בדידות: בשבוע האחרון של ספטמבר יהיו חברויות חדשות עבור 3 המזלות האלה

בדידות, גם אם לפעמים מכריעה לפעמים, לפעמים מציעה הזדמנויות בלתי צפויות. השבוע האחרון של ספטמבר מבטיח להביא חברויות חדשות עבור כמה מזלות. אסטרולוגיה, למרות היותה נושא לוויכוח, ממשיכה למשוך את תשומת ליבם של אוהבי מסתורין וקסם רבים. אלה המאמינים בהשפעת הכוכבים על חיינו חושבים כי התצורה השמימית יכולה להשפיע על היחסים הבין-אישיים שלנו. במאמר זה, נחקור את שלושת המזלות שאסטרולוגים חושבים שיכולים לחוות שבוע משמח במיוחד של ספטמבר ליצירת חברויות חדשות. בואו נגלה יחד כיצד כוכבי לכת וכוכבים יכולים להשפיע על המזלות האלה.

המזלות הנוגעים בדברחברויות חדשות עבור 3 המזלות האלה

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

עבור בני מזל דלי, השבוע האחרון של ספטמבר מבטיח להיות עשיר בחברויות חדשות. שלט אוויר זה מתואר לעתים קרובות כאוונגרד, יצירתי ופתוח חברתית. במהלך תקופה זו, כוכב הלכת אורנוס, אדון מזל דלי, מיושר לטובה עם כוכבי לכת אחרים, ויוצר אקלים התורם לחקירה חברתית. בני מזל דלי עשויים להרגיש השראה מיוחדת להשתתף באירועים חברתיים, להצטרף למועדונים או לקבוצות בעלות עניין משותף, ואפילו ליצור מפגשים בלתי צפויים במקומות לא שגרתיים. אופיים האקסצנטרי וסקרנותם יכלו למשוך אנשים בעלי דעות דומות, מה שהוביל לחברויות מעשירות. חיוני שבני מזל דלי יישארו פתוחים להזדמנויות שצצות ולא יהססו להרחיב את המעגל החברתי שלהם.

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

מזל סרטן, מזלות מים הנשלטים על ידי הירח, ידועים ברגישותם ובעומקם הרגשי. בשבוע האחרון של ספטמבר ניתן היה לראות אותם פורחים בתחום היחסים הבין-אישיים. לירח, שמתפתח כל הזמן, תהיה השפעה משמעותית על סרטן בתקופה זו. הם יהיו נוטים יותר לבטא את רגשותיהם ולהתחבר עם אחרים ברמה עמוקה יותר. חולי סרטן עשויים להימשך במיוחד לפעילויות הכוללות הקשבה, תמיכה רגשית וחמלה. הם עשויים גם להרגיש השראה להתחבר מחדש עם חברים ותיקים או להיות קרובים יותר למשפחה. השבוע, בני מזל סרטן ימצאו נחמה וסיפוק בחברויות החדשות ובקשרים הרגשיים שהם יוצרים.

באותו נושא :  המזלות האסטרולוגיים שיתחייבו ב-16 באוגוסט 2023

מזל קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

בני מזל קשת, מזלות האש הנשלטים על ידי יופיטר, ידועים באופטימיות, בצמא להרפתקאות ובפתיחות המחשבה. השבוע האחרון של ספטמבר יביא למזל קשת הזדמנויות מרגשות להרחיב את המעגל החברתי שלהם. כוכב הלכת יופיטר, המגלם צמיחה והתרחבות, משפיע במיוחד על בני מזל קשת השבוע. הם עשויים להרגיש לחוצים לחקור אופקים חברתיים חדשים, להשתתף באירועי תרבות, או לעסוק בפעילויות שמציתות את סקרנותם. בני מזל קשת יימשכו לאנשים שחולקים את אהבתם לגילוי ולהרפתקאות. הם עשויים גם למצוא חברים שיעודדו אותם להגשים את חלומותיהם ותשוקותיהם. השבוע, בני מזל קשת יהיו האדריכלים של החברויות החדשות שלהם, בזכות האנרגיה והפתיחות שלהם.

השבוע האחרון של ספטמבר מבטיח להיות זמן מיוחד עבור בני מזל דלי, סרטן וקשת. הכוכבים וכוכבי הלכת, על פי האסטרולוגיה, נראים מיושרים לטובתם כדי לטפח חברויות חדשות וקשרים חברתיים מעשירים. בין אם אתם מאמינים באסטרולוגיה ובין אם לא, אין להכחיש שזה יכול להיות זמן טוב לחקור מערכות יחסים חדשות וליצור קשרים משמעותיים. בני מזל דלי צריכים להישאר פתוחים להזדמנויות, בני מזל סרטן צריכים לבטא את רגשותיהם בכנות, ובני מזל קשת צריכים לרדוף אחר הצמא שלהם להרפתקה חברתית. כך או כך, השבוע האחרון של ספטמבר מציע לשלושת המזלות הללו הזדמנות להכיר אנשים חדשים שיכולים להעשיר את חייהם בחברות ותמיכה.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.