במהלך השבוע שבין ה-22 ל-28 באפריל, שלושת המזלות הללו יקבלו חדשות טובות ואנרגיה, בזכות האסטרולוגיה

השבוע של 22-28 באפריל מבטיח להיות בהיר עבור כמה מזלות. בעיצומה של ההתלהבות האסטרולוגית, שור, סרטן ודלי יקבלו מקלחת של חדשות טובות ותחייה של אנרגיה. בואו נגלה יחד מדוע הכוכבים כל כך נוחים להם!

שור: חדשות חיוביות בפרספקטיבה

במהלך השבוע שבין ה-22 ל-28 באפריל, הכוכבים מסתדרים כדי להציע את שור תקופה משגשגת ומלאת הבטחה. עם שמש זוהר במזל שלהם, ילידי שור חווים עלייה משמעותית שלהם כריזמה ושלהם ביטחון בפני עצמו. זהו זמן בשנה שבו המהות הטבעית שלהם מודגשת, ובכך לקדם את ייזום הפרויקטים או איחוד של מה כבר התחיל לפני.

תקופה זו מסומנת גם על ידי כניסתו של נוגהכוכב האהבה וההרמוניה, באזור בשמיים שלהם המאיר מערכות יחסים, אישיות או מקצועיות., משמעות הדבר יכולה להיות הגעתו של חדשות טובות בלתי צפויים מעמית, מאהב או אפילו מכר ותיק. לכן מזל שור צריך להישאר קשוב למיילים ולהודעות שלהם, שכן הצעות מעניינות יכולות לצוץ מהם.

סרטן: אנרגיה מחודשת

ילידי השלט סרטן יהיה שטוף באנרגיה מתחדשת במהלך השבוע הזה באפריל. הירח, הכוכב השולט בהם, בשלב השעווה, תורם לעליית כוחם. האינטואיציה ושלהם יצירתיות. זהו הזמן המושלם עבור בני מזל סרטן להקשיב לקול הפנימי שלהם ולצאת להרפתקאות חדשות או לטפח תשוקות חדשות.

המיקום החיובי של מרץ מספק פרץ דינמי של אנרגיה המעודד פעולה וקבלת החלטות. בני מזל סרטן יכולים לחוות תחושת התחדשות שתזמין אותם לצאת מאזור הנוחות שלהם ולהתמודד עם אתגרים באומץ. הם ימצאו מקור שלאופטימיות כדי לטפל בפרויקטים ובקשרים שלהם. זהו זמן טוב לעשות שינויים מועילים ולהתקדם משמעותית בחייהם.

דלי: השראה ופתיחות

ה דלי נמצא תחת השפעת היבטים אסטרולוגיים מעוררים במיוחד, המעוררים את רוחו ההמצאתית והמתקדמת. עם המעבר של אורנוסכוכב החדשנות, בני מזל דלי יוכלו ליהנות מסדרה שלהזדמנויות זה יזין את הרצון שלהם לשינוי ולהתפתחות אישית.

באותו נושא :  מזלות 5 כוכבים ימצאו אהבה באפריל, האם אתה ביניהם?

האנרגיה התקשורתית של מרקורIE גם מעודד חילופים פוריים יותר, אשר עשויים להוביל לשיתופי פעולה מעשירים, הן מבחינה אינטלקטואלית והן מבחינה יצירתית. זהו שבוע של השראה בשיאו, וסביר להניח שבני מזל דלי ירגישו השראה לשתף את הרעיונות החדשניים שלהם ולקחת על עצמם פרויקטים נועזים. תחומים בחייהם הקשורים לביטוי עצמי וקהילה יטופחו במיוחד, ויאפשרו להם לזרוח ולשגשג בקרב בני גילם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.