האם אתה אדם אלטרואיסטי או אנוכי? גשו למבחן האישיות שלנו כדי לגלות!

ה מבחן אישיות היא דרך אובייקטיבית להעריך ביסודיות את תכונותיו של אדם. בין אם אתם אלטרואיסטים, דואגים תמיד לרווחתם של אחרים אפילו על חשבון רווחתם שלכם, או שאתם אנוכיים, תמיד מתעדפים את הצרכים האישיים שלכם, חיוני להכיר את הנטייה שלכם כדי להבין איך אתם מגיבים במצבים מסוימים .

במבחן האישיות שאנו מציגים היום, אנו משתמשים בנוצות סמליות לתיאור מספר תכונות אופי. המטרה היא לקבוע איזו נוצה הכי מתאימה לאישיות שלך.

נוצה מס' 1

מבחן אישיות נוצה
© huffingtonpost.es

נוצה זו מייצגת את אלה שתמיד מוכנים לעזור לאחרים מבלי לחשוב על יתרונות אישיים.

אנשים אלו מניחים בצד את הצרכים והרצונות שלהם כדי להתמקד באלה של אחרים. אם אתה מזדהה עם הנוצה הזו, ייתכן שאתה אדם אלטרואיסטי.

נוצה מס' 2

נוצה מס' 2 מיוחסת לאנשים שנופלים איפשהו בין אלטרואיזם מוחלט לאנוכיות. סמל לאיזון, אנשים אלו מסוגלים לעזור לאחרים אך גם יודעים להציב גבולות על מנת לשמר את רווחתם.

מציאת האיזון בין נתינה מעצמך לבין תשומת לב לצרכיו היא תכונת אופי חיונית לנוצה זו.

נוצה מס' 3

נוצה מס' 3 מייצגת אנשים אנוכיים. אנשים הקשורים לנוצה זו נוטים לשים את הצרכים והאינטרסים שלהם מעל לכל דבר אחר.

בעוד שחלקם עשויים לראות בכך תכונה שלילית, המציאות היא שאנשים אלה עשויים פשוט להיות ממוקדים יותר בהשגת המטרות והשאיפות שלהם.

נוצה מס' 4

נוצה זו קשורה למי שמתנדנד בין אלטרואיזם לאנוכיות בהתאם לנסיבות. הם מסוגלים להיות נדיבים ומתחשבים באחרים בעת הצורך, אך יכולים גם להראות צד אנוכי כאשר המצב דורש זאת.

המאפיין העיקרי שלהם הוא גמישות ויכולת הסתגלות בהתנהגותם.

נוצה מס' 5

נוצה מס' 5 מסמלת את אלה שלמרות ביסודו אלטרואיסטים, למדו להציב גבולות בריאים. הם אנשים שנהנים לעזור לאחרים, אבל גם הבינו את החשיבות של לדאוג לעצמם.

באותו נושא :  מבחן אישיות: הדרך שבה אתה הולך אומרת עליך הרבה

הם מצאו מדיום מאושר להבטיח שרווחתם של אחרים לא תפריע לרווחתם שלהם.

סיכום

האישיות שלנו מורכבת ויכולה להשתנות בהתאם לנסיבות.

עם זאת, הבנת הספקטרום של אלטרואיזם ואנוכיות יכולה לעזור לך להבין טוב יותר את התגובות שלך למצבים שונים ולשפר את מערכות היחסים שלך עם אחרים.

בין אם מדובר בנוצה מס' 1, 2, 3, 4 או 5, לכל נוצה יש תכונות ייחודיות ובעלות ערך משלה. עם זאת, האידיאל הוא אולי לנטות לנוצה מאוזנת שבה אפשר גם לעזור לאחרים וגם לדאוג לעצמו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.