בסוף החודש (31 באוקטובר), 2 סימנים ירדפו על ידי העבר אבל התרופה קרובה!

לקראת סוף אוקטובר, 31 באוקטובר ליתר דיוק, שני מזלות אסטרולוגיים עשויים לראות זיכרונות ורגשות הקשורים לעברם צפים מחדש. עם זאת, תקופה זו יכולה גם לסמן נקודת מפנה בתהליך הריפוי שלהם, המאפשר לאלה שנפגעו למצוא סוף סוף שלווה פנימית והתחלה חדשה.

מדוע שני הסימנים הללו מודאגים?

השפעת הכוכבים בתקופה זו של השנה יכולה להיות חזקה במיוחד עבור תצורות אסטרליות מסוימות, ויש לה השפעה חזקה יותר על אנשים שנולדו תחת שני מזלות אסטרולוגיים ספציפיים. זהו העבר אשר אז כופה את עצמו בכוח, מביא את חלקו של זיכרונות ורגשות כי לעתים קרובות קשה לנהל. אך רחוק מלהיות שלילי בלבד, השפעה זו יכולה גם לפתוח את הדלת למודעות אמיתית ולתהליך ריפוי מציל חיים.

הטריגרים לתחייה זו של העבר

  • עייפות עייפות יכולה להשפיע מאוד על מצבנו הרגשי ועל יכולתנו לנהל את הזיכרונות והרגשות שלנו.: לכן חיוני להבטיח כי אתה מקבל הרבה מנוחה בתקופה זו, על מנת להתמודד טוב יותר עם כל האתגרים הרגשיים שעלולים להתעורר.
  • ישן שינה מופרעת ובלתי מחלימה היא גם גורם שעשוי לתרום להיזכרות זו בעבר.: לכן מומלץ לאמץ אורח חיים בריא המקדם שינה איכותית, ובכך לאפשר לכם לנהל טוב יותר את רגשותיכם ולהקל על תהליך הריפוי המתמשך.
  • חילוף החומרים חילוף החומרים שלנו יכול גם לשחק תפקיד במצב הרגשי שלנו, במיוחד אם חוסר איזון קיים.: הקפדה על תזונה בריאה ומאוזנת, עשירה בחומרים מזינים וויטמינים חיוניים, תתמוך בגופנו בתהליך זה.
  • צריכת מזון בחירות מזון יכולות להשפיע על מצב הרוח שלנו ועל רמות האנרגיה שלנו.: לכן חשוב בתקופה זו להתמקד במזונות מועילים לרווחתנו, כגון פירות, ירקות וחלבונים רזים, תוך הימנעות מעודף סוכרים ושומנים רוויים.

הסימנים האסטרולוגיים הנוגעים בדבר ומאפייניהם

לכל מזל כוכב יש תכונות אופי, חוזקות וחולשות משלו. הנה שני הסימנים שהושפעו מהתקופה הקשה אך גם מלאת התקווה:

באותו נושא :  שלושה מזלות אלו יחוו יום מאוזן ב-4 באוגוסט 2023!

סימן מספר 1: קשיים מוקדמים ותהליך הריפוי

אנשים שנולדו תחת סימן ראשון זה חווים לעתים קרובות קושי להתמודד עם העבר והרגשות שלהם, מה שעלול להפוך אותם לפגיעים בתקופה זו. אולם, הצמידות האסטרלית הנוכחת ב-31 באוקטובר עשויה בהחלט לסמן נקודת מפנה חיובית בחייהם, לקדם את הופעתה של מודעות חדשה ונתיב נגיש יותר לריפוי.

סימן מספר 2: הצפת העבר מחדש והזדמנות לשינוי

עבור ילידים אלה, העבר יכול לצוף מחדש בכוח, להביע זיכרונות ורגשות לא נעימים בעוצמה שלפעמים קשה להכיל. עם זאת, תקופה כאוטית זו מציעה גם הזדמנות ייחודית עבור אנשים אלה להקים מנגנונים חדשים לניהול רגשי ופתרון הקונפליקטים הפנימיים שלהם. המפתח טמון ביכולתם לנצל הזדמנות זו ולהתחיל את עבודת הריפוי.

מציאת האיזון בין העבר להווה

על מנת לנצל את מלוא הזדמנויות הריפוי המוצעות בסוף אוקטובר, חיוני ששני הסימנים הנוגעים בדבר ימצאו מאזניים בין עברם להווה שלהם. לשם כך, ניתן להשתמש בטכניקות וגישות שונות:

  • מדיטציה והרפיה יכולות לעזור להרגיע את הנפש ולקדם ניהול טוב יותר של רגשות.
  • תמיכה של מטפל או קבוצת תמיכה יכולה לאפשר לך להחצין את הסבל שלך ולמצוא מרחב לחליפין והבנה החיוני לריפוי.
  • פעילות גופנית סדירה תורמת לרווחה הגופנית והנפשית, לשחרור הורמוני שמחה ולחיזוק החוסן שלנו מול קשיים רגשיים.

בסופו של דבר, סוף אוקטובר זה המסומן ב-31 באוקטובר מהווה אתגר כפול עבור שני המזלות האסטרולוגיים הנוגעים בדבר: זוהי שאלה של התמודדות עם תחייתם של המזלות האסטרולוגיים הנוגעים בדבר.הם מאמצים באומץ את עברם, תוך שהם מבקשים לנצל את הזדמנויות השינוי והריפוי הנקרות בדרכם. לפיכך, הדרך לחיים שלווים ומספקים יותר נגישה היטב ובאמת עבור אנשים אלה, בתנאי שהם מבינים באופן מלא את התורות המוצעות להם במהלך תקופה זו.

באותו נושא :  שני המזלות האסטרולוגיים הללו ירגישו זריקת מרץ לפני סוף דצמבר.
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.