האם אתה אחד הסימנים המוחצנים ביותר? כך תוכל לגלות זאת

אישיותו של אדם יכולה להיות מושפעת מגורמים רבים, כולל הסימן האסטרולוגי שלו. הסיבה לכך היא שחלק מהמזלות ידועים באופיים החברותי והאנרגטי. מאמר זה מספק סקירה כללית של הסימנים המוחצנים ביותר וכיצד לזהות אם אתה אחד מהם.

הבנת extroversion ומאפייניה

מוחצנות היא תכונת אישיות הגורמת לנטייה לחפש את חברתם של אחרים, להביע את עצמך בחופשיות וליהנות מלהיות במרכז תשומת הלב. אנשים מוחצנים הם לרוב אקטיביסטים ואופטימיים, הם שמחים לדבר על רגשותיהם ודעותיהם. באופן מסורתי אומרים שמוחצנים "מקבלים את האנרגיה שלהם" מאינטראקציות חברתיות ובדרך כלל נהנים פחות מבדידות.

סלבריטאים ואנשים מפורסמים הידועים ב- extroversion שלהם

ישנן דוגמאות רבות לאנשים מוחצנים בעולם הבידור והסלבריטאים. ביניהם, כוכבים כגון:

 • מיילי סיירוסידועה בבוטותה ובספונטניות שלה.,
 • ג'ים קארימוערך על ההומור הקאוסטי והאנרגיה המידבקת שלו.,
 • אופרה ווינפרישאישיותה החמה הפכה אותה לפופולרית בקרב הציבור.,
 • אלן דג'נרסשמציג את ההומור הטוב והאמפתיה שלו בתוכנית האירוח שלו.,

המזלות המוחצנים ביותר

הנה רשימה של סימנים אסטרולוגיים הנחשבים בדרך כלל בין המוחצנים ביותר:

 1. אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט) בני מזל אריה, המכונים לעתים קרובות מלך המוחצנים, ידועים בכריזמה, בביטחון וביכולתם למשוך תשומת לב. הם אוהבים להיות במרכז הבמה ולהביע את דעתם בעוצמה.
 2. מזל קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר) בני מזל קשת ידועים באנרגיה, בהתלהבות ובהומור חסרי הגבולות שלהם. הם אוהבים להרחיב את הרשת החברתית שלהם ולשתף את הרפתקאותיהם עם אחרים.
 3. מזל תאומים (21 במאי – 20 ביוני) מזל תאומים מפורסם באופיו החברותי והתקשורתי. הם משגשגים בשיחות אינטלקטואליות ונהנים להאכיל את הידע של אחרים.
 4. דלי (20 בינואר – 18 בפברואר) למרות שהם עשויים להיראות עצמאיים ומאופקים, לבני מזל דלי יש למעשה אישיות חברותית וממציאה מאוד. הם אוהבים לדון ברעיונות חדשים וליצור דיונים מרגשים.
באותו נושא :  2 המזלות יחוו תפנית בלתי צפויה בחייהם לאחר מולד הירח ב-13 בדצמבר

סימנים אחרים ואת הספקטרום של extroversion

עם זאת, חשוב לציין כי extroversion אינה תכונת אישיות בינארית. ואכן, רוב האנשים נופלים איפשהו על ספקטרום בין הקטבים של extroversion ו introversion. לכן, בעוד שמזלות הכוכבים הנ"ל נחשבים בדרך כלל למוחצנים ביותר, כל המזלות יכולים להציג וריאציות וניואנסים במידת המוחצנות שלהם.

איך תדעו אם אתם מוחצנים או מופנם?

אם אתם סקרנים לדעת היכן אתם נמצאים על ספקטרום המוחצנות, הנה כמה שאלות שכדאי לשאול את עצמכם:

 • האם אתה מעדיף להיות מוקף באנשים רבים או שאתה מבלה זמן לבד? מוחצנים נוטים להעדיף אינטראקציות חברתיות, בעוד מופנמים זקוקים לזמן כדי "לטעון את המצברים שלהם" על ידי להיות לבד.
 • האם אתה גו-גטר? מוחצנים מוכנים לעתים קרובות לקחת סיכונים ולפעול מבלי לחשוב יותר מדי על ההשלכות, בעוד שמופנמים הם באופן טבעי זהירים יותר.
 • האם אתה אוהב לדבר או להקשיב? מוחצנים אוהבים להביע את עצמם ולשתף את רעיונותיהם, בעוד שמופנמים מעדיפים לעתים קרובות להקשיב לאחרים ולחשוב על מה שהם שומעים.
 • איך מתמודדים עם לחץ? מוחצנים בדרך כלל מסוגלים להתמודד טוב יותר עם לחץ מכיוון שהם יכולים לשאוב את האנרגיה של אחרים כדי למצוא תמיכה רגשית. מופנמים, לעומת זאת, נוטים לעבד מתח באמצעות התבוננות פנימית ונסיגה.

תפקידו של גלגל המזלות ב Extroversion

למרות שהמזל האסטרולוגי שלך עשוי להצביע על נטייה מסוימת במידת המוחצנות, הוא לא בהכרח קובע את אישיותך באופן מוחלט. הסיבה לכך היא מספר גורמים אחרים מלבד גלגל המזלות מעורבים בעיצוב האופי שלנו, כגון חוויות החיים שלנו, הסביבה המשפחתית שלנו או המפגשים האישיים שלנו. לדוגמה, אם נולדת תחת מזל קשת, נחשב מוחצן, זה לא אומר באופן אוטומטי שאתה אדם חברותי מאוד ללכת.

באותו נושא :  מהו המזל הכי בר מזל בנובמבר? האסטרולוגים עונים.

לסיכום, בעוד שלחלק מהמזלות יש נטייה טבעית להחצנה, כל פרט הוא ייחודי ואופיו מושפע ממספר רב של גורמים. אם אתם רוצים להבין ולהכיר את עצמכם טוב יותר, אל תהססו לחקור את המזל האסטרולוגי שלכם לעומק ולהתבונן כיצד תכונותיו יכולות להתבטא בכם. עם זאת, יש לזכור כי גלגל המזלות הוא רק אחד היבטים רבים המעצבים את האישיות שלנו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.