בסוף השבוע של 23-24 במרץ, חלק מהסימנים יחוו שלווה מוחלטת

סוף השבוע של 23-24 במרץ מבטיח להיות יוצא דופן עבור כמה מזלות אסטרולוגיים. ואכן, נראה שהכוכבים מסכימים על רגע של רוגע ושלווה שיועיל לברי המזל האלה. כדי לברר אם הסימן שלך מושפע מתקופה זו של שלווה מוחלטת, המשך לקרוא מאמר זה.

התקרבות פלנטרית תורמת לדטאנט

במהלך סוף השבוע הגורלי הזה, כמה סימנים אסטרולוגיים יהיו יתרון על ידי הגעתו של כוכב הלכת נוגה בחברת נפטון. סידור זה יעלה בקנה אחד גם עם מיקום הרמוני של מאדים מול פלוטו, שיאפשר לאנשים לנוח וליהנות מרגעים מרגיעים, הרחק מטרדות היומיום.

ונוס, כוכב האהבה

ונוס ידועה ככוכב האהבה, היא משפיעה על הצד הסנטימנטלי שלנו ועל הדרך בה אנו מבטאים את רגשותינו. כאשר הוא נמצא בהיבט חיובי, הוא יכול להצביע על תקופה שתורמת לאהבה ולהרמוניה אצל בני הזוג. על ידי ברית עם נפטון במהלך סוף השבוע הזה של 23 עד 24 במרץ, יהיו הזדמנויות לחזק את הקשרים עם בן הזוג שלנו או לפגוש אנשים חדשים שעשויים לחלוק את חיי היומיום שלנו.

נפטון, יצירתיות ואינטואיציה

נפטון, לעומת זאת, הוא כוכב היצירתיות והאינטואיציה. זה גם מעורר את החלומות והדמיון שלנו. השפעתו יכולה להביא מגע של שירה וקסם לחיינו, תוך שהיא מזמינה אותנו להקשיב לאינסטינקטים שלנו בעת קבלת החלטות חשובות. על ידי התערבבות עם ונוס במהלך סוף השבוע של 23-24 במרץ, המזלות ייהנו מאווירה שתורמת להתפתחות אישית ואמנותית.

הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים לתקופה זו של הרפיה

הודות לתצורה אסטרלית ייחודית זו, מספר סימנים יושפעו מגל שלווה זה במהלך סוף השבוע של 23-24 במרץ:

  • שור: סימן זה ייהנה מרגע ראוי של הפוגה, המאפשר לו להבין טוב יותר את הפרויקטים החדשים שנמצאים באופק.
  • הבתולה: לאחר תקופה אינטנסיבית ברמה המקצועית, מזל בתולה תוכל לסמוך על סוף שבוע מרענן, שבו היא תוכל לתת דרור ליצירתיות שלה.
  • עקרב: בהשפעת ונוס ונפטון, מזל עקרב עשוי לגלות אהבה חדשה או לחזק קשרים עם בן הזוג הנוכחי באווירה שלווה ואינטימית.
  • דגים: בסימביוזה מושלמת עם נפטון, בני מזל דגים יחוו סוף שבוע של רווחה טהורה שבו הם יוכלו להתחבר לטבע האמיתי שלהם ולחדש את האנרגיה החיובית.
באותו נושא :  פיוסים בלתי צפויים צפויים צפויים השבוע במזלות הכוכבים הללו.

קריאת הפרא

תקופה זו של שלווה עבור השלטים הנוגעים בדבר תצוין גם על ידי צורך דחוף להתחבר מחדש לטבע. טיולים ביער, טיולים ארוכים ליד המים או פשוט התבוננות בשמיים זרועי הכוכבים יתפסו מקום חשוב במהלך סוף השבוע הזה של 23 עד 24 במרץ. זו תהיה ההזדמנות המושלמת להתנתק מחיי היומיום ולהתמקד מחדש בדברים החיוניים:

  1. לפתח את הרוחניות שלך,
  2. להתפלל או לעשות מדיטציה במקומות שקטים ומועילים,
  3. חזקו את קשריכם עם יקיריכם,

השלטים האחרים לא יישארו בחוץ

אם אתם אחד המזלות שאינם מושפעים ישירות מהתצורה האסטרלית המסוימת הזו, אל תתייאשו! עדיין יהיו הזדמנויות לטעון את הסוללות וליהנות מרגעים נעימים במהלך סוף השבוע הזה בין התאריכים 23-24 במרץ:

  • טלה: למרות שהם פחות מושפעים מגל הרגיעה הזה, בני מזל טלה יוכלו לנצל את ההזדמנות לשים בצד את הדאגות המקצועיות שלהם ולהקדיש זמן למשפחה ולחברים.
  • ג'מיני: בני מזל תאומים שבדרך כלל מתקשים להתמקם יוכלו ליהנות מרגעי שלווה קטנים במהלך סוף השבוע הזה, בעיקר על ידי החלפה עם הפמליה שלהם בנושאים מרגשים.
  • סרטן: מזל רגיש מאוד זה יכול למצוא נחמה מסוימת על ידי פנייה לטבע, טיולים ביער או גינון יאפשרו לו לתעל את האנרגיה שלו ולמצוא שלווה פנימית מסוימת.

בקיצור, למרות תקופה זו של שלווה מוחלטת לא נוגע לכל המזלות האסטרולוגיים, לכולם יהיה בכל זאת חלקם של רגעים נעימים ליהנות במהלך סוף השבוע של מרץ 23 עד 24. נצל את ההזדמנות לטעון את הסוללות שלך וליהנותהתמקדו מחדש בדברים החיוניים בהתאם לטבע ולשאיפות שלכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.