האסטרולוגיה הסינית חושפת את הסימנים המטורפים מכולם! מי הם?

האסטרולוגיה הסינית בת אלפי השנים תמיד ריתקה והציעה נקודות מבט ייחודיות על האישיות האנושית. חלק מהסימנים חושפים התנהגויות מאניות מעניינות. במאמר זה, נזהה את המזלות הסיניים המאניים ביותר וננתח את המאפיינים העיקריים שלהם.

קוף: אינטליגנציה מאנית

בגלגל המזלות הסיני, הקוף הוא אולי המזל המאופיין ביותר באינטליגנציה החדה שלו וביכולתו לפתור בעיות במהירות. עם זאת, אינטליגנציה גדולה זו מסתירה לעתים קרובות נטייה מאנית עמוקההמתבטאת בצורה של פרפקציוניזם ודרישות קיצוניות על עצמם ועל אחרים., הקוף צריך לשלוט בכל דבר והוא כל הזמן שואף לשלוט בכל ההיבטים של חיי היומיום שלו. מבחינתו, כישלון או אירועים בלתי צפויים אינם מקובלים, מה שעלול לגרום ללחץ ותשישות אצל הסובבים אותם.

יוזמות הקוף

בנוסף לפרפקציוניזם שלו, הקוף מראה גם חיפוש גדול אחר כוח והכרה, שאליו הוא אינו מהסס להשתמש בכל האמצעים האפשריים. מניפולציות, תככים ומשחקי ברית הם דבר שבשגרה אצלומה ששוב מאשר את טבעו המאני בחיפוש מתמיד אחר שליטה.,

עכברוש: האובססיה להצלחה חומרית

החולדה היא אחד המזלות השאפתניים והאנרגטיים ביותר של גלגל המזלות הסיני. מטרותיו מכוונות בדרך כלל להשגת הצלחה חומרית והוא מראה רצון עז להעשיר את עצמו ולשפר את מעמדו החברתי. החיפוש הזה שאינו יודע שובע יכול לפעמים להפוך לאובססיה.

עבודה כזהות

עבור החולדה, עבודה קשה להתעלות על עצמך עוזר לחזק את ההערכה העצמית של האדם. עם זאת, לצורך זה יש לעתים קרובות השלכות שליליות על בריאותם הנפשית והפיזית ועל מערכות היחסים האישיות שלהם. יקיריהם עשויים לחוש תחושת נטישה לנוכח האובססיה הזו שלא משאירה הרבה מקום להיבטים אחרים של חייהם.

מאזניים: החיפוש האובססיבי אחר איזון מושלם

למרות מאזניים אינו חלק מגלגל המזלות הסיני, הוא עדיין נושא כמה קווי דמיון למזלות מסוימים כגון שור או עז במונחים של התנהגות מאנית. מזל מאזניים ידוע כמזל שדואג במיוחד להרמוניה במערכות היחסים ולאיזון בין כל תחומי החיים. בעוד איכות זו מייצגת כוח, זה יכול גם לקחת תפנית מאנית.

באותו נושא :  2 מזלות שיתחילו ביוני בנימה חיובית, על פי האסטרולוגים

השפעת הכוכבים על מאזניים

לכן, בכל הנוגע לאיזון ושלווה בין תחומי העבודה, היחסים האישיים והבריאות, מזל מאזניים משקיע את עצמו בחיפוש בלתי פוסק אחר אידיאלים שעשויים להיראות מוגזמים לסובבים אותם. הוא זקוק להתאמות מתמידות כדי לשמור על מה שהוא תופס כאיזון אידיאלי. גישה מאנית זו לחיפוש שלווה פנימית מושלמת יכולה לגרום לבני מזל מאזניים להרגיש לא מסופקים ולחוצים כל הזמןולפעמים אפילו על חשבון הצרכים האמיתיים של יקיריהם.,

לסיכום: למה הממד המאני הזה?

חשוב לציין כי לכל המזלות הסיניים יש תכונות אופי ספציפיות מאוד וכי נטיות מאניות אלה אינן נוגעות רק לקוף, לחולדה או למאזניים. עם זאת, מעניין לבחון את הזווית והצורה שממנה מופיעים ביטויים אלה בשלושת המזלות הללו בפרט.

  • קוף פרפקציוניזם, שליטה, כוח ומניפולציה.:
  • חולדה שאפתנות חומרית, השקעת יתר בעבודה, אובססיה להצלחה,
  • מאזניים חיפוש אחר איזון והרמוניה מוחלטת, התאמות מתמידות, חוסר שביעות רצון.:

לסיכום, אין להכחיש כי האסטרולוגיה הסינית חושפת היבטים מסקרנים ולעיתים מטרידים באישיותנו. עם זאת, חשוב לזכור כי לכל אחד יש את היכולת להיות מודע לנטיות המאניות שלהם ולאמץ גישה מתונה יותר על מנת לחיות טוב יותר עם עצמם ועם הסובבים אותם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.