בתחילת מרץ, אירוע בלתי צפוי יהפוך את חייהם של 3 מזלות על פיהם

לאסטרולוגיה יש לפעמים הפתעות שצפויות לנו והחודש, טלטלה בלתי צפויה תכה בשלושה מזלות בתחילת מרץ. במאמר זה, נבחן את הסימנים הללו שיצטרכו להתמודד עם מערבולת בחייהם וכיצד לצפות אותה כדי להתכונן אליה טוב יותר. לשם כך, ננתח את המגמות האסטרולוגיות הכלליות של הימים הספציפיים הללו ונגלה את העצות לכל אחד משלושת המזלות הנוגעים בדבר.

מגמות אסטרולוגיות לתחילת מרץ

במהלך תקופה זו, מתרחשים מספר מעברים פלנטריים עיקריים המשפיעים על האנרגיה הגלובלית סביבנו. אינטראקציות שמימיות אלה יכולות להוביל לשינויים משמעותיים בחיי היומיום שלנו ולהשפיע על מערכות היחסים שלנו, על העבודה שלנו ועל רווחתנו הרגשית. מעברים אלה כוללים:

 • כניסתה של ונוס למזל דגים ב-5 במרץמביא מתיקות, שמחה ורגישות מוגברת לסימני מים., זה יכול גם ליצור אווירה שתורמת לאהבה והיכרויות, אבל גם להתפכחות ומצבים מבלבלים כשמדובר ברגשות.
 • הצמידות של מאדים ואורנוס במזל שור ב-7 במרץיצירת אנרגיה חשמלית ובלתי צפויה שיכולה להוביל להתנהגויות אימפולסיביות או מצבים לא יציבים, במיוחד עבור מזלות אדמה.,
 • מולד הירח במזל דגים ב-13 במרץהמבשר על מחזור ירח חדש ומציע הזדמנות להתחיל פרק חדש בחיינו., השפעתו יכולה להיות אינטנסיבית במיוחד עבור מזלות מים וילידים עם כוכבי לכת במזל דגים.

שלושת המזלות שהושפעו מאירוע בלתי צפוי זה

למרות שכל הסימנים יכולים להרגיש את ההשפעות של מעברים אלה ברמות שונות, ברור שחלקם יושפעו יותר מאחרים. ואכן, הסימנים הבאים יצטרכו להתאים את עצמם לאתגרים שיתעוררו בתקופה זו:

 1. בתולה: מזל אדמה זה יסבול במלוא עוצמתו של הצמידות של מאדים ואורנוס במזל שור, מה שיוביל למצבים בלתי צפויים ולהטלת ספק בהרגליו המבוססים. משב רוח רענן ינשב בחייה המקצועיים, החברתיים והאוהבים.
 2. סרטן: מוטרד מכניסתה של ונוס למזל דגים, מזל סרטן יצטרך לעוף מעל הסערות הרגשיות ולמצוא את האיזון בין השמחה למציאות. חברויות, יחסים רומנטיים או משפחתיים יכולים לחוות תהפוכות אך גם רגעים של פיוס עמוק.
 3. מאזניים: עם ונוס במזל דגים והירח החדש במזל דגים, מזל האוויר הזה יצטרך להתמודד עם אווירה מלאת רגשות ורגישות. מתחים ביחסים עשויים להתעורר, אבל זו יכולה להיות גם הזדמנות לגלות (מחדש) את החשיבות של תמיכה הדדית.
באותו נושא :  יחסים מתוחים בעבודה ביום חמישי הקרוב, 7 בדצמבר, שני המזלות האלה חייבים לשחק את הקלף הדיפלומטי

טיפים לחיזוי והתמודדות עם מערבולות

על מנת להתכונן בצורה הטובה ביותר לשינויים הבלתי צפויים שיתרחשו בחייהם בתקופה זו, ילידי שלושת המזלות הנוגעים בדבר יכולים לעקוב אחר הטיפים הבאים:

למזל בתולה:

 • שחררו: הצמידות של מרס ואורנוס תעודד אתכם מאוד לצאת מאזור הנוחות שלכם ולקחת סיכונים מחושבים. קבלו אתגרים אלה בשלווה ובטחו ביכולתכם להתמודד עם אתגרים חדשים.
 • היו סתגלנים: כאשר אתם מתמודדים עם מצבים לא יציבים, השתמשו בכושר ההמצאה שלכם כדי למצוא פתרונות חדשניים ולנצל את ההתחדשות שמגיעה בדרככם.
 • התחברו מחדש לרגשות שלכם: נצלו את ההשפעה של ונוס במזל דגים כדי לפתוח את לבכם ולהקשיב יותר לרגשות שלכם כמו גם של הסובבים אתכם. זה יעזור לך לתקשר בקלות רבה יותר וליצור קשרים אמיתיים.

למזל סרטן:

 • שמירה על הרגליים על הקרקע: למרות האווירה המתוקה והחלומית שגורמת ונוס במזל דגים, קחו את הזמן לחשוב היטב לפני שאתם מקבלים החלטות חשובות בחייכם הרומנטיים או המקצועיים.
 • הבעת רגשותיך: אל תשמרו הכל בפנים ושתפו את רגשותיכם עם האנשים סביבכם. זה יאפשר לך להבין טוב יותר את החששות שלהם וליצור קשרים עמוקים יותר.
 • ראיית השינוי כהזדמנות: למרות שמצבים מסוימים עשויים להיראות מטרידים, חפשו את ההיבטים החיוביים שיכולים להביא אתכם מהם.ולנצל את ההזדמנות להתפתח ולצמוח.

למזל מאזניים:

 • למד להיות אינטואיטיבי יותר: על ידי הקשבה רבה יותר לאינטואיציה שלכם, תוכלו לנוע קדימה עם יותר ביטחון ולנווט בקלות רבה יותר בין מתחי היחסים לבין רגעי המתיקות שמציעה ונוס במזל דגים.
 • עודדו הקשבה: כאשר מתמודדים עם קונפליקטים פוטנציאליים, התמקדו בדיאלוג פתוח וכנה עם יקיריכם, בן זוגכם או עמיתיכם לעבודה כדי להפיג מתחים וליצור אווירה הרמונית.
 • מציאת האיזון בין נתינה לקבלה: לבסוף, אל תשכחו שמערכת יחסים בריאה ומאוזנת כרוכה בתמיכה באחרים, אך גם לדעת כיצד לקבל את עזרתם כאשר אתם זקוקים לה.
באותו נושא :  מספיק כסף עבור 3 המזלות האסטרולוגיים האלה מאמצע דצמבר?

בסך הכל, תחילת חודש מרץ מבטיחה להיות מלאה בהפתעות ואתגרים עבור שלושת המזלות הללו. חיוני לאמץ גישה גמישה ולהיות קשובים לשינויים שיתרחשו על מנת לנצל את ההזדמנויות המוצעות על ידי זמנים סוערים אלה. ללא קשר לגלגל המזלות שלכם, זכרו כי מערבולות הן לעתים קרובות זמניות בלבד ויכולות לחשוף היבטים נסתרים של נקודות החוזק והפוטנציאל שלכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.