בין ה-23 ל-24 במרץ, 3 מזלות אסטרו חייבים לעמוד על המשמר, מזל ומזל על כף המאזניים

בין התאריכים 23-24 במרץ, האביב כבר כאן והעונה מבטיחה להיות מלאה בהבטחה לכמה מזלות אסטרולוגיים. אבל היזהר, אל תבלבל מהירות עם חיפזון! ואכן, במהלך היומיים הללו, שלושה מזלות אסטרונומיים חייבים להיות ערניים במיוחד. מזל ומזל מונחים על כף המאזניים בתחומים רבים כגון פרויקטים, פגישות, חוזים או אפילו פורמליים. גלה מה הם הסימנים ומה הגישה לאמץ כדי לנצל בצורה הטובה ביותר את ההזדמנויות המציגות את עצמם.

טלה: אתגרים מאתגרים אך מסוכנים

ה רםתמרור אש, מוכן לעשות הכל כדי להתקדם., הוא כרגע ביקוש גבוה ויש לו לקוחות פוטנציאליים טובים במונחים של פרויקטים. עם זאת, תקופה זו בין 23 ל -24 במרץ דורשת מידה מסוימת של זהירות מצידו בהחלטותיו המקצועיות, במיוחד כשמדובר בסיום חוזים עסקיים.

מדוד סיכונים לפני ביצוע התחייבות

כדי לנצל את מלוא ההזדמנויות העומדות לפנינו, בני מזל טלה חייבים להיות בעלי הבחנה ולשקול את כל ההשלכות האפשריות של הבחירות שלהם. מילת מפתח: למדוד את הסיכונים לפני שהם מתחייבים, לא משנה כמה מפתה ההצעות שהוגשו להם עשויות להיות!

שור: מפגשים מועילים אך מטרידים

ה שורפרגמטי ומציאותי, בדרך כלל מצליח כשהוא יודע לאן הוא הולך., עם זאת, הוא עובר כעת תקופה של תהפוכות, אשר מדגיש את הצורך להטיל ספק בדברים מסוימים בחייו. אלה כוללים מפגשים בלתי צפויים, שיכולים לפתוח דלתות לאופקים חדשים במהלך היומיים הללו.

משאירים מקום לחדש ולבלתי ידוע

כדי להפיק את המרב ממערכות היחסים החדשות הללו, בני מזל שור חייבים להיות מוכנים לחשוב מחוץ לקופסה ולחקור תחומים שלא התעניינו בהם בעבר. נשימה של אוויר צח נושבת, ורצוי לנצל אותה במלואה תוך שמירה על ערנות!

מזל תאומים: מזל כלכלי ותשאול

ה ג'מיני מרגישים מאוד בנוח עם אנרגיית האביב המקיפה אותם. תקופה זו היא מקור לגירוי למזל אוויר זה, המפעיל את היצירתיות והרצון שלהם להתקדם. נראה שהיקום זומם לטובתם, במיוחד בתחום הפיננסי.

באותו נושא :  אהבת אמת מתוכננת לחודש זה, על פי אסטרולוגים. הנה המזלות הנוגעים בדבר

היזהרו שלא לבזבז את ההון ההשגחה הזה

עם זאת, זה הכרחי עבור בני מזל תאומים להיות מודעים לאופן שבו הם מתמודדים עם זרם זה של מזל ומזל. ובעוד הכסף נכנס בקלות רבה יותר מהרגיל, קל באותה מידה לבזבז אותו על ידי חוסר זהירות או רשלנות. שימוש מושכל ומתחשב באפשרויות המוצעות יאפשר לסימן זה ליהנות בטווח הארוך.

ייעוץ כללי לשלושת הסימנים המושפעים

כדי לעבור את התקופה הזו בין ה-23 ל-24 במרץ בשקט נפשי מוחלט, הנה כמה טיפים תקפים למזל טלה, שור ותאומים:

  1. הפעלת שיקול דעת יש לשקול היטב הזדמנויות כדי לא למהר קדימה למצבים שעלולים להיות בעייתיים.:
  2. שמירה על הרגליים על הקרקע אם האביב מעורר התעוררות חושים וטירוף מסוים של הולכים, חשוב להישאר פרגמטיים ולשקול את היתרונות והחסרונות לפני כל החלטה.:
  3. לדעת איך לקחת את הזמן שלך למזל ולמזל יש קצב משלהם, וצריך ללמוד להיות סבלניים עד שהתנאים נכונים לפעול בצורה אופטימלית.:
  4. ניהול הרגשות שלך התרגשות, מתח ואופוריה יכולים לפעמים לשחק טריקים על מזלות אסטרולוגיים בתקופה זו.: חיוני לעבוד על שליטה ברגשות אלה כדי למנוע מהם להשתלט על התבונה.

לסיכום, בין התאריכים 23-24 במרץ, טלה, שור ותאומים צריכים להישאר ערניים להזדמנויות הנקרות בדרכם. מזל ומזל מונחים על כף המאזניים, אבל חיפזון ואימפולסיביות עלולים לעלות להם ביוקר אם הם לא יקדישו זמן לחשוב לפני שהם פועלים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.