החל מפברואר, גל של בדידות יכה בשני המזלות הללו

לכוכבים יש לפעמים השפעה ניכרת על חיי היומיום שלנו, על מערכות היחסים שלנו ועל רווחתנו. בפברואר, שני מזלות יחוו תקופה של בדידותהתבוננות פנימית ותשאול., מאמר זה חושף את הסיבות לתקופה קשה זו וכיצד להכין את הלב והמוח שלך להתמודד עם שלב חדש זה.

מהם שני הסימנים?

למרבה הצער, לא כל המזלות ייחסכו מגל הבדידות הזה בחודש הבא, אבל ילידי מזל שור וסרטן יהיו המושפעים ביותר. בשביל מה? פשוט משום שההשפעות הפלנטריות של התקופה יזרזו את תחושת חוסר האונים שלהם ויתקפו את יסודות חייהם הסנטימנטליים והחברתיים.

הגורמים לבדידות זו בקרב ילידי מזל שור

בחירות שנויות במחלוקת

ילידי מזל שור קיבלו בחודשים האחרונים החלטות שנויות במחלוקת, שישפיעו על יצירת מתחים אצל הסובבים אותם. העקשנות הטבעית שלהם וחוסר היכולת להתפשר לא יסייעו להפיג את המתחים שהצטברו מתחילת השנה. הצד העיקש שלהם עלול לגרום לכמה פרידות או פשוט לעורר צורך להתרחק מהאירועים האחרונים כדי לשקף ולקחת צעד אחורה מהאירועים האחרונים.

הצורך לטעון את הסוללות

מכיוון שמזל שור הוא מזל אדמה, הילידים שלו מודאגים במיוחד מהצורך שלהם בנוחות והגשמה. בדידות זו תהיה הזדמנות עבור בני מזל שור להתמקד מחדש בעצמםלחשוב מחדש על סדרי העדיפויות שלהם ולתת חשיבות רבה יותר לרצונות שלהם.,

הסיבות לגל הבדידות בסרטן

רגשות בקצה העור

ילידי סרטן, רגישים ורגשיים מטבעם, ייפלו למרבה הצער קורבן לרגישות היתר שלהם בתקופה עדינה זו. הרגשות העולים על גדותיהם עלולים ליצור קרע בינם לבין הסובבים אותם, שיתקשו להבין או לנהל את מצבי הרוח שלהם. הם נוטים לנעול את עצמם בפקעת המגוננת שלהם כדי לא להתמודד עם מתחים יחסיים אלה.

אקלים שאינו מעודד במיוחד לחיי החברה

עם ההשפעות הפלנטריות הנוכחיות, בני מזל סרטן צפויים להרגיש מיואשים ולוותר בהדרגה על ניסיונות הפיוס שלהם. תחושת דחייה זו עלולה גם למנוע מהם להכיר אנשים חדשים ולהרחיב את המעגל החברתי שלהם, ולהדגיש את תחושות ההדרה והבדידות שלהם.

באותו נושא :  סוף השבוע של 13-14 באפריל יהיה נפלא עבור שלושה מזלות, על פי האסטרולוגים

איך עוברים את התקופה הקשה הזו?

לילידי מזל שור: ללמוד להרפות

מול הבדידות שמגיעה, ילידי מזל שור יצטרכו ללמוד להיות גמישים ומבינים כדי לצאת מהכלא הרגשי הזה שהם כפו על עצמם. זה יהיה זמן מצוין לבחון את עמדתם בכמה נושאים חשוביםאלא גם כדי להחזיר ערך למערכות יחסים שנלקחו בעבר כמובנות מאליהן.,

לחולי סרטן: לעבוד על הביטחון העצמי שלהם

ילידי סרטן צריכים להיות מודעים לערך שלהם ולעבוד באופן קונקרטי על שיפור ההערכה העצמית שלהם. פעילויות כגון מדיטציה או טיפול קצר יכולות לעזור להם לפתח חוסן ויכולת לגשת למערכות היחסים שלהם עם יותר שלווה ופתיחות מחשבתית. תקופה זו של בדידות תהיה גם הזדמנות עבורם להתחבר מחדש לשאיפות העמוקות ביותר שלהם ולהתחיל לשרטט פרויקט חיים שמתאים להם יותר.

הצורך לקחת צעד אחורה מהבדידות

חשוב לזכור כי גל בדידות זה אינו בלתי נמנע עבור שני המזלות הנוגעים בדבר. להיפך, יש לראות בתגובת נגד אסטרולוגית זו הזדמנות לאתגר אמונות, פחדים וציפיות לא מציאותיים מסוימים.

  • ילידי מזל שור יוכלו לנצל את ההזדמנות לחשוב על הסיבות לקונפליקטים שלהם עם הסובבים אותם וללמוד להרפות שוב.
  • סרטן, לעומת זאת, ינצל את התקופה הזו כדי להגביר את ההערכה העצמית שלהם ולאלף את הרגשות שמציפים אותם.

לבסוף, גל הבדידות שצפוי לכוכבים בפברואר עשוי להתברר כחוויה מעשירהמלא שלטים,ופרספקטיבות חדשות למזל שור ולסרטן. זה תלוי בהם כדי להפיק את המרב של שלב זה התבוננות פנימית להתחיל מחדש על בסיס מוצק יותר ובכך לשפר את חייהם החברתיים והסנטימנטליים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.