גלה אם גלגל המזלות שלך הוא בר מזל באופן טבעי, מהכי בר מזל להכי פחות בר מזל

האם אי פעם תהיתם אם גלגל המזלות שלכם משפיע על המזל שלכם? יש אסטרולוגים הטוענים כי מזלות מסוימים הם ברי מזל יותר באופן טבעי מאחרים. במאמר זה נדרג את המזלות מברי מזל להכי פחות ברי מזל ונגלה אילו גורמים עשויים לתרום לרמת המזל שלהם.

המזלות הכי ברי מזל

מזל קשת נחשב לעתים קרובות המזל הטוב ביותרכנראה בשל נוכחותו של צדק – כוכב המזל, הצמיחה וההתרחבות – בקבוצת הכוכבים שלו., אנשים שנולדו תחת מזל זה נוטים להיות אופטימיים, בעלי ראש פתוח, ויש להם כישרון טבעי לנצל כל הזדמנות שנקרית בדרכם.

 • טלהמצד שני, מושך לעתים קרובות מזל עם הספונטניות שלו וקבלת החלטות נועזת., האלמנט שלה, אש, מעניק לה הילה בהירה של אנרגיה חיובית שכאילו מקסימה את ליידי פורצ'ן.
 • במקום השלישי, יש לנו האריה. מזל שמש זה זורח וקובע את עצמו בזכות הצד המלכותי, הנדיב והיצירתי שלו. נראה שהחיים מחייכים לבני מזל אריה והם יודעים היטב איך למנף את הקמעות שלהם כדי שאף פעם לא תיגמר להם ההצלחה.

מזלות מזל בינוני

למזלות אלה יש גם מזל משלהם, גם אם הוא לא אגדי כמו זה של הכבדים שהוזכרו קודם לכן.

 • השור הוא עובד קשה שיודע לזרוע את זרעי ההצלחה כדי לקצור את הפירות אחר כך. מזל אדמה זה ימצא לעתים קרובות הזדמנויות גדולות בחיים.
 • בזכות כוחו המקסים והמגנטי, עקרב מסוגל להשפיע על מצבים לטובתם. כוחו הרוחני ועומקו הרגשי מעניקים לו הילה מיסטית מסוימת המסייעת למשוך נסיבות חיוביות.
 • אושרם של אנשים שנולדו תחת הסימן של דגיםמצד שני, נובע במיוחד מהאינטואיציה שלהם ומהקשר שלהם עם הרוחני., החלומות שלהם יכולים לפעמים לכוון אותם להזדמנויות בלתי צפויות והיפוכים חיוביים של המזל.
באותו נושא :  סוף השבוע הולך להיות קשה רגשית עבור 2 המזלות הללו, על פי האסטרולוגיה הסינית

המזלות הפחות מוצלחים של גלגל המזלות

למרות שסימנים אלה אינם בהכרח חסרי מזל, הם בדרך כלל צריכים לעשות את הצעד הנוסף כדי למשוך מזל או ליצור הזדמנויות משלהם.

 • מאזניים לפעמים יכול להתאפק על ידי חוסר ההחלטיות שלו ואת נטייתו לשקול כל הזמן את היתרונות והחסרונות. עם זאת, אם היא תלמד ללכת בעקבות האינטואיציה שלה ולקבל החלטות מהר יותר, המזל עשוי לחייך אליה.
 • בגלל טבעם המעשי והביקורתי, אנשים שנולדו תחת הסימן של בתולה לעתים קרובות נוטים לנתח יתר על המידה כל מצב, אשר יכול בסופו של דבר לסגור כמה דלתות פוטנציאליות. הם צריכים לזכור שגם לקיחת סיכונים מחושבים היא חלק מהמשחק.

המזלות הכי פחות ברי מזל: תאומים וגדי

שני המזלות הללו מתמודדים לעתים קרובות עם אתגרים ומכשולים נוספים בשל האנרגיה האסטרולוגית המיוחדת שלהם.

 • ג'מיני הוא חסר מזל בגלל חוסר מיקוד ומחויבות. מזלות אוויר חסרי מנוחה אלה צריכים ללמוד להיות קפדניים יותר כדי להימנע מבעיות ולזכות במזל.
 • סוף סוף גדי עומד בפני אתגר קארמתי הקשור לסמכות ואחריות. זהו המזל התובעני ביותר של גלגל המזלות, ולפעמים הוא מתקשה ליצור מזל משלו מכיוון שהוא לעתים קרובות רציני או זהיר מדי.

טיפים כדי להגדיל את המזל שלך

לכל סימן יש סט נקודות חוזק וחולשה משלו. לכן כל המזלות יכולים לשפר את מזלם על ידי בניית נקודות החוזק שלהם ותיקון חסרונותיהם. הנה כמה טיפים כדי להגדיל את הסיכויים שלך, ללא קשר לסימן שלך:

 • חשיבה חיובית טפחו דפוס חשיבה אופטימי וצפו להצלחה שתמשוך אנרגיות טובות לחייכם.:
 • קח סיכונים מחושבים אל תפחדו לחקור הזדמנויות חדשות או לצאת מאזור הנוחות שלכם. המזל מעדיף את הנועזים.
 • מדיטציה על שפע תרגלו הכרת תודה, הדמיה ומדיטציה כדי ליצור מציאות משגשגת ומבורכת יותר.:
 • לכו בעקבות האינטואיציה שלכם הקשיבו לאינסטינקטים שלכם והתכווננו לחוכמה הפנימית שלכם, שיכולה לחשוף את הסיכויים הטובים ביותר עבורכם.
באותו נושא :  מזלות הכוכבים האלה שונאים מתנות, אבל לעולם לא יגידו לכם

אז, האם זה גלגל המזלות שלך כי הוא אחראי על המזל הטוב שלך? אמנם ישנם כמה סימנים שיכולים להיות יתרון באופן טבעי, חשוב לזכור כי המזל תלוי במידה רבה בגישה שלנו, בבחירות שלנו ובנכונות שלנו להאמין בעצמנו. לכל מזל יש את הכוח להשפיע על גורלו ולהפוך את הגלגל על ידי ביטחון ביכולותיו ועבודה קשה כדי להשיג הצלחה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.