בריאותם של 2 הסימנים הללו תהיה בסכנה בסוף השבוע

מזלות הם כיום מאוד פופולרי כדי להבין את האישיות שלנו, חוזקות וחולשות. אבל האם אי פעם חשבנו לפרש את ההשפעות שלהם על הבריאות שלנו? בסוף השבוע הזה, תאומים וגדי יצטרכו להיות זהירים במיוחד על מנת למנוע בעיות בריאותיות מסוימות הספציפיות להם.

נקודות תורפה מובהקות על פי מזל אסטרולוגי

ישנם קשרים שונים בין בריאות לבין מזל הכוכבים שלנו. התצורה האסטרלית בזמן לידתנו יכולה לקבוע נטיות מסוימות למחלות או הפרעות בגוף. למרות שתחזיות אלה אינן אמת מוחלטת, הן יכולות להיות מעניינות לשקול, במיוחד כדי להתמודד עם קשיים אפשריים. בהקשר זה, הנה סיכום של המאפיינים העיקריים לגבי בריאותם של תאומים וגדי:

תאומים: שבריריות נשימתית ועצבית

מזל אוויר בהשפעת מרקורי, תאומים בדרך כלל יש יכולת אינטלקטואלית והסתגלות מעולה.
עם זאת, זה יכול גם להוביל התפרצויות אנרגיה שיכולה להזיק לבריאות, במיוחד כאשר זה משפיע על מערכת העצבים והנשימה. אנשים שנולדו תחת סימן זה נוטים לעתים קרובות:

  • בעיות נשימה
  • מתח עצבי ומתח
  • מערכת חיסון חלשה יותר

גדי: סיכונים להפרעות שרירים ושלד

מזל גדי, לעומת זאת, נשלט על ידי שבתאי ושייך לקבוצת המזלות הארציים. אנשים אלה ידועים ברצינות שלהם, בקפדנות שלהם ובתחושה שלהם של עבודה שנעשתה היטב. לגבי ההיבט הבריאותי, לבני מזל גדי יש נטייה מסוימת לבעיות עצם או מפרקים, כגון:

  • כאבי גב וצוואר
  • דלקת מפרקים
  • שבריריות העצם

דואגים לבריאות שלכם בסוף השבוע

עבור בני מזל תאומים וגדי, יהיה חיוני להקדיש תשומת לב רבה לבריאותם בסוף השבוע הקרוב. הנה כמה טיפים שיש לעקוב אחריהם על מנת להגביל את הסיכונים ולקדם התאוששות טובה במידת הצורך:

באותו נושא :  מיהו אותו מזל אסטרולוגי שמסתיר כל הזמן את רגשותיו?

לנהל את הלחץ וללמוד להירגע

ניהול מתח הוא בעל חשיבות עליונהבמיוחד עבור Geminis שכבר יש נטייה לבעיות עצבים., תרגול מדיטציה, יוגה, קריאה או כל פעילות מרגיעה אחרת יעזור לכם לנהל טוב יותר את רגשותיכם ולהימנע מהתקפי חרדה. אל תשכחו לתת לעצמכם הפסקות קבועות במהלך היום כדי לקדם רווחה נפשית ופיזית.

לאכול תזונה בריאה ומאוזנת

תזונה נכונה חיונית גם לשמירה על הבריאות, במיוחד כאשר זיהינו נקודות תורפה מסוימות על פי הסימן האסטרולוגי שלנו. מזל תאומים יצטרך להעדיף צריכה נאותה של ויטמינים C ו- Eאשר מסייעים לחזק את המערכת החיסונית., מצידם, גדי צריך להעשיר את הדיאטה שלהם עם מזונות המכילים סידן וויטמין D, אשר חיוניים לתפקוד תקין של השלד והשרירים.

להגביל את המאמץ הפיזי ולעסוק בפעילויות מתונות

זה יכול להיות מפתה לרצות לדחוף את עצמך או לצבור פעילויות ספורט במהלך סוף השבוע. עם זאת, בתקופה רגישה זו, מומלץ להימנע ממפגשים אינטנסיביים מדי, במיוחד עבור בני מזל גדי הסובלים מכאבי מפרקים ועצמות. בחר תרגילים עדינים כגון שחייה, הליכה או טאי צ 'י כדי לשמור אותך בכושר מבלי לגרום אי נוחות.

הריון וויתור: ממד פוליטי שאסור להזניח

למרות שההתמקדות היא לעתים קרובות בהיבט הפיזי של הבריאות, בואו לא נשכח שיש גם ממד פוליטי וחברתי הקשור לרווחתנו. סוגיות ההריון, הזכות להפלה והוויתור על טיפול הם כולם נושאים מכריעים שיש להם השפעה ישירה על בריאות האישה בחברה שלנו.

לכן חשוב להישאר מעודכנים, להתחייב למטרות אלה ולתמוך באלה שנפגעו במסע חייהם. טיפול כללי טוב יותר מקדם סביבה המסייעת להתפתחות אופטימלית של כל אדם, ללא קשר לסימן האסטרולוגי שלו ולנטייה שלו לתנאים מסוימים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.