” כדי להגן על כתובות ה-IP של המשתמשים במהלך שיחות. בעוד תכונה זו מוסיפה שכבה נוספת של פרטיות, חיוני לדעת שהיא אינה מופעלת כברירת מחדל. משתמשים צריכים ללכת להגדרות הפרטיות כדי לאפשר אותו ובכך לחזק את ההגנה שלהם מפני ניסיונות מיקום באמצעות IP.

באותו נושא :  השפעות הספורט על הבריאות הנפשית שלך, יותר מאשר רווחה פיזית

סיכום טיפים

בקיצור, איתור מיקומו של אדם באופן דיסקרטי באמצעות וואטסאפ מרמז על יצירתיות טכנולוגית מסוימת. בין אם מדובר בפעולות מחשב או טריקים המערבים את הטלפון החכם שלך, יש להשתמש בשיטות אלה בזהירות ובמודעות להשלכות האתיות. וככל ש-WhatsApp, המודעת לפרקטיקות אלה, ממשיכה לעדכן את תכונות האבטחה שלה, קשה יותר לנצל פגמים כאלה. תמיד מומלץ לבחור בשקיפות ולשאול אנשים ישירות על מיקומם במקום להשיג זאת בדרכים עקיפות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.