גלה את המצב הפסיכולוגי הנוכחי שלך עם מבחן חזותי זה!

מבחני אישיות מהווים ענף שובה לב של הפסיכולוגיה. מטרתם לחשוף את הרבדים העמוקים של נפשנו באמצעות שאלות או דימויים. היופי במבחן אישיות הוא שלעתים קרובות הוא משקף היבטים של עצמנו שאנחנו לא תמיד מודעים אליהם. היום אנו מציעים לכם מבחן מבוסס תמונה. מה תראו קודם? זה עשוי לחשוף את המצב הפסיכולוגי הנוכחי שלך.

1. המערה השלווה

מבחן ראייה פסיכולוגי

אם הדבר הראשון שתפסתם היה מערה, זה מעיד על יציבות מרשימה בתוככם. אתה משחרר שלווה פנימית זה משאיר אותך מקורקע, אפילו בסערות. שלווה מולדת זו הופכת אתכם למקור נחמה עבור רבים. אנשים סביבכם מחפשים אתכם לעתים קרובות, בתקווה להתחבר לחוכמה ולאנרגיה החיובית שלכם.

2. העב"ם המסתורי

אם העין שלך נמשכה לעב"ם, זה יכול להיות שאתה לעתים קרובות על חודו של תער, על סף התפרצות רגשית. שלך רגישות לסטרס לפעמים יכול להשפיע על הרווחה הפיזית שלך. הפרעות כגון נדודי שינה או חלומות מטרידים עשויים להתעורר. למען רווחתכם, חשוב מאוד לדבר, לשתף, והכי חשוב, לא לתת לדאגות קטנות להציף אתכם.

אם הסתקרנתם מפרצוף חייזרי, זה מצביע על נטייה להעצים בעיות. אתה תופס הרים שבהם יש לפעמים רק גבעות פשוטות. זה נטייה לחרדה יכול לצלול אותך למצב כמעט קבוע של מתח. ללמוד לשקול מחדש מצבים יכול להועיל לך. כדי להילחם בלחץ זה, שקול לשלב טכניקות הרפיה, כגון תרגילי נשימה. נשימה עמוקה פשוטה יכולה לחולל פלאים.

אז איזו תמונה ראית קודם? יש לקוות שהתבוננות פנימית חזותית זו העניקה לכם הבנה טובה יותר של הלך הרוח הנוכחי שלכם. אם מצאתם את הבדיקה הזו אינפורמטיבית, למה לא לשתף אותה עם חברים ובני משפחה? הם עשויים גם למצוא הבהרה לגבי מצבם הפסיכולוגי.

באותו נושא :  מבחן ה- IQ האולטימטיבי שגורם לכולם להיכשל! כמה משולשים יש באיור הזה?
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.