אתה כנראה מוכשר אם אתה יכול לפתור את הבעיה המתמטית הזאת בתוך 20 שניות!

הודעה לכל אוהדי ההתעמלות המוחית: לאחרונה מבחן IQ מתמטי מאתגר את הציבור הרחב עם חידה שבה חישוב מהיר מתחרז עם ביצועים. פאזל זה דורש ממך לפתור בעיה בפחות מ -20 שניות! ההישג האינטלקטואלי הזה הוא לא רק משחק: הוא מחזק את מיומנויות לוגיות וכן ב- פתרון בעיות. בואו נעשה את הצעד ונגלה איך התרגיל המוחי הזה יכול לחשוף את היכולות של המחוננים שבינינו.

העלייה בפופולריות של חידות מתמטיות

חידות מתמטיות, תופעות אמיתיות של התרבות הפופולרית, חוות פריחה יוצאת דופן. פאזלים אלה הפכו להיות חובה לכל מי שרוצה לחדד את דעתו ולחזק את כישוריו. כישורי חשיבה. מי היה מאמין שהחיפוש אחר פתרונות לבעיות מורכבות יהפוך לתחביב כה יקר? בהקשר זה מבחן ה- IQ שלנו משתלב: כלי נהדר לאמוד ולפתח את אינטליגנציה והמיומנות שלנו ב חישוב.

מבחן IQ במתמטיקה: האם אתה מוכן לאתגר?

המילה האחרונה במבחני IQ כבר כאן: חידה מתמטית שתוכננה להיפתר ב-20 שניות שטוחות. האתגר? הוכיח את מיומנותך הנפשית על ידי הקמת יחסים בין חלקים בצבעים שונים וערכם המספרי. כל שנייה חשובה, וכל מהלך שאתה עושה מקרב אותך לקו הסיום. אם אתה יכול לקחת על עצמך את האתגר הזה, אתה עשוי להיות אחד האליטה של מוחות מתמטיים.

כיצד לפתור את החידה? עקוב אחר המדריך

בואו נפעל! כדי לפתור את החידה הזו, כל רמז נחשב. שלוש השורות הראשונות של הפאזל נותנות לך את המפתחות לפענוח השאר. קח את הזמן לנתח כל אחד משוואהזהה את משקלו של כל אחד מהם., חדר קולורוהשתמש במידע זה כדי לחשב את הסכום הכולל בשורה האחרונה., חישוב מהיר ומדויק יהיה בעל הברית הטוב ביותר שלך לנצח את האתגר הזה.

באותו נושא :  אופטימיות, כוח לטפח לאושר יומיומי

התגובה המיוחלת

אחרי מערבולת של מספרים וצבעים, הגיע הזמן לחשוף את התשובה לחידה. בין אם הצלחתם לפתור את הבעיה בזמן המוקצב ובין אם לא, זכרו: הדבר החשוב הוא לגרות את המוח וליהנות מהתרגיל. ערכו של המטבע הירוק הוא 20, ערכו של המטבע האדום הוא 7, וערכו של המטבע הכחול הוא 15. באמצעות ערכים אלה, החישוב עבור השורה האחרונה נותן: 20 + (15 x 7) = 125.

כישלון הוא חלק מתהליך הלמידה ואינו גורע מההנאה שבפתרון. ולמי שמחפש לאשר את כישרונותיהם: הפתרון קיים, אולי הצלחתם לזכות בתואר כבוד של גאונות מתמטית!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.