גלו את שלושת המזלות שיהיה חכם להימנע מהם, בהתאם לכוכבים, בחג המולד

אם אתם חובבי אסטרולוגיה ואתם לוקחים בחשבון את ההתאמות בין המזלות השונים לפני שאתם מבצעים את ההזמנות שלכם לתקופת החגים, המאמר הזה הוא בשבילכם! אכן, חלק מהילידים עשויים להיות מסובכים יותר לניהול בתקופה מיוחדת זו. גלו את שלושת המזלות שעדיף להימנע מהם במהלך חגיגות חג המולד, בהתאם לכוכבים.

טלה: אנרגיה חסרת גבולות וחוסר סבלנות כמקורות לסכסוך

המזל הראשון שעשוי להוות בעיה במהלך חגיגות החורף שלכם הוא מזל טלה. ילידי סימן זה ידועים באנרגיה הבלתי נדלית שלהם ובהתלהבות בכל התחומים. למרות שזה אולי נראה כמו איכות מוגדרת, יש לזכור כי חוסר סבלנות ואימפולסיביות שלהם יכול לגרום במהירות מתח באותם רגעים שבהם כולם נפגשים לארוחה טובה.

חוסר סבלנות במהלך ההכנות

עם הטמפרמנט המבעבע שלהם, בני מזל טלה נוטים לרצות שהכל יהיה מוכן בהקדם האפשרי ולקחת את ההובלה, גם אם זה אומר לדחוף את האורחים האחרים. חוסר סבלנות זה יכול ליצור מתחים עם אנשים שפחות נוח להם עם העולם החגיגי של חג המולד.

בוטות היא לפעמים לא רצויה

מזל טלה, כמזל אש, ידוע גם בבוטותו ובכנותו מחוץ לעולם הזה. אם תכונת אופי זו הופכת אותם לאותנטיים בחיי היומיום שלהם, זה יכול להיות מקור לחוסר הבנה או אפילו קור במהלך מפגשים משפחתיים מיוחדים אלה. הערה לא הולמת על צלחת או מתנה עלולה להעלות במהירות את הטמפרטורה…

מזל תאומים: חוסר היציבות הרגשית שמצנן את אווירת האיחוד

ילידי מזל תאומים ידועים בפיצול האישיות שלהם ובשינוי מהיר במצב הרוח. חוסר יציבות רגשית זה עלול להזיק להרמוניה המבוקשת בתקופת החגים.

תקשורת קשה עם אורחים אחרים

בני מזל תאומים נוטים להיות מאוד דברנים וסקרנים. אז הם יכולים לשאול שאלות בכל מקום ולנסות לרדת לשורש של כל סיפור. עם זאת, בדחף תקשורתי זה, הם יכולים להיות דיסקרטיים מדי ובכך להביך כמה אורחים.

באותו נושא :  הצלחה ושלווה באופק: שני הסימנים האזוריים שיחוו תקופת מזל מדהימה בסוף החודש הזה!

המשבר הקיומי באמצע הארוחה

אנשים שנולדו תחת מזל תאומים נוטים למשברים קיומיים, במיוחד כשמדובר להיות מוקף יקיריהם לחג כמו חג המולד. אז זה יכול להיות מורכב לנהל את היליד הזה אם הרגשות משתלטים והוא מחליט לחלוק את ספקותיו או רצונותיו לשינוי עם האסיפה.

מזל גדי: המרחק הקר שמטיל צמרמורת על האיחוד המחודש

מזל גדי, מזל האדמה פר אקסלנס, מאופיין בנחישות ובפרגמטיות שלהם. למרות שהיבטים אלה נתפסים לעתים קרובות כנכסים, הם יכולים גם להפוך את ילידי השלט למרוחקים למדי ולא נוטים לקרבה החמה המבוקשת במהלך שמחות משפחתיות.

תחושה של ריאליזם שאינו רצוי ביקום הקסום הזה

פרגמטי ומעוגן במציאות, בני מזל גדי עשויים להתפתות להיות ביקורתיים מדי כלפי חג המולד והאווירה החגיגית שלו שבה שום דבר לא אמור להילקח ברצינות רבה מדי. חוסר הרצון הזה עלול להטיל צמרמורת בינם לבין אורחים אחרים שאוהבים את ארץ הפלאות החורפית.

קושי להתנתק מהעבודה

אנשים של סימן זה נוטים תמיד לחשוב על האחריות שלהם בעבודה, אשר יכול למנוע מהם ליהנות באופן מלא את הרגעים המשותפים סביב שולחן חג המולד. הדיונים עשויים אז לנטות לכיוון העבודה במקום להישאר ממוקדים בהנאות הפשוטות והשובבות של תקופה זו של השנה.

לכן, טלה, תאומים וגדי יכולים להציג כמה קשיים בתפיסת חגיגות סוף השנה בשלווה ובעליצות. כמובן, חשוב לא להכליל ולקחת בחשבון את האינדיבידואליות של כל אדם כדי למנוע מתחים במהלך מפגשים משפחתיים סביב שולחן חג המולד.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.