האם אתה מודע או חולם? ספר לנו מה ראית קודם בתמונה

מבחני אישיות המבוססים על תפיסה חזותית הם דרך מרתקת לחקור את הפינות הנסתרות של הנפש שלנו. התמונה שאנו מסתכלים עליה היום מסקרנת במיוחד, עם אלמנטים שיכולים לדבר לחלקים שונים של התודעה שלנו. על ידי זיהוי מה שראית ראשון, אנו יכולים להסיק אם אתה יותר תודעה מודעת, מעוגנת במציאות, או חולמת, פונה אל הדמיון.

הספינות או המערה?

תמונה זו עשויה להופיע כסצנה של חלליות או כמבט חיצוני ממערה חשוכה. אם תשומת הלב שלך נלכדה על ידי חלליות ראשית, היא עשויה להצביע על נטייה לחלום בהקיץ והיקסמות מהלא נחקר ומהלא ידוע.

מאפייני החולמים

החולמים הם לעתים קרובות אלה שראו את הספינות ראשונות. הם נוטים להיות אנשים המבקשים להתעלות מעל גבולות המציאות ונמשכים למסתרי היקום. הם עשויים להיות פתוחים יותר לחוויות חדשות ולהחזיק דמיון.

המערה והתודעה המודעת

אם, לעומת זאת, הדבר הראשון ששמתם לב אליו היה מערהזה עשוי להצביע על אישיות מודעת ומציאותית יותר., משמעות הדבר היא שאתה יכול להעדיף גישה פרגמטית לחיים, להישאר מקורקע היטב בהווה.

תכונות התודעה המודעת

אנשים שרואים את המערה ראשונים מתוארים לעתים קרובות כמתחשבים ומדודים. הם ניגשים לחיים עם ניתוח ביקורתי ונתפסים לעתים קרובות כמתכננים ואסטרטגים.

מבחן תמונה זה הוא דרך מהנה ואינטרוספקטיבית להבין כיצד אנו מעבדים חזותית את העולם סביבנו. היא מגלה שהתפיסה שלנו היא סובייקטיבית ויכולה להיות מושפעת מהחוויות, הלך הרוח והרצונות הלא מודעים שלנו.

אז מה היה הרושם הראשוני שלך כשראית את התמונה? האם זו הייתה סצנה שמזכירה סרט מדע בדיוני, או חושך שקט של מערה שמאפשר לך להשקיף החוצה? שתפו אותנו במה שראיתם ומה זה עשוי להשפיע על האישיות שלכם. האם אתה מישהו ששומר את הרגליים על הקרקע או שיש לך את הראש בכוכבים?

באותו נושא :  בחרו פרפר וגלו מה אתם הכי אוהבים בעולם

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.