בתחילת מרץ 2024, המזלות הסיניים הללו יעוררו תגובות חזקות.

תחילת 2024 תהיה מלאה ברגשות, במיוחד עבור כמה מזלות סיניים. מחודש מרץ ואילך, סימנים אלה יחוו תקופה סוערת שלא תשאיר אף אחד אדיש.

הסימנים הנוגעים לגל העוצמה הזה

ארבעה מזלות של גלגל המזלות הסיני מושפעים במיוחד מהזינוק הזה באנרגיות במרץ 2024:

 • העכברוש
 • הדרקון
 • הסוס
 • הכלב

מכיוון שמזלות אלה נשלטים על ידי יסוד האש או כדור הארץ, הם יהיו רגישים יותר לתנודות אנרגיה מאשר מקביליהם ביסודות אחרים. האישיות המבוססת שלהם כבר תידחף אפוא לקיצוניות שלהם בתקופה זו.

החולדה ושאיפותיה פי עשרה

מזל חולדה, מאוד אופורטוניסטי ושאפתן מטבעו, יראה את הרצון שלו להצלחה מוכפל בתקופה זו. ילידי סימן זה לא יהססו לקחת סיכונים כדי להשיג את מטרותיהם ויצטרכו לנקוט משנה זהירות כדי למנוע אכזבה.

הדרקון וחיפושו אחר כוח

הדרקון, המכונה לעתים קרובות מלך גלגל המזלות הסיני, הוא מזל חזק וסמכותי. תקופה סוערת זו תדגיש את הצמא הזה לכוח בקרב הילידים עם סימן זה, אשר יכול להוביל אותם לעימותים עם הסובבים אותם כדי לכפות את רצונם.

הסוס ורגשותיו במלוא עוצמתם

הסוס, שכבר מאוד אקספרסיבי ומלא תשוקה, יחווה העצמת רגשותיו בתקופה זו. ילידי סימן זה עשויים להיות מועדים לתגובות מוגזמות ויצטרכו ללמוד לשלוט במצבי הרוח שלהם כדי להימנע מכל מצב נפיץ.

הכלב ונאמנותו נבדקו

הכלב, אחד המזלות הנאמנים והכנים ביותר של גלגל המזלות הסיני, יתמודד עם אתגרים משמעותיים בנושא האמון והנאמנות עם הסובבים אותו. ילידי סימן זה יצטרכו להכפיל את התקשורת שלהם כדי למנוע אי הבנות.

אזורים שהושפעו מתהפוכות אנרגיה אלה

מערבולת אסטרלית זו תשפיע על מספר היבטים בחייהם של הילידים הנוגעים בדבר:

 1. בצד הלב
 2. חיים מקצועיים
 3. יחסים חברתיים
 4. בריאות פיזית ונפשית

עליות ומורדות באהבה

במהלך תקופה זו, ילידי הסימנים הנוגעים בדבר נוטים לחיות את חייהם הסנטימנטליים במצב נלהב ואינטנסיבי. מערכות יחסים יכולות להתנהל על חודו של תער, בין רגעים חזקים להיפוך פתאומי.

באותו נושא :  לדברי הכוכבים, חודש יוני יביא שינויים משמעותיים עבור 3 מזלות

תקופה סוערת מבחינה מקצועית

שאיפות אישיות והאקלים היחסי בעבודה יהיו מקורות למתח בתקופה זו. יהיה עליך לתעל את האנרגיה שלך כדי לא להיות נצרך על ידי מתח או יריבויות בין עמיתים.

חברויות שעומדות למבחן

כחבר נאמן ונאמן, היליד הנוגע בדבר בתקופה זו יצטרך ללמוד לנווט בין צרכיו שלו לבין צרכי חבריו מבלי לפגוע ברגישויות.

תשומת לב ללחץ וניהול רגשות

תקופה קדחתנית זו יכולה להיות מקור ללחץ משמעותי ועייפות נפשית. לוקח זמן לרווחתך ובריאותך הגופנית יהיה חיוני כדי למנוע אי נוחות זו.

איך מנצלים את המערבולת הזאת?

פעולה, שאפתנות ותשוקה עומדות על הפרק בשבועות הספורים הללו בתחילת מרץ 2024. לילידי ארבעת המזלות הסיניים הנוגעים בדבר תהיה הזדמנות:

 • למתוח את הגבולות שלהם בכל תחומי חייהם
 • להיות אמיץ מול קשיים
 • לבטא באופן מלא את אישיותם ורגשותיהם
 • צמיחה מהירה, מקצועית ואישית

כדי לנצל הזדמנויות אלה, זה יהיה חיוני כדי לפקוח עין על הפעולות שלך ולא לאבד את האחיזה שלך מול האתגרים המרובים כי זה תחילת השנה טומנת בחובה. עצתו הנבונה של אסטרולוג יכולה להיות רבת ערך על מנת להבין טוב יותר את התקופה הסוערת הזו ולהתכונן לבלתי צפוי.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.