גלגל המזלות הזה לא יודע לבשל, אף פעם לא נותן להם לעשות את זה

כשאנחנו מדברים על בישול ואסטרולוגיהלעתים קרובות יש דעות קדומות על כישורי הבישול הקשורים לכל גלגל המזלות., ובין אם אתם מאמינים בהשפעת הכוכבים על חיי היומיום שלנו ועל היכולות שלנו, ברור שיש שלטים פחות מוכשרים במטבח מאחרים! במאמר זה, גלה איזה מזל אסטרולוגי עשוי להרוס ארוחה טובה.

שור: המזל פר אקסלנס לטעום. . . אבל לא בהכרח לבישול

ה שור ידוע באהבתו לאוכל טוב ובהנאה שלו ליהנות מהמנה המושלמת, אבל זה לא בהכרח הופך אותו לטבח נהדר. ואכן, אם סימן זה מעריך את הנאות השולחן, זה יכול גם להראות עצלות וחוסר סבלנות מסוים כשמדובר מקבל מאחורי התנור. לכן, גם אם הוא מכיר היטב את הטעמים, כישוריו הטכניים עשויים להיות מוגבלים.

כשהגרגרנות משתלטת על הכישורים הקולינריים

כמובן שיש הרבה בני מזל שור שיכולים לבצע מעשים אמיתיים במטבח, אבל הגילטי פלז'ר שלהם – גרגרנות – יכול לפעמים להוביל אותם להעדיף טעם ולא הכנה. בני מזל שור אינם בהכרח גרועים בבישול, אך כאשר הם מתמודדים עם מנה מורכבת להכנה, הם יכולים מהר מאוד להיות מוצפים על ידי הרצון להתענג עליה מיד.

כישורי הבישול של סימנים אסטרולוגיים אחרים

למרות שמזל שור הוא הסימן הבולט בחוסר הכישרון הקולינרי שלהם, הם לא היחידים שראויים לתשומת לב מיוחדת כשהם נכנסים למטבח. לכן מעניין לבחון את כישורי הבישול (או היעדרם) של מזלות אחרים, כדי להבין טוב יותר את נקודות החוזק והחולשה שלהם בתחום זה.

סרטן: המנהיג הגדול של גלגל המזלות שמחזיק בסינר בכישרון

ה סרטן הוא לעתים קרובות את התמונה שיש לנו של הטבח המשפחתי, אחד מסוגל לענג את כל החיך עם נוחות מנות אותנטיות. מוכשרים בהפיכת מרכיבים פשוטים למנות טעימות, גלגל המזלות הזה אוהב להביע את רגשותיהם באמצעות הבישול שלהם. מיותר לציין שגם בני מזל סרטן הם מארחים יוצאי דופן.

באותו נושא :  החל מפברואר, גל של בדידות יכה בשני המזלות הללו

מזל בתולה: מוקפד ויצירתי במטבח

ה בתולה ידועה ביצירתיות ובקפדנות שלה, מה שהופך אותה לאידיאלית להכנת מנות מורכבות ומורכבות. עם זאת, פרפקציוניסט זה יכול לבלות יותר ממספיק זמן בהכנת ארוחה, אשר לפעמים יכול להפוך את האורחים שלה חסרי סבלנות.

מאזניים: הסימן למטבח מאוזן

ה מאזנייםסימן של אוויר וחברותיות, לעתים קרובות יש את המתנה של ביצוע ארוחות אלגנטיות ומוגשות היטב., המנות שנעשו על ידי הילידים של סימן זה הן בדרך כלל טעימות והרמוניות, המשקפות את אהבתם לאיזון בכל התחומים.

דגים: כשרגישות פוגשת כישרון קולינרי

ה דגים ידוע ברגישותו, ולכן רגשותיו יכולים להשפיע על האופן שבו הוא מבשל. ילידי סימן זה בדרך כלל מצליחים במנות מעודנות כאשר הם שמחים ונינוחים, אך יכולים גם להיות רשלניים ולהרוס מנה טובה כאשר רגשותיהם משתלטים.

מסקנה: מזל שור או מזלות "לא מוכשרים" אחרים במטבח אינם בלתי נמנעים

בסופו של דבר, אנחנו לא צריכים לאבד את העובדה כי לכל גלגל המזלות יש תכונות ופגמים משלו, וזה נכון גם כשמדובר מיומנויות בישול. אסטרולוגיה – כמו בישול – לא צריכה להיתפס כמדע מדויק, ואל תהססו לשבור סטריאוטיפים אם אתם נחושים ללמוד לבשל, ללא קשר לתאריך הלידה שלכם.

מה שהכי חשוב: ללמוד ולהתקדם

בני מזל שור או סימנים אחרים הנחשבים פחות מוכשרים במטבח יכולים להפתיע את הסובבים אותם בכך שהם סבלניים ומחפשים ללא הרף לשפר את כישורי הבישול שלהם. הצלחה במטבח נובעת פעמים רבות מהתמדה ואהבה לאוכל טוב, יותר ממתנה שקשורה לסיכוי של הכוכבים! לכן, אם אתם מוכנים לאתגר, אל תהססו! לבשו את הסינר והכו בכירייםכי הטבחים הטובים ביותר הם לא בהכרח אלה שאתה אנחנו מאמינים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.