האסטרולוגיה מעדיפה מאוד את 4 המזלות הללו בתחילת השבוע הבא. מה זה?

אסטרולוגיה היא מדע החוקר את השפעת הכוכבים וכוכבי הלכת על חיי היומיום שלנו. בתחילת השבוע, כמה תצורות שמימיות נוחות במיוחד עבור כמה מזלות. גלו במאמר זה את 4 המזלות שיפיקו תועלת מדחיפה אסטרלית ולמה הם יכולים לצפות.

צ'ארמס אסטרליים לכל אלמנט גלגל המזלות

אסטרולוגיה

שנים עשר המזלות של גלגל המזלות מחולקים לארבע קבוצות על פי היסוד שלהם: אדמה, אוויר, מים ואש. לכל אלמנט יש מאפיינים משלו והוא משפיע על הדרך בה אנו חיים ומרגישים דברים. הנה ארבעת הסימנים שיהיו מועדפים השבוע:

  1. שור (כדור הארץ): תקופה של יציבות והישגים
  2. תאומים (אוויר): תקשורת קלה ומפגשים חדשים
  3. סרטן (מים): חיזוק קשרים רגשיים ורגשיים
  4. מזל קשת (אש): דינמיות ופעולה במפגש

שור – שבוע של הצלחה

יציבות והישגים

עבור ילידי מזל שור, השבוע הזה ימוקם תחת סימן של הצלחה והישגים. הודות למיקום נוח של כוכבי הלכת, שור יהיה סוף סוף את ההזדמנות לממש את הפרויקטים שלהם ולהתקדם בחייהם המקצועיים והאישיים. ההתמדה והמעשיות שלהם יתוגמלו.

הרמוניה משפחתית

האנרגיה האסטרלית של תחילת השבוע תקדם גם אווירה הרמונית בתוך המשפחה עבור מזל שור. הם ירגישו נתמכים על ידי יקיריהם וייהנו מרגעים מיוחסים כדי לחזק את הקשרים המשפחתיים שלהם.

מזל תאומים – שבוע עשיר בחילופים ותגליות

תקשורת חלקה

מזל תאומים ייהנה משבוע תוסס מאוד ברמה הזוגית. אכן, ההשפעה האסטרלית תקל מאוד על התקשורת שלהם עם אחרים, בין אם מקצועית או אישית. חילופים אינטלקטואליים יהיו מגרים במיוחד עבור הילידים של סימן זה.

פגישות חדשות

תחילת השבוע תהיה גם תורמת למפגשים חדשים למזל תאומים. בין אם בעבודה או בחיי החברה שלהם, תהיה להם הזדמנות ליצור מערכות יחסים חדשות ומעשירות, שיכולות אפילו להוביל לחברויות מתמשכות.

באותו נושא :  המזלות הללו צריכים לקבל החלטות חשובות כמשפחה (יום חמישי, 9 בנובמבר).

סרטן – חיזוק קשרים רגשיים ורגשיים

תמיכה רגשית

בני מזל סרטן יתקלקלו בתחילת השבוע, שכן האסטרולוגיה מספקת להם תמיכה רגשית שלא תסולא בפז. הודות למיקום הכוכבים, ילידי מזל זה ירגישו שלווה פנימית גדולה ויוכלו לנהל את רגשותיהם בשלווה רבה יותר.

יחסים רגשיים

זהו גם זמן אידיאלי לחזק את קשרי הלב לסרטן. הם ירגישו קרובים יותר לחבריהם ולמשפחתם, וידעו לבטא את רגשותיהם בצורה מדויקת ורגישה. השבוע הזה יתרום אפוא להתקרבות ולאיחוד חם.

מזל קשת – שבוע מלא אנרגיה ואקשן

דינמיות

בני מזל קשת ייהנו מזריקת אנרגיה מדהימה בתחילת השבוע הודות להשפעות אסטרליות חיוביות במיוחד. הם ירגישו מגולוונים ומוכנים לקחת על עצמם כל אתגר שנקרה בדרכם, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית.

פעולה וקבלת החלטות

אנרגיה חסרת גבולות זו תסייע גם לילידי מזל קשת לנקוט פעולה ולקבל החלטות חשובות. הם ינצלו את ההזדמנויות הנקרות בדרכם ויוכלו להיות נועזים כדי להשיג את מטרותיהם.

בקיצור, השבוע הזה מבטיח להיות מבטיח במיוחד עבור שור, תאומים, סרטן וקשת. כל אחד מהמזלות הללו ינצל את היתרונות של האסטרולוגיה כדי להתקדם במסלול חייו ולהתפתח בתחומים שונים, בין אם מדובר בקריירה, זוגיות או רווחה רגשית. כל שעליהם לעשות הוא לנצל הזדמנויות אלה ולנצל את התקופה האסטרלית החיובית הזו במלואה.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.