הדבר הראשון שתבחין בתמונה זו יקבע אם אתה גחמני או ארצי! גלה את התשובה!

באופן קבוע, מבחני אישיות צפים בתקשורת במטרה לבדר, ליידע או למשוך את תשומת הלב של קהל שתמיד מוכן לנסות משהו חדש. זה המקרה של המבחן שלנו שמעורר עניין מיוחד.

זהו מבחן פשוט, אינטואיטיבי ומהנה שקובע אם אתה מפואר או אטרקטיבי. כל שעליכם לעשות הוא להסתכל מקרוב על תמונה ולקבוע במה אתם מבחינים ראשון: "הפה" או "העצים".

מבחן היום

מבחן אישיות שפתיים
© eltiempo.com

בצורה של אשליה אופטית, לתמונה שאנו מציגים לכם כאן יש שני אלמנטים ברורים: פה ועצים. המוח שלנו מורכב מהרבה היבטים הקשורים זה בזה והאלמנט שאתה מזהה לראשונה יכול לחשוף תכונות של האישיות שלך או הדרך שלך לתפוס את העולם.

אז קחו רגע, קחו נשימה עמוקה, הביטו היטב בתמונה ושאלו את עצמכם: מה אני רואה קודם, את הפה או העצים?

אם אתה רואה את הפה ראשון

אם הדבר הראשון ששמת לב אליו היה הפה, ייתכן שאתה יותר מדוייק. אנשים ארציים דוגלים במציאות, בהיגיון ובעובדות קשות. תשומת הלב שלך לפה, שהוא אלמנט קונקרטי ומוחשי יותר, מראה מנטליות פרגמטית ורציונלית.

הפה הוא גם סמל לתקשורת. אם זה הדבר הראשון שאתה שם לב, זה יכול גם אומר שאתה מעריך תקשורת ישירה וכנה. אנשים קרקעיים ידועים גם כמתקשרים יעילים, שמעריכים בהירות ואמת בכל האינטראקציות שלהם.

אם אתה רואה קודם את העצים

אם העין שלך נמשכה לעצים בראש ובראשונה, ייתכן שיש לך אישיות גחמנית יותר. לאנשים פנטזיה יש גישה רגשית ואינטואיטיבית יותר לעולם. הם סומכים על האינסטינקטים שלהם ומעניקים ערך גבוה לרגשותיהם ולדמיון שלהם.

עצים, בתרבויות רבות, מסמלים חלומות, אבולוציה וצמיחה. אם שמתם לב לאלמנט הזה מלכתחילה, זה יכול להיות שאתה מישהו שתמיד מחפש לגדול ולהתפתח. אתה חולם בגדול ואל תהסס ללכת בעקבות החלומות שלך.

באותו נושא :  כישלון עצום מול החידה המתמטית האדירה הזו!

סיכום

כמובן, חיבור זה הוא רק מבחן בידור ואין להשתמש בו כהערכה פסיכולוגית מדויקת של האישיות שלך. אבל זה יכול להיות מעניין לראות אם התוצאה תואמת את התפיסה שלך את עצמך.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.