בין התאריכים 22-28 באפריל, חדשות חיוביות ואנרגיה שופעת עבור 3 מזלות

לשמיים מצפה שבוע מסנוור עבורנו. שמחה ואנרגיה עבור סימנים מסוימים. בין ה-22 ל-28 באפריל, טלה, תאומים ומזל אריה עומדים לחוות רגעים טהורים חיוביות. אנו נרגשים לצלול לתוך מה שהופך את הזמן הזה לכל כך מיוחד עבורם.

תקופת שגשוג למזל טלה

ה רםהמזל הראשון של גלגל המזלות, עומד לחוות שבוע מלהיב במיוחד., תחת התנופה של חיבור חיובי עם מאדים, כוכב הלכת השליט שלהם, ילידים אלה יהיו ניחנים עם אנרגיה וכן ביטחון כשלעצמו חסין בפני תקלות. זה הזמן המושלם לקחת יוזמה, במיוחד בסביבה המקצועית שבה התעוזה שלהם תתוגמל. עם זאת, כוח פנימי זה לא צריך להיות מבוזבז על ידי חוסר סבלנות או חיפזון.

באהבה, התשוקה תנחה את מזל טלה השבוע. מפגש מקרי עשוי בהחלט להפוך לסיפור מרגש, כאשר זוגות מבוססים מחדשים את להבתם באמצעות פעילויות משותפות מעוררות. למזל טלה מומלץ לתעל את הלהט שלהם למנוע של צמיחה אישית ואושר משותף.

מזל תאומים, רוח של דינמיות

עבור ג’מינימילת המפתח של השבוע היא, דינמיות. בהשפעת מעברו של מרקורי, כוכב הלכת השליט שלהם, מזל אוויר זה יראה את התקשורת שלו ו יצירתיות הגבירו רווח של השראה קוסמית. בין אם מדובר ביצירת קשרים עם מכרים חדשים או השקת פרויקטים, Geminis יידעו כיצד להשתמש במוחם המהיר ובעל התושייה בצורה טובה. הגיע הזמן לפתוח דלתות חדשות ולאפשר לעצמכם לחלום בגדול.

מצד הלב, זה הזמן המושלם להביע את רגשותיכם או לפתות, הודות לקלות הטבעית שלהם במשחק במילים. בני מזל תאומים רווקים ימשכו תשומת לב בקלות, בעוד שאלו שנמצאים במערכת יחסים יעוררו התחדשות בחילופי הדברים ביניהם. ספונטניות תהיה הנכס הטוב ביותר שלהם, כל עוד היא מתמתנת על ידי השתקפות.

באותו נושא :  סוף השבוע הולך להיות קשה רגשית עבור 2 המזלות הללו, על פי האסטרולוגיה הסינית

ההברקה של ליאו בסוף אפריל

ה אריה צפוי לזרוח השבוע באור בהיר. נוכחותה של השמש בגזרה חיובית מביאה אור המדגיש את כריזמה ויכולת המנהיגות העילאית שלהם. זהו זמן טוב להכרה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. עבודתו ומאמציו הקודמים של ליאו עשויים להשתלם בצורה זוהרת, ולהביא להם סיפוק ראוי והזדמנויות חדשות לחקור.

במונחים של יחסים רגשיים, ליאו הולך לחוות רגעים שובי לב. בין אם מדובר בהצהרה לוהטת או בהפתעה רומנטית, הם יידעו ליצור רגעים בלתי נשכחים. עבור ליאו כזוג, זו ההזדמנות המושלמת לארגן אירועים שיציתו מחדש את התשוקה. עבור רווקים, הנינוחות החברתית והנדיבות שלהם ימשכו באופן טבעי מבטים מעריצים ואולי אהבה.

השפעות קוסמיות כלליות

התצורות האסטרליות בשבוע שבין 22 ל-28 באפריל הן חיוביות במיוחד עבור רםה ג’מיניו אריה. היערכויות פלנטריות משמחות אלה יעניקו שפע של אנרגיה חיונית, שתורמת לפעילות ולהתרחבות בכל תחומי החיים. מדובר בצמיחה, מומנטום והצלחה.

דינמיקה שמימית מעודדת אסרטיביות וביטוי עצמי. זוהי תקופה של חוזק כאשר יוזמות מועדפות ורצוי לצאת לפרויקטים חדשים או להאיץ את אלה שכבר יצאו לדרך. כל מזל, על פי יסודו וטבעו, יכול לנצל את הדחף הקוסמי הזה כדי להתקדם בנחישות לעבר מטרותיו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.