אתגר לוגיקה יוצא מן הכלל: טיזר מוחות זה מעמיד את ה-IQ הגבוה ביותר במבחן!

מנת משכל (או מנת אינטליגנציה) היא מושג המודד את רמת ההבנה ופתרון הבעיות של אדם ביחס לגילו ואוכלוסייתו. זהו כלי שניתן להשתמש בו כדי לנתח את היכולות המנטליות של האדם ופשוט לבדוק את כישוריו.

ה בודק את ה-QI הם כלים שמעריכים את האינטליגנציה שלך ונותנים לך מושג טוב יותר על רמת ההבנה ופתרון הבעיות שלך, כמו גם המנטליות והיכולות הקוגניטיביות שלך.

היום אנו מביאים לכם אתגר IQ ברמה גבוהה שהשאיר יותר ממחצית מהמשתתפים פעורי פה לאחר שניסו אותו.

אתגר צ'י ברמה גבוהה

מבחן iq במתמטיקה
© נמסר בדחיפות

המשימה היא למצוא את הערך של כל מזון ואז לנחש את הערך של החישוב האחרון. יש לך קאפקייק, תות וגלידה. אתה צריך לעשות הכל בפחות מ-10 שניות!

הסבר על הפתרון לאתגר מתמטי זה

  • שורת חישוב ראשונה: 10 + 10 + 10 = 30
  • שורת חישוב שנייה: 10 + 0.5 + 0.5 = 11
  • שורת חישוב שלישית: 30 + 10 + 10 = 50
  • שורת חישוב אחרונה: 30/0.5 + 10 = 70

לקאפקייק יש ערך של 10, לתות יש ערך של 0.5 ולגלידה יש ​​ערך של 30. אז תוצאת החישוב היא 70.

סיכום

אנו שמחים לראות זאת אתגר iq ברמה גבוהה עומד בציפיות שלך ושנהנית לבדוק את זה. אנו משוכנעים שהאתגר הזה היווה דחיפה אמיתית לרוחך ושהוא איפשר לך לבלות זמן מתגמל.

עכשיו, למה שלא תשתף את האתגר הכובש הזה עם החברים והמשפחה שלך? על ידי שיתוף החוויה הזו עם יקיריכם, אתם מציעים להם את ההזדמנות להעמיד את הכישורים שלהם במבחן ולהתמודד עם האתגר האינטלקטואלי המרגש הזה.

תארו לעצמכם את הדיונים התוססים ואת הרגעים של הרהור משותף שיתפתחו! אתה יכול אפילו לארגן אתגר ידידותי שבו כל אחד יכול להפגין את הכישרונות והתובנות שלו.

באותו נושא :  5 שניות זה הזמן שלוקח לכל הגאונים למצוא את הלב בתמונה!

ב חולקים את האתגר הזה עם יקיריכם, אתם יוצרים אווירה של למידה הדדית, תחרות ידידותית ויצירת קשרים. זוהי הזדמנות אידיאלית לגלות את גישות הפתרון השונות, להחליף אסטרטגיות ולתמוך זה בזה בחיפוש אחר פתרון.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.