הטריק התגלה כדי לגרום לזכוכית התנור שלכם לזרוח במהירות

נמאס לכם לראות את זכוכית התנור שלכם מוכתמת משאריות בישול? הגיע הזמן להחזיר את האלמנט המרכזי הזה במטבח שלכם לברק המקורי שלו. גלה טריק מהיר וקל שיהפוך את מטלת ניקוי התנור שלך לקלה. היכונו להסתנוור מהתוצאה!

לגלות את פתרון הפלא

המפתח לתנור ללא רבב טמון לעתים קרובות במוצרים בהם אנו משתמשים. רחוק מכימיקלים קשים, הפתרון שאנחנו הולכים לחקור הוא פשוט להפליא: סודה לשתייה. תרכובת שוחקת טבעית זו פועלת כחומר ניקוי רב עוצמה, המסוגל להמיס שומן מבלי לפגוע במשטחים. בשילוב עם חומץ, הוא יוצר תגובה תוססת שמשחררת לכלוך ומקלה על הסרתו.

הכנה לפני ניקוי

לפני שמתחילים, רוקנו את התנור מכל האביזרים שלו וחממו אותו מעט כדי לרכך את השאריות המוטבעות. כבו ותנו להתקרר. עכשיו הגיע הזמן להכין את התערובת: מערבבים שלושה חלקים של סודה לשתייה עם חלק אחד של מים כדי ליצור עיסה סמיכה. אם אתם נתקלים בלכלוך עיקש במיוחד, ניתן להוסיף טיפה של נוזל שטיפה כדי לשפר את אפקט הסרת השומן.

צעדים פשוטים לתוצאה קורנת

מורחים את הבצק בנדיבות על זכוכית התנור שלכם, תוך שימת לב מיוחדת לאזורים המלוכלכים ביותר. השאירו את התערובת למשך רבע שעה עד עשרים דקות. בינתיים, מלאו בקבוק תרסיס בחומץ לבן. לאחר זמן ההפסקה, רססו את החומץ על משחת הסודה לשתייה. תוכלו להבחין בתגובת קצף: זהו סימן לכך שהניקוי מתחיל. השתמשו בספוג לא שוחק כדי לקרצף בעדינות את הכוס. לאחר מכן יש לשטוף במים נקיים ולייבש במטלית רכה ונקייה.

היתרונות של שיטה זו

ישנם מספר יתרונות לשימוש בסודה לשתייה וחומץ לניקוי זכוכית התנור. לא רק זה אקולוגית ו חסכוניאבל זה גם בטוח לבריאות שלך בהשוואה לחומרי ניקוי כימיים מסורתיים., בנוסף, מרכיבים אלה בדרך כלל כבר זמינים בארונות שלנו, כך שלא תצטרכו לבצע רכישה נוספת. כבונוס נוסף, שיטה זו משאירה ניחוח רענן וטבעי במטבח שלכם.

באותו נושא :  על פי הדיווחים, בעלי אייפון ואייפד איבדו את מזהי ה-Face ID והסיסמאות שלהם

טיפים נוספים לטיפול בתנור

כדי לשמור על התנור נקי למשך זמן רב יותר, יישמו את ההרגל של ביצוע ניקוי קל לאחר כל שימוש. המתינו עד שהתנור יתקרר, ואז נגבו במהירות את הכוס עם מטלית לחה כדי למנוע הצטברות שומן. לתחזוקה יסודית יותר, חזרו על השימוש בסודה לשתייה ובחומץ פעם בחודש. ואל תשכחו: תנור נקי פירושו ביצועי בישול טובים יותר וחיים ארוכים יותר למכשיר שלכם!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.