דירוג מזלות אסטרולוגיים מהכי נאמנים להכי פחות נאמנים באהבה!

נאמנות היא תכונה חיונית במערכת יחסים רומנטית. אם אתם סקרנים לדעת איזה מזל כוכבים הוא הנאמן ביותר באהבה, המאמר הזה הוא בשבילכם. דירגנו את המזלות מהכי נאמנים להכי פחות נאמנים, כדי לתת לכם מושג עד כמה אתם יכולים לצפות מכל מזל.

אלופי הנאמנות

הנה הסימנים האסטרולוגיים הבולטים בקשר שלהם לבן זוגם:

 1. שור: אנשים שנולדו במזל שור ידועים בנאמנותם ובמחויבותם ליקיריהם. הם מייחסים ערך גבוה ליציבות ולמערכות יחסים ארוכות טווח, מה שהופך אותם לשותפים נאמנים מאוד באהבה.
 2. סרטן: רגישים וקשורים למשפחותיהם, לחולי סרטן יש צורך פנימי בביטחון רגשי. הם נאמנים מאוד לסובבים אותם ולחצי השני שלהם, תמיד מבקשים לשמור על הרמוניה ואיזון בתוך בני הזוג שלהם.
 3. בתולה: מזל בתולה הוא סימן תובעני במיוחד לגבי חיי האהבה של האדם. קפדניים, מתחשבים ופרפקציוניסטים, סימן זה מייחס ערך רב למחויבות הרומנטית שלהם ולוקח את האחריות שלהם ברצינות רבה.
 4. גדי: בני מזל גדי הם שמרנים וזהירים בבחירות החיים שלהם, ומעדיפים להתחייב לטווח ארוך. הם מייחסים חשיבות עליונה לאמון הדדי בבני זוג ויישארו נאמנים כל עוד מערכת היחסים שלהם מספקת אותם במלואם.

אלה המחפשים את האיזון בין אהבה לחופש

מזלות אסטרולוגיים אחרים שואפים למערכת יחסים רומנטית יציבה, תוך רצון לשמור על מידה מסוימת של חופש ועצמאות. הנה הסימנים שנופלים לאמצע הזה:

 1. אריה: ליאו גאה מאוד ואינו רוצה להכתים את המוניטין שלו בבגידות. הוא בדרך כלל יהיה נאמן לבן זוגו, אך עלול להתפתות להרפתקה אם הערכה עצמית חסרה במערכת היחסים שלו.
 2. עקרב: מלא תשוקה ואינטנסיביות, מזל עקרב זקוק למערכת יחסים עמוקה ופיוז'נית כדי להבטיח את נאמנותו. אם תנאים אלה יתקיימו, הוא לא יהסס להגן בחירוף נפש על יחסיו מפני פיתויים חיצוניים.
 3. קשת: אידיאליסטים והרפתקנים, בני מזל קשת מאמינים באהבת אמת ורוצים לחלוק את חייהם עם אדם חיוני להם. עם זאת, הם עשויים גם להתקשות לוותר על תאוותם לחופש ולברוח.
באותו נושא :  איך הירח הכחול של ה-31 באוגוסט יפריע לדמות שלכם לעומק?

המתלבטים וההפכפכים

חלק מהמזלות מתקשים יותר להתחייב לאהבה, בין אם זה מתוך פחד משעמום או טעם לחידוש. הנה הסימנים שעשויים להיות פחות נאמנים:

 1. דגים: רומנטית וחולמנית, בני מזל דגים מחפשים לעתים קרובות את הנפש התאומה שלהם. הם עשויים להיות מאוהבים מאוד באדם אחד ואז לשנות את דעתם במהירות אם מערכת יחסים אחרת מתבררת כאטרקטיבית יותר.
 2. מזלות אוויר: תאומים, מאזניים, דלי

 3. ג'מיני: בני מזל תאומים אוהבים שינוי והרפתקאות, וזה נכון גם במערכות היחסים הרומנטיות שלהם. אם הם לא משתעממים במערכת היחסים שלהם ומרגישים גירוי אינטלקטואלי, הם בדרך כלל יישארו נאמנים. עם זאת, המומנטום הזה יצטרך להישמר כדי לשמור על האינטרס שלהם.
 4. מאזניים: עם רגישותם לקסמים והצורך שלהם לרצות, בני מזל מאזניים מתקשים לעמוד בפיתויים חיצוניים. חיבתם להנאות ולחוויות רומנטיות עלולה להוביל אותם להתנהגות בלתי הולמת.
 5. דלי: מזל דלי מעריך הגשמה אישית יותר מאשר נאמנות לבן זוג. אם הוא לא ימצא באחר את מה שמגרה אותו ומעורר בו השראה, הוא יפנה ללא חרטה לאופקים אחרים של אהבה.

עם זאת, חשוב לסייג מידע זהכי אלה נטיות כלליות, לא אמיתות מוחלטות. כל אדם הוא ייחודי ויש לשפוט אותו על פי מעשיו ולא על פי סימן הכוכב שלו. מזל השמש הוא בהחלט היבט משפיע בתוך מפת לידה, אבל ישנם גורמים רבים אחרים שיש לקחת בחשבון בעת קביעת המורכבות של הפרט. אי אפשר לצמצם את ההבנה של מערכות יחסים רומנטיות רק לתכונות שהכוכבים נותנים לנו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.