האסטרולוגיה נחשפה: המזלות שמסתירים היטב את המשחק שלהם בסוף השבוע הזה! שימו לב אליהם

מי מעולם לא הופתע מהתנהגותו של אדם אהוב במהלך סוף שבוע? נראה שיש אנשים שמשתנים לחלוטין, ולפעמים קשה להבחין בטבעם האמיתי.

אסטרולוגיה יכולה לעזור לנו לראות בצורה ברורה יותר. גלו את המזלות שהם האלופים שיסתירו את המשחק שלהם בסוף השבוע הזה!

סימני מים: רגשות נסתרים ותעלומות

אסטרולוגי-מזל-רע-התחלה-קיץ

מזלות המים (סרטן, עקרב ודגים) ידועים כרגישים ורגשיים. עם זאת, הם יכולים גם להסתיר את רגשותיהם מאחורי מראה רגוע ושליו. בסוף השבוע הזה, השלטים האלה עשויים להפתיע אתכם.

סרטן: אדון ההופעות

סרטן ידוע כמצוברח ורגיש, אבל הוא גם טוב מאוד בלהסתיר את רגשותיו. השלט הזה יודע היטב לשחק עם מראית עין ויכול להפתיע אתכם בסוף השבוע הזה על ידי הסתרת כוונותיו האמיתיות. אז אל תסמכו רק על החיוך שלו או על טוב הלב שלו.

עקרב: סודי ומניפולטיבי

עקרב הוא מזל מרתק ומורכב, הנתפס פעמים רבות כמסתורי וחמקמק. הוא מסוגל להסוות את רגשותיו האמיתיים כדי להוביל אחרים לעשות מה שהוא רוצה. בסוף השבוע הזה, היזהרו עם העקרבים סביבכם ואל תתנו לעצמכם להיות המומים מהקסם המהפנט שלהם.

מזל דגים: רגיש אך ערמומי

בני מזל דגים נתפסים לעיתים קרובות כאנשים מתוקים וחולמניים. עם זאת, יש להם גם יכולת הסתגלות גדולה והם יכולים להיות חכמים מאוד להסתיר את כוונותיהם האמיתיות. בסוף השבוע הזה, היזהרו מהופעות ונסו להבין מה מסתתר מאחורי מסכת מזל דגים.

סימני אש: נלהבים ובלתי צפויים

מזלות האש (טלה, אריה וקשת) הם לוהטים, אנרגטיים ולעיתים קרובות אימפולסיביים. התשוקה שלהם עשויה לדחוף אותם לפעול בלי לחשוב, אבל זה לא אומר שאין להם תוכנית ספציפית בראש.

טלה: פזיז ואסטרטג

מזל טלה הוא מזל מלא אנרגיה ונחישות, והוא יודע היטב כיצד להשתמש בתכונות אלה כדי להשיג את מטרותיו. למרות שהוא עשוי להיראות אימפולסיבי ופזיז, לעתים קרובות הוא מחשב כל אחד מהמהלכים שלו במדויק. אז אל תזלזלו במזל טלה בסוף השבוע הזה, כי הם עשויים להפתיע אתכם.

באותו נושא :  3 מזלות הכי פחות מוערכים מכולם בעונת החזרה לבית הספר

האריה: נועז ושובב

ליאו הוא מזל כריזמטי ובטוח בעצמו, שאוהב להיות נערץ ומכבד. אבל מאחורי הבטחה זו מסתתר לפעמים מוח ערמומי ושובב, מסוגל להסתיר את כוונותיו כדי להשיג טוב יותר את מטרותיו. בסוף השבוע הזה, שימו לב לאריות סביבכם ואל תסתנוורו מנוכחותם.

מזל קשת: ללא חת ושובב

מזל קשת הוא מזל חופשי, אופטימי והרפתקני, תמיד מוכן לחגוג וליהנות. עם זאת, הוא יכול גם להיות תחרותי מאוד ולקחת הנאה זדונית לרמות אחרים. בסוף השבוע הזה, היזהרו מהופעות ושימו לב למזל קשת.

שלטי אוויר: דיפלומטים וזיקיות

מזלות אוויר (תאומים, מאזניים ודלי) הם אנשים תקשורתיים, אינטליגנטיים ולעתים קרובות חברותיים מאוד. הם יודעים להסתגל למצבים שונים ולעיתים יכולים לערפל את המים על ידי שינוי התנהגותם בהתאם לנסיבות.

מזל תאומים: הפכפך וחמקמק

ג'מיניס ידועים כוורסטיליים וקשים להצמדה. סקרנותם ותבונתם מאפשרים להם להיות מוכשרים באמנות המניפולציה וההסוואה. בסוף השבוע הזה, הישארו על המשמר מפני מזל תאומים, מכיוון שהם עלולים בהחלט לערער את יציבותכם.

מאזניים: דיפלומטי ומזימות

מאזניים הוא מזל המחפש הרמוניה ואיזון במערכות היחסים שלו. עם זאת, היא יכולה גם להסתיר את כוונותיה האמיתיות מאחורי חיוך מקסים וגישה פייסנית. בסוף השבוע הזה, היו מבחינים מול בני מזל מאזניים סביבכם ואל תסמכו רק על המראה שלהם.

דלי: מקורי ובלתי צפוי

מזל דלי הוא מזל יצירתי, עצמאי ונחשב לעתים קרובות לאקסצנטרי. הוא אוהב להפתיע אחרים ולפעמים יכול לשחק עם הרגשות שלהם כדי לשלוט בהם טוב יותר. בסוף השבוע הזה, היזהרו מבני מזל דלי שפתאום חושפים את עצמם ושמרו מרחק.

מזלות אדמה: פרגמטיים וערמומיים

מזלות האדמה (שור, בתולה וגדי) ידועים כיציבים, מאורגנים ואמינים. עם זאת, הם יכולים גם להשתמש ערמומיות וערמומיות כדי להגן על האינטרסים שלהם.

באותו נושא :  הנה 3 המזלות האסטרולוגיים הדינמיים ביותר בשבוע החזרה לבית הספר!

שור: עקשן ומחושב

מזל שור הוא מזל עקשן ומתמיד, מסוגל ליישם אסטרטגיות ארוכות טווח כדי להשיג את מטרותיו. אז אל תלכו שולל אחרי הופעתו השלווה והסבלנית בסוף השבוע הזה, מכיוון שהוא עלול לתפוס אתכם לא מוכנים.

הבתולה: דיסקרטית ושומרת מצוות

מזל בתולה הוא מזל שיטתי ואנליטי, שמעדיף לפעול מאחורי הקלעים ולא להיות באור הזרקורים. היא יודעת להשתמש בכישורי ההתבוננות שלה כדי להבין את חולשותיהם של אחרים ולנצל אותן. בסוף השבוע הזה, היו ערניים נגד בני מזל בתולה שהם דיסקרטיים.

גדי: שמור ואסטרטגי

מזל גדי הוא מזל שאפתני ונחוש, מוכן לעשות הכל כדי להשיג את מטרותיו. הוא יכול להיות מאוד סבלני וערמומי כדי להשיג את מטרותיו. בסוף השבוע הזה, היזהרו מבני מזל גדי שנראים רגועים ומהורהרים, מכיוון שהם עשויים להסתיר את המשחק האמיתי שלהם.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.